Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:35

Gympl s (r)učením omezeným - O fous (2012) (epizoda) (S01E13)

Komedie / Drama
08:00

Odložené případy - Lodní náklad (2007) (epizoda) (S04E22)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Můj přítel Monk - Všechno nejlepší, pane Monku (2009) (epizoda) (S08E09)

Komedie / Krimi / Drama
09:55

Můj přítel Monk - Pan Monk a Sharona (2009) (epizoda) (S08E10)

Komedie / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

Policie Modrava - Blondýnka na hřbitově (2015) (epizoda) (S01E14)

Krimi / Drama / Thriller
15:30

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
16:40

Temná věž (2017)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
18:30

Můj přítel Monk - Všechno nejlepší, pane Monku (2009) (epizoda) (S08E09)

Komedie / Krimi / Drama
19:20

Můj přítel Monk - Pan Monk a Sharona (2009) (epizoda) (S08E10)

Komedie / Krimi / Drama
20:20

Odložené případy - Lodní náklad (2007) (epizoda) (S04E22)

Krimi / Drama / Mysteriózní
21:30

Gympl s (r)učením omezeným - O fous (2012) (epizoda) (S01E13)

Komedie / Drama
23:45

Looney Tunes: Úžasná show (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:10

Looney Tunes: Úžasná show (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:40

Co nového Scooby-Doo? (2002) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:00

Co nového Scooby-Doo? (2002) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:25

Co nového Scooby-Doo? (2002) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
01:50

Král Drozdí brada (2008) (TV film)

Fantasy / Pohádka / Rodinný
03:10

SuperStar 2021 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Hudební / Reality-TV
04:20

Inkognito (2021) (TV pořad)

Zábavný
05:25

Walker, Texas Ranger - Poslední spravedlnost (1995) (epizoda) (S04E07)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - Může to být i jinak (1989) (epizoda) (S02E06)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Loď snů (2013) (epizoda) (S08E01)

Krimi / Drama
08:30

Komisař Rex - Paprsky pomsty (2001) (epizoda) (S07E10)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
15:55

Máme rádi Česko (2013) (TV pořad)

Zábavný / Soutěžní
17:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
18:55

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
19:55

Komisař Rex - Paprsky pomsty (2001) (epizoda) (S07E10)

Krimi / Akční / Mysteriózní
21:00

Jake a Tlusťoch - Může to být i jinak (1989) (epizoda) (S02E06)

Krimi / Drama
22:00

Policie Hamburk - Loď snů (2013) (epizoda) (S08E01)

Krimi / Drama
23:40

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Wolverine (2011) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Fantasy
00:35

Pirátova rodinka (1999) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
01:00

Bolek a Lolek (1963) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
01:25

M*A*S*H - Noc u Rosie (1979) (epizoda) (S07E24)

Komedie / Drama / Válečný
01:55

M*A*S*H - Ach ta láska (1979) (epizoda) (S07E25)

Komedie / Drama / Válečný
02:30

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
03:35

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
04:10

Počesku (2000) (TV pořad)

Dokumentární
04:20

Nejlepší trapasy (2013) (TV seriál)

Povídkový / Komedie
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

08:15

Na stopě (2000) (TV pořad)

Publicistický / Krimi
08:40

Reportéři ČT (2004) (TV pořad)

Publicistický
09:25

Příběhy slavných - Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka (2006) (epizoda) (S07E03)

Dokumentární / Životopisný
10:25

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
11:15

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:45

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Osada - Epizoda 4 (2021) (epizoda) (E04)

Komedie
15:05

13. komnata - 13. komnata Anny Slováčkové (2021) (epizoda) (S18E04)

Dokumentární / Životopisný
15:34

Výsledky losování Šťastných 10

15:35

Všechnopárty (2005) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:30

Profesionálové - Arabská mozaika (1979) (epizoda) (S03E02)

Akční / Krimi / Dobrodružný
17:25

Kriminalista - Velké oko Kreuzkolln (2014) (epizoda) (S10E01)

Krimi
18:25

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:50

Toulavá kamera (2003) (TV pořad)

Dokumentární
19:20

Objektiv ČT24 (1987) (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární
19:50

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
20:20

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:55

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
23:20

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (2018) (TV pořad)

Publicistický
00:25

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
01:20

Hejkal (1978) (TV film)

Pohádka
02:00

Uloupený princ (1971) (TV film)

Pohádka
03:00

Úsměvy (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
03:40

Gejzír (2014) (TV pořad)

Publicistický
04:20

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

04:35

Tutanchamonův odkaz (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
05:20

Věk kočkovitých šelem (2018) (TV seriál)

Dokumentární
06:10

Tajemství divočiny (2004) (TV seriál)

Dokumentární
06:40

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

06:55

Divoká Afrika: Řeka života (2016) (TV seriál)

Dokumentární
07:45

Rafale: Přísně tajný letoun (2016) (TV film)

Dokumentární
08:40

Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
09:25

Válka nad zákopy (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Drama / Historický
10:20

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

10:35

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
10:45

Krásné živé památky - Haná (2019) (epizoda) (E04)

Dokumentární
11:10

Špionáž v divočině (2017) (TV seriál)

Dokumentární
12:05

Co Čech, to chovatel - Plachý krasavec (2021) (epizoda) (S02E04)

Dokumentární
12:20

Heydrich - konečné řešení (2011) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
12:45

Peru, země Inků (2015) (TV film)

Dokumentární
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Dobrodruh (1983)

Krimi / Drama
15:50

Madame Sans-Gene (1961)

Drama / Komedie / Romantický
17:30

Sestra - Epizoda 4 (2020) (epizoda) (E04)

Drama / Mysteriózní / Thriller
18:20

Osama Bin Laden kontra CIA (2021) (TV film)

Dokumentární / Drama
19:45

Tereza – Náboj lásky (2019)

Dokumentární
20:45

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
21:05

Přísně tajné vraždy (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
21:20

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:45

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:10

Folklorní výlety (2013) (TV pořad)

Rodinný / Hudební
22:35

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
22:55

Počesku (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Evropa dnes (2008) (TV pořad)

Dokumentární
23:30

Auto moto svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Barma – Rangún, Mandalaj a královská města (2016) (TV film)

Dokumentární
00:50

Lidstvo: Příběh o nás všech - Empires (2012) (epizoda) (E03)

Dokumentární / Historický
01:40

Ve větru kopyt (2017) (TV film)

Dokumentární
02:35

Cyklotoulky (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
02:45

Kouzlo jihovýchodní Asie (2019) (TV film)

Dokumentární
03:30

Českem na koňském hřbetu - Kůň pro prezidenta (2021) (epizoda) (E03)

Dokumentární
06:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:40

Teleshopping Soukup shop

08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Právník ve studiu (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:10

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:40

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:35

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
17:45

Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (TV pořad)

Hudební / Reality-TV
18:35

Lilly Schönauer: Osudová setkání (2014) (TV film)

Komedie
20:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:30

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
21:10

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:40

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:25

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

03:45

Co bude dnes k večeři? (2010) (TV pořad)

Reality-TV
04:10

Teleshopping

04:40

Seznamte se, Joe Black (1998)

Romantický / Drama / Fantasy
08:10

Teleshopping

08:40

Kniha džunglí 2 (2003)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
09:55

Vesmírní kovbojové (2000)

Dobrodružný / Sci-Fi / Drama
12:25

Pidilidi (1997)

Rodinný / Komedie / Fantasy
14:00

Úžasňákovi (2004)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
16:20

Pravdivý příběh (2015)

Mysteriózní / Krimi / Thriller
18:15

Veřejní nepřátelé (2009)

Drama / Historický / Krimi
22:25

Dračí srdce 3: Čarodějova kletba (2015)

Dobrodružný / Fantasy
23:55

Zrcadlový princ (1999) (TV film)

Rodinný
01:40

Můj přítel Monk - Všechno nejlepší, pane Monku (2009) (epizoda) (S08E09)

Komedie / Krimi / Drama
02:35

Můj přítel Monk - Pan Monk a Sharona (2009) (epizoda) (S08E10)

Komedie / Krimi / Drama
03:30

Pidilidi (1997)

Rodinný / Komedie / Fantasy
04:10

Hvězdná brána - Minulost a přítomnost (1999) (epizoda) (S03E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:10

Hvězdná brána - Vzpomínky Jolinar (1999) (epizoda) (S03E12)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:15

Ajťáci - Copak nejsme chlapi? (2008) (epizoda) (S03E02)

Komedie
06:45

Ajťáci - Bezdomovci jako jsme my (2008) (epizoda) (S03E03)

Komedie
07:15

Simpsonovi - Úča roku (2003) (epizoda) (S14E07)

Animovaný / Komedie
07:45

Simpsonovi - Výchova dívek v Americe (2003) (epizoda) (S14E08)

Animovaný / Komedie
08:15

Simpsonovi - Namakaná máma (2003) (epizoda) (S14E09)

Animovaný / Komedie
08:45

Simpsonovi - Chrám páně Simpsonův (2003) (epizoda) (S14E10)

Animovaný / Komedie
09:05

Hvězdná brána - Vyhánění čerta ďáblem (1999) (epizoda) (S03E13)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:00

Hvězdná brána - Nouzová situace (1999) (epizoda) (S03E14)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:10

Ajťáci - Projev (2008) (epizoda) (S03E04)

Komedie
11:40

Ajťáci - Friendface (2008) (epizoda) (S03E05)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Chytrý a chytřejší (2004) (epizoda) (S15E13)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Hádej, kdo přijde na večeři (2004) (epizoda) (S15E14)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Den pro závislosti (2004) (epizoda) (S15E15)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Basa tvrdí charakter (2004) (epizoda) (S15E16)

Animovaný / Komedie
14:15

Rambo III (1988)

Akční / Dobrodružný / Thriller
16:20

Bostonské tornádo (2013) (TV film)

Sci-Fi / Akční
18:15

Simpsonovi - Chytrý a chytřejší (2004) (epizoda) (S15E13)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Hádej, kdo přijde na večeři (2004) (epizoda) (S15E14)

Animovaný / Komedie
19:10

Simpsonovi - Den pro závislosti (2004) (epizoda) (S15E15)

Animovaný / Komedie
19:40

Simpsonovi - Basa tvrdí charakter (2004) (epizoda) (S15E16)

Animovaný / Komedie
20:10

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:20

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:30

Lovci prokletých pokladů - Otcův odkaz (2019) (epizoda) (S01E12)

Akční / Dobrodružný
21:25

Orange Is the New Black - Květináče (2014) (epizoda) (S02E08)

Drama / Komedie / Krimi
22:35

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
02:30

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
04:15

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:15

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:25

Rosamunde Pilcher - Sňatek z rozumu (2010) (epizoda) (S01E98)

Drama / Romantický
08:25

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
09:10

Velvet - Svatba (2015) (epizoda) (S02E10)

Drama / Romantický
10:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Uvězněni ve tmě (2014) (epizoda) (S05E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Uvězněni ve tmě (2014) (epizoda) (S05E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Rosamunde Pilcher - Ať půjdeš kamkoli (2010) (epizoda) (S01E94)

Drama / Romantický
15:55

Velvet - Otcovo požehnání (2015) (epizoda) (S02E11)

Drama / Romantický
16:55

Slunečná - Síla rodiny (2021) (epizoda) (S03E08)

Komedie / Romantický / Rodinný
18:10

Záchranáři z hor - Uvězněni ve tmě (2014) (epizoda) (S05E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
19:10

Záchranáři z hor - Uvězněni ve tmě (2014) (epizoda) (S05E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:10

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:05

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
22:00

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
22:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:30

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
02:30

Přístav - PIDOS (2016) (epizoda) (S02E10)

Komedie / Romantický
03:50

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama