Sběratel polibků

Kiss the Girls

Zberateľ bozkov

Thriller / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 1997, 111 min

Slušný thriller s dobrým Freemanem a krásnou Ashley Judd. Jen mi ve filmu chyběla pořádná thrillerová atmosféra a závěrečná pointa mi taky moc nesedla.(26.10.2007)

• BoPo

Dobrý thrller, ktorý však nedokáže vyvolať pocit nadpriemernosti.(4.4.2010)

Viděno 1x cca - 70%(13.4.2010)

Myslel jsem si, že se dočkám podobně laděného filmu, jako je třeba Sedm. A ano, beru fakt, že Sedm je to nejlepší, co v tomto oboru může být. Nakonec jsem ale dostal naprosto průměrnou detektivku, která je jenom trošku mysteriózní a nebejt solidního výkonu Morgana Freemana, taky by byla poměrně dost nudná. Vraždy se totiž naprosto brutálně vlekly a vůbec to nemělo žádný spád, který by mě nutil nadšeně pokračovat ve sledování.(25.12.2015)

Jen mírně nadprůměrný thriller, jenž se tak trochu snaží těžit z popularity snímku Mlčení jehňátek, jemuž se mírně podobá zápletkou i atmodférou. Morgan Freeman se sice snaží, ale ve dvojici s Ashley Juddovou se duu Fosterová-Hopkins nevyrovnají ani omylem.(22.3.2004)