Dannyho parťáci

• USA Ocean's Eleven (více)

Sotva je okouzlující zloděj Danny Ocean podmínečně propuštěn z vězení v New Jersey, pustí se do přípravy další velké akce. Hodlá vyloupit trezor kasina Mirage, který je považován za nedobytný. Dodávají se sem peníze z dalších dvou kasin patřících Terrymu Benedictovi. Společně s falešným karetním hráčem Rustym přesvědčí boháče Reubena, aby jejich akci finančně zabezpečil, a začne dávat dohromady tým složený z druhořadých kriminálníků různých specializací. Vybudují dokonalou repliku podzemních prostor kasina, kde trénují jednotlivé kroky loupeže. Rusty zjistí, že milenkou majitele je umělecká kurátorka Tess, bývalá Dannyho manželka. Přes všechny obtíže se plán rozjíždí. Saul se vydává za bohatého obchodníka a přesvědčí Benedicta, aby mu v trezoru krátkodobě uložil důležitou zásilku. Netuší, že v kufříku je zařízení, které lupičům pomůže proniknout do trezoru. Bratři Malloyovi pomohou dopravit do trezoru důmyslně ukrytého Jena. Linus do střežené zóny vstoupí jako kontrolor asociace heren a společně s Frankem ukradne bezpečnostní kódy. Odvážnou fintou pronikne do trezoru i Danny. Jeho parťáci otevřou sejf. Vše jde hladce. Pak zazvoní Benedictův mobil a Rusty majiteli kasina oznámí, že ho právě okrádají, že trezor je plný výbušnin a pokud nenechá lupiče odejít s osmdesáti miliony, přijde o všechno. Benedict však nehodlá o své peníze přijít. A to je chvíle, kdy udělá chybu, na kterou Danny čekal. (TV Nova)

Šmoula

Vykradení tří kasin v Las Vegas, k tomu bohaté herecké obsazení. Všechno OK, ale čekal jsem ještě trochu víc. Hudba byla nic moc a J. Roberts se taky nepřetrhla. Ovšem když srovnám oba dva díly, tak kam se hrabou Dannyho parťáci 2. I když vás moc nestrhne, jde o perfektní podívanou, na kterou se určitě dodíváte až do konce. ()

Sista

Trochu mi to připomělo Podu(c)k. Na ten to nemá. Ale jinak velice dobrý film, až na Džůlii, která se podle mě pohybuje s grácií staré mátohy..No nic. Každopádně 4 hvězdy, 80%, ()

Rehooo

Filmy o plánované loupeži se mi vždycky líbily a když se to i slušně natočí tak není co dodat. Luxusní herecké obsazení a vychytralý příběh. ()

AndreyCSFD

Smart guys are cool. Tak tohle platí pro celý film, který vás přinutí fandit zlodějům. Skvěle obsazena krimi-komedie v čele s charismatickým Georgem Clooneym. Přes pomalejší začátek, kde se postupně představují jednotliví členové jedenáctky, se film rozjede a frčí jako nablýskané Ferrari, Zlodějům pod vedením Dannyho Oceana nejde nefandit a brzo zjistíte, že pořádná zlodějina je pěkná dřina a že být bohatý je moc fajn. V centru pozornosti je vedle Clooneyeho i Brad Pitt , který si roli věčně nacpávajícího se kamaráda skvěle užívá. Ostatní postavy jsou sice krapet upozaděny na úkor dvou hlavních hvězd a po skončení filmu nebudete schopni říct ani jak se jmenovali, ale důležité je, že jako tým fungují skvěle a jednotliví členové se úžasně doplnují. Nutno říct, že Andy Garcia byl jako Terri Benedict solidním protihráčem. Škoda jen, že Julia Roberts má ve filmu čistě dekorační účel. ()

Flagg

Příjemná, nenáročná podívaná s výborným hereckým obsazením. Nic víc, nic míň. Jen tu Julii Roberts si mohl Soderbergh odpustit. ()

bekO

Tento film obsahuje všechno co by měla krimi-komedie obsahovat - VTIP, AKCI, MOMENT PŘEKVAPENÍ A GEORGE CLOONEYHO ()

Wardan

Určitě jedna z nejlepších heist komedií vůbec. Podle špičkové obsazení v čele s Georgem Clooneym a Bradem Pittem jsem tušil, že půjde o něco výjmečnějšího (před tímto filmem jsem Soderbergha neznal). A taky že jo. Skvělé herecké výkony a hlavně úžasně pohodová a svižnou režie spolu s chytrým a vtipným scénářem z tohoto snímku dělají špičku žánru. ()

Narciska

Konečně jsem shlédla film takřka kultovní. Pravda, s dvanáctiletým zpožděním, jež na kladném hodnocení nepřidalo. Hvězdám nepomohla ani herecká sestava, byť obecně vzato hvězdná je. Pro mě je ale Damon moc prkenný, Pitt a Clooney jako otec a syn, oba moc dokonalí, a Roberts prostě nesympatická (asi že nemám ráda velké úsměvy). Garcia (oblíbenec) a skvělý starý pán (asi Reiner) jsou holt 2 ku 4 a to nestačí. Taky tam chyběl plán (nebo scénář?) a celé to vyloupení casina působilo jako změť náhod a improvizace a ne vždy jsem jim to věřila a místy jsem se ztrácela. Koukat se na to ale dalo :) ()

Chundys

Krásný oddychový film, u kterého jsem nečekal, že loupež bude takhle propracovaná :-)! U hodnocení zůstávám ()

jandula00

Pokud máte chuť na svižnou komedii, která není úplně tupá a zároveň vás nenutí nijak zásadně přemýšlet, Ocean's Eleven je ta správná volba. Kromě toho si poslechnete i pěknou a vhodně vybranou hudbu, pokocháte se krásnými muži, krásnou ženou a atraktivním prostředím Las Vegas. Celkově pohodová záležitost. ()

avitakova

Výborně provedená krádež a podfuk. Vymyslet celkově film s takovou zápletkou dá hodně práce a já takové filmy mám ráda a tento to všechno di puntíku zvládnul, ale pořád tam něco chybí do té dokonalosti. ()

Bozvav

Naprosto skvělý, hvězdně obsazený film. Výborně zpracovaný námět, humor, muzika, mezi hlavními protagonisty to jiskřilo emocemi. Snad jediný, kde snesu Clooneyho. není víc co dodat. Za mne 90%. ()

Author

Sice po desátém shlédnutí začínám mít ohledně proveditelnosti loupeže jisté pochybnosti, to ale nic nemění na tom, že se pokaždé skvěle bavím. Od začátku až do konce. Může za to hlavně George Clooney, který je za všech okolností (snad i v každém filmu) děsně kchůl, a v neposlední řadě skvělý soundtrack. ()

Pradlík

Tohle je klasika kriminálních komedií a já ji už dávno miluju. Danny Ocean hned po opuštění vězení dává dohromady plán pro vykradení tří Las Vegaských kasin, které patří Terrymu Benedictovi. Dává proto dohromady elitní tým profíků ve svém oboru a my většinu filmu sledujeme, jak se jeho plán vyvíjí. Příběh není nijak složitý, ale úžasní jsou jednotliví naprosto odlišní kumpáni, plán je naprosto geniální a je zde i dost veselých situací nebo hlášek. Navíc je zde neskutečné množství těch největších Hollywoodských hvězd: George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts a Andy Garcia. Co dodat? Podle mě je pět hvězdiček naprosto zasloužených a věřím, že má sice film své odpůrce, ale mě si už dávno získal. Danny Ocean: Potřebujem Saula. Rusty Ryan: Nebude chtít. Před rokem toho nechal. Danny Ocean: Dal se na víru? Rusty Ryan: Vředy. ()

strikeman

Jeden z nejsympatičtějších filmů o lupičích "džentlmenech". Je zasazen do současnosti, ale hlavní hrdinové oplývají "oldschoolovou" grácií. ()

Mary19

Originální krimi-komedie s úžasným hereckým obsazením, kterou vede George Clooney ruku v ruce s Bradem Pittem... Režisér Steven Soderbergh nám naservíroval vtipnou a svižnou zábavu, která není dokonalá, ale ani se o to nesnaží a vše bere s nadhledem... 75% ()

MarleyCZ

Zábavné, skvěle herecky obsazený film od skvělého režiséra Stevna Soderbergha. Na filmu se mi líbí zejména to, že nás neprovází dějem krok za krokem, ale události se dějí i za našimi zády. Režisér staví na dosti obsáhlém scénáristickém obsahu, který je navíc tak výborný, humorný a zbrklý, že každého uvede v nadčení. Velmi mě potěšil Brad Pitt a Julia Roberts, kteří mi do toho filmu naprosto sedí. 89% ()

agassi68

Najviac zo všetkých hviezd zaujal Andy Garcia v roli majiteľa kasína a Brad Pitt, že sa uspokojil s hádam až štvrtou vedľajšou úlohou. Scenár vykradnutia kasín sa vydaril, malý číňan bol tiež skvelý. Akurát Julia Roberts s tou svojou mohutnou pusinkou tam nemusela byť. Inak výborný popcorn.. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Zemřel herec Henry Silva

Zemřel herec Henry Silva

17.09.2022

Gosling a Robbie opět spojí síly

Gosling a Robbie opět spojí síly

20.08.2022

Hvězdy chystané Barbie Margot Robbie (Vlk z Wall Street) a Ryan Gosling (Blade Runner 2049) se znovu shledají. A to vlastně už velmi brzy, Gosling se totiž podle všeho čerstvě upsal chystanému… (více)