Reklama

Reklama

Bad Girls

(seriál)
všechny plakáty
Drama
Velká Británie, 1999, 107x54 min

Hrají:

Kika Mirylees, Victoria Alcock, Helen Fraser, Jack Ellis, Tracey Wilkinson, Victoria Bush, Alicya Eyo, Claire King, Amanda Barrie, Joe Shaw (více)
(další profese)

Recenze (2)

Katullka odpad!

všechny recenze uživatele

Aby se i v třetím dílu nic nerozjelo, tak to znuděně vypnu i já. Lesby jsou asi stornované, jinak si to logicky nedokážu vysvětlit. ()

Enid 

všechny recenze uživatele

Po první sérii ****. Seriál jsem znala a čekala jsem dlouho, než někdo vytvoří české titulky (tímto děkuji www.badgirls.cz), protože angličtina ve formě zde uplatňované je pro mě přibližně stejně srozumitelná jako maďarština, a teď konečně chápu kultovní status tohoto seriálu. Počet serií (cca 8) ve mně sice důvěru nevzbuzuje, ale doufám, že ještě tak 1 - 2 série zústane vše přibližně ve výšce nastavené laťky kvality. Mimochodem, od té doby, co jsem slyšela, že stanice FX připravuje US verzi seriálu, tak jsem se moc těšila...než jsem viděla originál - teď mě ta představa naopak dost děsí. Bad girls působí realisticky, tedy do té míry do jaké to můžu posoudit, a na škodu není ani to, že po obsazení hlavních dvou rolí evidentně došly ve Velké Británii hezké herečky, protože vetšina bad girls aspoň vypadá jako někdo, koho můžete potkat na ulici (včetně hodnoty IQ). Btw. pokud by se ale někdo věci neznalý domníval, že Bad girls jsou jenom o Nikki a Helen, tak ho musím vyvést z omylu, protože "zatím se skoro nic nestalo" :-) ()

Reklama

Reklama