Your Honor

USA, (2020–2023), 18 h 37 min (Minutáž: 50–63 min)

Tvůrci:

Peter Moffat

Bryan Cranston, Hope Davis, Michael Stuhlbarg, Lilli Kay, Isiah Whitlock Jr., Benjamin Flores Jr., Keith Machekanyanga, Jimi Stanton, Andrene Ward-Hammond (více)

Série(2) / Epizody(20)

Když mladistvý syn významného newyorského soudce nechtěně zabije v autě dalšího mladíka jedoucího na motorce, jeho otec naléhá, aby se dobrovolně předal policii. Ale vzápětí si to rozmyslí, protože zjistí, že obětí byl syn místního šéfa mafie, který otevřeně vyzývá k pomstě. Pokusy soudce zbavit se důkazů vedou k tragickým následkům pro dalšího teenagera. (webhomeless)

mazic

asi jsem viděl jiný seriál než ostatní. hromada nelogických věcí, poslední díly předvídatelné. velké zklamání ()

Mamlas

Na začátku se rozehraje příběh kolem autonehody. Hlavními postavami jsou křivý manipulativní soudce, jeho slabošský přitroublý syn, jakýsi mafián v područí své pizdí manželky, jejich násilnický syn, lidi z gangu, křiví poldové a další kompars. Skoro všichni účastníci jsou šmejdi a tak není komu fandit. Navíc tenhle námět zdaleka nemá na to, aby byl seriálem. Mohl to být jeden docela dobrý celovečerák ala rodinné drama, ale takle ne. Táhlo se to jako sopel. Z 90% prostoje, vedlejší linky, chození od ničeho k ničemu, dlouhé vážné pohledy, kupa zbytečností, extrémní množství vaty a blábolů. Moc, moc přetáčení bylo zapotřebí, abych to protrpěl do úplně promarněného zakončení. (18%) ()

Mamutol

Naprosto excelentní výkon tady podal Bryan Cranston , který se snažil zamést stopy po průseru jeho syna. Bohužel právě jeho syn místo toho, aby se snažil tátovi trochu pomoct v jeho úsilí, tak se po celou dobu choval jako největší idiot a debil. ()

FAUST666

Nechápu .. takový potenciál, ale chování téměř všech postav mi přišlo iracionální, nelogické, děj křečovitý, mišmaš různých příběhů, vydržel jsem až do konce páč jsem chtěl vědět jestli přijde nějaké překvapivé rozuzlení které tu směsku nelogiky dá dokupy .. ale přišla jen daší kravina .. ()

zodiak217

Absolútne plný počet hviezd a bez váhania. Nie je o čom pochybovať. Bryan Cranston je tak skvelý herec, že jemu zjete všetko aj s navijakom a radi sa na tu udicu necháte chytiť bez toho aby vás musel naháňať po celom rybníku, dokonca mu ešte aj poďakujete. Emócie tu striekajú od prvej do poslednej scény a o drámu tu rozhodne nie je núdza, no herecké osadenstvo je tak presvedčivé, že chcete stále viac a viac. Ten koniec ma ale sklamal. Vychutnávajte si každú epuzidu a potom príde taky koniec ako sme dostali? No tak, to nie je fér. Alebo je? Spravodlivosť ma dosah všade a na každého. Keby tomu tak bolo neskončil by mafiánsky spratok za vraždu vysmiaty na slobode a chlapec, ktorý má všetko rozbehnuté, spoznáva život a lásku s gulkou v krku. Happiend sa tu rozhodne očakávať nedá s tým počíta každý, kto ide do tohto žánru, ale takýto koniec sme si nezaslúžili a sklamal ma. Keďže však nebude druhá séria nič iné nám neostáva len zmieriť sa s ním a poďakovať tvorcom za výborný seriál a skvelo odvedenú prácu. ()

jjjerry

Velké zklamání. Děravý scénář, moc náhod a nesmyslných rozhodnutí. (tak blbý jako ten syn snad nikdo být nemůže, teda ne někdo v jeho postavení, možná někdo z okraje společnosti a věčně sjetý). Místy přehnané drama z ničeho nic a pak následuje velká nuda. První díl mě nechytil, ale druhý a třetí se nikam moc neposunul a skoro to vypadalo, že už chybí jen finální epizoda. Pak se to vleče. Finále zase tak moc nepřekvapí. ()

hony23

Hlavní postavou je vážený soudce, jeho zásady a smysl pro spravedlnost jdou ale stranou poté, co jeho syn zabije při autonehodě synka mafiánského bosse. A zatímco mafiánova rodina prahne po krvavé pomstě, soudce usilovně zametá stopy a před soud se dostává nevinný mladík. Postupem času přibývají stále nové zápletky a seriál graduje strhujícím posledním dílem. Postavy jsou skvěle napsané a zatímco sympatickému soudci držíte maximálně pěsti, jeho labilní synek vám od počátku leze krkem a v klidu byste mu dopřáli 20 let análního sexu v té nejtvrdší věznici. ()

jojo33

Breaking Bad: Volume 2. Najlepsi (ak nie dokonca lepsi) Cranston od jeho fenomenalnej drogovej serie. Spravne emocionalny, pochybovacny, mentorsky, zachranujuci a na zaver i "gamblujuci" so zivotmi mnohych, aby zachranil len jeden. Od neho vsak ziadne vyrazne prekvapenie. To mi priniesol univerzalny Michael Stuhlbarg v roli zufaleho mafianskeho bossa, praveho opaku vsetkych tych potetovanych, zamracenych buldogov bez nejakeho vyrazneho citu. On ich tu ma celu paletu a do postavy vlozil dobre (starostlivy otec, davanie druhej sance) ale i zle (vydieranie, nervove kolapsy, vrazdy) atributy. Od zaciatku do konca neuveritelne tempo, akcne ci konverzacne, napatie s nevedomim, co sa odohra v nasledujucej sekunde, vyborne obsadene vedlajsie "ksichty" a manipulativne odrbavanie justicneho systemu v zaujme dobra ("Mam moc, tak nech zgegne aj 100 ludi, moj syn bude zit"). Vyborne natocena prva epizoda (nehoda, gradacia po nej a skvostna pulzujuca hudba - u mna v seriali najlepsia od GoT), ako i nasledujuce "on edge of the life" peripetie s kingom vsetkych hereckych kingov, ktory opat raz majstrovsky prechadza na temnu stranu sily, aby len "pomohol rodine". ()

Sidenius

Existuje špatný serial s Bryanem Cranstonem? Obecně by mi nebavilo nic ze soudní síně. Proto je tenhle seriál úplně z jiného ranku. Velmi dobře udělaný příběh. Skončit měl jak měl (stejně jako Breaking Bad). Minimálně poslední díl režíroval sám Bryan. Jediný díl neměl hluché místo. Možná bych si uměl představit menší počet dílů, ale to už je jen detail. ()

BruceTichac

Seriály ze soudních síní zrovna nevyhledávám, ale tento se my líbil, protože se zaběhnutým standartům vymyká. Je to přesně ten typ seriálu, kdy skončí díl a vy koukáte na hodinky, jestli dáte další, nebo už opravdu musíte jít spát. Herecký výkon hlavního hrdiny je famózní!! ()

rengers

Unikátní seriálový počin se skvělými herci. Propracované, napínavé, vtáhne vás to do děje, že se nemůžete přestat dívat a jste zvědaví jak to vše dopadne. ()

mr_bohowsky

Nejdem sa veľmi rozpisovať,  ale tento serial patrí medzi najlepšie serialy aké som videl. Dve série som zhltol ako nič. Odporúčam sa doňho hneď pustiť.  PS.S malou dušou dúfam,že by to mohlo mať pokračovanie. ()

sadsammy

Těšila jsem se na tenhle seriál a nechtěla pouštět ho jen po jednom dílu, takže ted je to tady a já jsem včera stihla jenom tři díly zkouknout. Za mě velmi dobře zachrano, spousta lidi co jsem četla pak v komentářích koukají jedině kvůli Bryanu Cranstonovi, já jsem koukala proto že mě strášně lakala upoutavka. Nakonec bych řekla, že se jedná o dobrý seriál a výbornou hru herců. Momenty mě to přišlo napinavý, někdy zase nudny, ale celkovy dojem je spokojenost, splnil vsechna ma ocekavani. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis