American Horror Stories

• USA American Horror Stories
USA, (2021–2023), 14 h 23 min (Minutáž: 38–52 min)

Paris Jackson, Matt Bomer, Sierra McCormick, Billie Lourd, John Carroll Lynch, Aaron Tveit, Naomi Grossman, Cody Fern, Charles Melton, Danny Trejo (více)

Série(3) / Epizody(19)

American Horror Stories je voľné pokračovanie oceneného antologického seriálu od Ryana Murphyho a Brada Falchuka s názvom American Horror Story. Týždenný antologický seriál bude v každej epizóde predstavovať iný hororový príbeh. Od roku 2011 tvorcovia AHS nanovo definovali hororový žáner rôznymi časťami, v ktorých sa objavil strašidelný blázinec, sabat čarodejníc, putovná šou čudákov, strašidelný hotel a samotná apokalypsa. Televízny seriál vychoval zástup oddaných fanúšikov, ktorí netrpezlivo čakajú, aké hrôzy prinesie ďalšia kapitola. (Disney+)

Recenze uživatele oldy k tomuto seriálu (8)

Pan(na) z gumy, část druhá (2021) (S01E02)

Rodiče jsou chlap a chlap(geyove) a dcera lesba  :D omg Navíc jsou všichni mrtví a jsou duchové :D Aby se v tom jeden vyznal ()

Autokino (2021) (S01E03)

Opět jsou tu geyove. Tentokrat misto latexoveho zabijaka je tu film. Po kterém se lide změni v monstrum asi zombi a vraždí všechny okolo. ()

Někdo zlobil (2021) (S01E04)

Tento díl mě bavil. Ukazuje jak banda influencerů uděla vše pro svou sledovanost. Chovají se jak uplní blbečci a ukazuji jaky je jejích svět. Prostě to co momentalně frči ve světě. Svým chovaním jdou ale za hranu,až narazí na Santu v obchodaku. A to se jim vymstí... ()

Ba'al (2021) (S01E05)

Myslel jsem,že to skončí jinak. Ale mělo to zajímavej zvrat. ()

Feral (2021) (S01E06)

Další dobrý díl. Zajimavé myšlenky a žadny happy end :D ()

Konec hry (2021) (S01E07)

Za mě nejslabší dil. ()

Domeček pro panenky (2022) (S02E01)

Tohle moc horor nebyl,čekal jsem asi víc. Ale v pohodě,dalo se :) 6/10 ()