Sběratel polibků

Zberateľ bozkov

Thriller / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 1997, 111 min

• NinadeL

To si nikdo nepamatujete ten debilní slogan, že je to jako 7x7?(29.8.2015)

Tak nám chybí už jen sběratel obnošených dámských kalhotek, pivních tácků a nosních skřítku (vivat Ren a Stimpy!).. Morgan Freeman v černém Porsche hledá pošuka Casanovu po starých sklepeních Severní Karolíny (vůbec mu nevadí, že na místě činu vlastně nemá nic dělat, když je tam žlutá páska s nápisem: Police Line DO NOT CROSS) a já marně hledám nějaký moment, v kterém by Kiss the Girls nějakým způsobem překvapil, či vybočil z průměrnosti podobně laděných kriminálních thrillerů. Nechápu, proč si v některých fázích dabingu alespoň nedal Daniel Rous do úst středně velkou bramboru a na nos prádelní kolík..(23.9.2008)

Jen mírně nadprůměrný thriller, jenž se tak trochu snaží těžit z popularity snímku Mlčení jehňátek, jemuž se mírně podobá zápletkou i atmodférou. Morgan Freeman se sice snaží, ale ve dvojici s Ashley Juddovou se duu Fosterová-Hopkins nevyrovnají ani omylem.(22.3.2004)

V provnání s dvojkou je to hodně těžkopádné, ale i tak dost slušné!(23.8.2002)

Kvalit legendy jménem Mlčení jehňátek to ani zdaleka nedosahuje, nicméně je to velmi kvalitní a napínavý thriler.(27.5.2006)