Sběratel polibků

Kiss the Girls

Zberateľ bozkov

Thriller / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 1997, 111 min

Tento thriller mám veľmi rád, nie je to síce žiadna špička ani genialita a je možné, že sa pri opakovanom sledovaní budete nudiť, ale Zberateľ bozkov je mimoriadne dobre odvedená práca, film je dosť napínavý a herci sú tiež nadpriemerní. Morgan Freeman ma opäť dostal svojou charizmou.(27.5.2007)

Prekvapivo dobrý thriller. Kde som bol doteraz, že som to nevidel ? Síce to má spoločné znaky s jahniatkami, ale nevadí. Stoicky pokojný Freeman je výborný.(15.6.2012)

Tak nám chybí už jen sběratel obnošených dámských kalhotek, pivních tácků a nosních skřítku (vivat Ren a Stimpy!).. Morgan Freeman v černém Porsche hledá pošuka Casanovu po starých sklepeních Severní Karolíny (vůbec mu nevadí, že na místě činu vlastně nemá nic dělat, když je tam žlutá páska s nápisem: Police Line DO NOT CROSS) a já marně hledám nějaký moment, v kterém by Kiss the Girls nějakým způsobem překvapil, či vybočil z průměrnosti podobně laděných kriminálních thrillerů. Nechápu, proč si v některých fázích dabingu alespoň nedal Daniel Rous do úst středně velkou bramboru a na nos prádelní kolík..(23.9.2008)

Klasika amerického thrilleru se skvělým koncem.(31.8.2010)

Morgan Freeman a Ashley Judd= stvořená dvojce pro slušný thriller! Hodně napínavá hádanka, která má v sobě spousta vášně a obsahuje slušné zvraty, které bez problému udrží divákovou pozornost. Já tyhle filmy mám v oblibě, takže za mě krásných 75%.(7.2.2014)