Sběratel polibků

Kiss the Girls

Zberateľ bozkov

Thriller / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 1997, 111 min

Rozpočet $27miliónovTržby USA $60,527,873Tržby Celosvetovo $85,000,000/75%/(29.6.2005)

Jeden z mála filmů, který je lepší než knižní předloha...(15.5.2009)

Kvalit legendy jménem Mlčení jehňátek to ani zdaleka nedosahuje, nicméně je to velmi kvalitní a napínavý thriler.(27.5.2006)

Ponuré a nádherné kriminální drama. Jen bych místo Ashley Judd navrhnul jinou herečku. Třeba Milu Jovovich?(11.1.2015)

Nemám ráda thrillery. Někdy se jim nevyhnu, a to tehdy, když mě zláká ve filmu obsazena vynikající hvězda. V tomto případě to byl Morgan FREEMAN. Nemohu film chválit ani zatracovat. Vydržela jsem až do konce, ale požitek vnitřní jsem z toho neměla. Přesto ovšem musím ocenit dobrou práci Morgana Freemana, protože (jak jinak) bez jeho stafáže bych se na film těžko dokoukala. Ale nicméně napětí zde bylo a spád měl film taktéž. Proto si myslím, že byl nadprůměrný proti jiným krvavým pitomostem.(14.4.2014)