Reklama

Reklama

Série(1) / Epizody(7)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

maddy 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Toto nie je American Horror Story, toto je zlý vtip. Už aj originálna séria American Horror Story síce klesala z vysokého nadpriemeru z prvých sezón (Murder HouseAsylum) k silnému priemeru (My Roanoke Nightmare), až k takmer nesledovateľnému podpriemeru (Apocalypse), no až práve tento absolútne zbytočný sedem dielny spin-off s názvom American Horror Stories plne ukázal ako je celé AHS vyčerpané. Zmes toho najhoršieho čo môže séria American Horror Story ponúknúť v jednom balení. A nie, nevadí mi LGBT propaganda, na to musí byť už každý fanúšik AHS série zvyknutý, keďže tieto LGBT prvky vo veľkej miere obsahuje seriál v každej z hlavných sezón. Problém tu je úplne inde a to ten, že tieto epizódy neponúkajú žiadnu sympatickú postavu, nemajú kúsok originality, akejkoľvek atmosféry, postrádajú  napätie, neobsahujú štipku momentu prekvapenia a vlastne ani v sekunde sa nesnažia o vyvolanie strachu. Ponúkajú iba obohraný, v AHS univerze tisíc krát omieľaný príbeh a klasickú dávku úchylnosti na ktorú sme už u tohto seriálu zvyknutí, no to je po tých desiatich rokoch čo sa séria AHS vysiela jednoducho málo, pramálo. Murphymu už trestuhodne došla so sériou AHS akákoľvek kreativita a tu už vyslovene klesá do vôd absolútnej trápnosti. Namiesto ďalších zbytočných spin-offov by sa mal radšej zamyslieť ako aspoň hlavný AHS seriál priviesť späť ku kvalitám a popularite prvých sezón. Pretože toto je cesta dopekla. CELKOVO: Season 1: 3/10 ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Ryan Murphy nám tentokrát představil AHS jako antalogii. Uvidíme, co teda další díly. První se týká Murder House. Je to o mladé holce, která neví, jak si poradit se svou sexualitou a díky svým gay rodičům, kteří na ni trochu tlačí a otravným spolužačkám si s tím poradí po svém. Pořád dobře funguje atmoška, i když člověk už ví, co čekat a postavy už nejsou tak zajímavé. V tomto domě se ještě odehrávají další díly. Zbytek už jde úplně jiným směrem. Najdeme tu lepší i horší díly. Mezi ty lepší bych zařadil například díl s matkou, které chce zlý démon unést dítě, film, který nutí diváky vraždit nebo ten s divokými kanibaly v amerických národních parcích. Naopak ten s influencery mě moc nebavil. Najdeme tu spoustu známých osobností. Na jednu stranu je možná výhoda, že na sebe díly nenavazují, ale zase je pak těžší to nějak všechno propojit a udržet pohromadě. Určitě ale tento nápad vítám a uvidím, jestli budou další díly. Případně se budu těšit na novou sérii AHS. "Celé to streamujou!" ()

Reklama

Mamlas 

všechny recenze uživatele

Některé díly byly celkem zdařilé i s nějakým přijatelným námětem a dobrou kamerou a i napínavé, některé díly zase byly naprosto blbé, nudné a špatné, jako třeba ten výplach v posledním dílu. Osvěžením asi měly být velmi výrazné sextranslesbogayí prvky, které podle mě přínosem nebyly vůbec, naopak spíše ořezaly okruh publika. (28%) ()

Vabr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nikdo se o to neprosil, ale máme tu American Horror Stories. Už trailer samotný mě vůbec nenalákal, ale nenechal jsem se odlákat, a podíval jsem se jako AHS fanoušek, a byla to strašná bída. Když bych měl všechny mínusy American Horror Stories shrnout, tak především za skoro až odpadovou kvalitu dílů může otřesný casting, okoukané náměty, akorát ještě de*ilnějc a přílišné předsouvání LGBT. Dlouho jsem tak špatné herecké výkony opravdu neviděl a jejich role jsem jim vážně nevěřil. Co mě ještě osobně trochu vytáčelo bylo, že vlastně 3 ze 4 dílů se odehrávaly v Murder Housu se stejnýma dementníma postavama. Snad už se tam AHS nikdy nebude vracet! Vlastně bych zapomněl na 2 jediný pozitiva American Horror Stories, a to díl Feral, který bezpochyby vyčníval nad ostatními svou kvalitou a také samotná intra pasující k dílům svou tématikou. Nejhorší díl: The Naughty List Nejlepší díl: Feral Vyhodnocení: Doufám, že další série nevyjde, aby tu tento komentář nebyl zbytečně na hlavní stránce American Horror Stories ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Celý koncept je nakonec malý protimluv. Chápu, že ne každý nápad Murphyho party má potenciál na samostatnou sezónu v AHS vesmíru, ale čekal jsem dávku úderných jednohubek a místo toho jsem dostal pár dobrých nástřelů jen výjimečně (Feral) dotažených do pádného závěru či pointy. U zbytku samostatných příběhů totiž právě závěr je tím nejslabším. Nadprůměrné hodnocení mi tak po první sezóně vyskakuje díky tomu, jak nápadité a efektní jsou první, druhá a poslední epizoda, tedy trochu nečekané přívažky ke zdánlivě dovyprávěnému a maximálně vytěženému Murder House. Vracet se do domu, ve kterém všechno o dekádu dříve odstartovalo, mi po oznámení přišlo jako podfuk na slibovanou premisu, ale kombinace Sierry McCormick s Kaiou Gerber nebo třeba uťáplý Matt Bomer, to jsou požitky, které jinde nenajdu. Bavilo mě to čekání, s jak moc neuvěřitelnou zápletkou přijde nový díl, ale příště bych rád, aby divácká odměna byla vyváženější. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama