American Horror Stories

• USA American Horror Stories
USA, (2021–2023), 14 h 23 min (Minutáž: 38–52 min)

Paris Jackson, Matt Bomer, Sierra McCormick, Billie Lourd, John Carroll Lynch, Aaron Tveit, Naomi Grossman, Cody Fern, Charles Melton, Danny Trejo (více)

Série(3) / Epizody(19)

American Horror Stories je voľné pokračovanie oceneného antologického seriálu od Ryana Murphyho a Brada Falchuka s názvom American Horror Story. Týždenný antologický seriál bude v každej epizóde predstavovať iný hororový príbeh. Od roku 2011 tvorcovia AHS nanovo definovali hororový žáner rôznymi časťami, v ktorých sa objavil strašidelný blázinec, sabat čarodejníc, putovná šou čudákov, strašidelný hotel a samotná apokalypsa. Televízny seriál vychoval zástup oddaných fanúšikov, ktorí netrpezlivo čakajú, aké hrôzy prinesie ďalšia kapitola. (Disney+)

Recenze uživatele KajusaK k tomuto seriálu (19)

American Horror Stories (2021)

Slabé obě dvě série, jednou se dá ale vícekrát vidět nepotřebuji. ()

Season 1 (2021) (S01)

Zajímavý nápad. Trošku špatný výběr herců ve většině dílů. Návrat starých postav potěšil. ()

Autokino (2021) (S01E03)

Lepší než první dva díly. Zdá se, že Murphy začal více obsazovat teenagery..? ()

Někdo zlobil (2021) (S01E04)

Za mě zatím nejzajímavější díl i když k AHS to má daleko. ()

Ba'al (2021) (S01E05)

Očekávání bylo veliké, ale jsem trošku zklamaná. Billie byla skvělá, ale bylo to příliš překombinované. ()

Feral (2021) (S01E06)

Závěr předvídatelný, příliš nenadchlo. ()

Konec hry (2021) (S01E07)

Nejvíce podobné AHS. Skvělé návraty postav. Požár - skvělý nápad. ()

Season 2 (2022) (S02)

Mnohem lepší než první série, ale stále to nedosahuje vyšší kvality. Třetí sérii už neočekávám. Zajímavé díly - Domeček pro panenky, Drive, Necro. Top - Bloody Mary. ()

Domeček pro panenky (2022) (S02E01)

Skvělý úvodní díl s úžasným propojením.. ()

Aura (2022) (S02E02)

Více hororu.. 4/5 ()

Jízda (2022) (S02E03)

Nikam nechoď - 3/5 ()

Dojičky (2022) (S02E04)

Odporný, ale přesto zajímavý příběh s předvídatelným a neutrálním koncem. ()

Krvavá Mary (2022) (S02E05)

Jedna z nejlepších epizod celého American. ()

Pro krásu cokoliv (2022) (S02E06)

Asi parodie na Black Mirror jinak si to neumím vysvětlit. Předvídatelné od samého začátku. ()

Nekro (2022) (S02E07)

To je hrozný, že i tak bídný a chudý díl byl vlastně jeden z top celého A.H. Stories. ()

Jezero (2022) (S02E08)

Hmm, první polovina děsivá, závěr parodie na piráty z Karibiku truhla mrtvého muže. ()

Nejlepší kámoš (2023) (S03E01)

Totálně nedodělané, nedomyšlené, předvídatelné. Šílený start série. ()