Reklama

Reklama

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

KimCid

Ale tys mluvil o raketě, která startovala ze Země. Na ty ostatní planety létali jen s nějakým malým modulem...

na příspěvěk reagoval KimCid

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

Duncan66

Já jsme neřekl, že jeho komentáře nečtu, ba naopak. :) Neřtu jen příspěvky, se kterými souhlasím.

Rozhodně ale nesouhlasím s tím, že j to nějaký filmový znalec. Není, spíše filmový buran s povrchním vkusem a rádobychytrýma řečma. Jediné co umí je hrát si se slovy a proto má tolik fanoušků. :)

Martas81

Martas81 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

já mam taky Verbala v oblíbených , jeho komentáře čtu , baví mě ale s hodnocením občas nesouhlasím , občas jo . Interstellar má ode mě pět hvězd , zcela zasloužených (viděno v Imaxu , zážitek na celý život )

na příspěvěk reagoval Martin741

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Duncan66

Já ho nějak extra nemusím a přečetl jsem z jeho komentářů asi tak 5-10. Vůbec ho nesleduji a ani nijak jinak ho nevnímám kromě těch případů kdy na požádaní nějakého trola vstoupí do diskuze kde sleduji a velmi inovativně někoho zesměšní. Je to bezesporu zajímavá ukázka baviče vidláků, ale mě nikdy moc ten humor nebavil. A zvlášť ne, když se opakuje neustále dokola.

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Badmaniak

Jo, uz v minulosti z nejakeho pruzkumu o znamem rozhlasovem moderatorovi, o kterem byl natocen i celkem povedeny film, kde si sam zahral hlavni roli se rikali, ze trapaci, co ho nesnasi, ho poslouchaji 2x casteji, nez lidi, kteri ho maji radi. 

Ja patrim do druhe skupiny a vubec me neprekvapuje, ze ty, gigading a dalsi individua patrite do te prvni skupiny.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, GigaPudding, Badmaniak

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Martin741

jsou "drsné" pokud člověk ustrnul někde na úrovni třináctiletýho a tomu odpovídá i ten "humor" sestávající téměř výlučně z toho přepisování náhodných slovíček na sprostě znějící :D

na příspěvěk reagoval Martas81

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Martin741

to hovorí akorát o 4100 puberťácích, kteří jsou celí nadšení z každého jeho komentáře čistě jen z toho důvodu, že obsahuje "vtipně" přepsané každé druhé slovo na vzdáleně připomínající náhodné sprosté slovíčko :D

jinak píše prvoplánově furt dokola to samý, právě proto, že mu to zatím vyneslo 4100 bodů :D

na příspěvěk reagoval Martin741

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

Martin741

Já ho mám v oblíbených jen proto, abych si přečetl co za zhovadilost zase vyblil. :)

Takže z těch 4100 bodů je tak 4000 co si ho přečte pro prdel a 100 těch, co se uklikli, nejspíš. :)

na příspěvěk reagoval Duncan66

CRYPT

CRYPT (hodnocení, recenze)

Nemam slov. Sem tam obvykle u mne po velice dlouhych casovych etapach se vystkutne film, kterej je proste BOMBA. A timto filmem se stal Interstellar. Miluji takove scifi filmy, ale tento snimke mi fakt zahral na notu. Fantazie a navic neuveritelne skvele podeprena hudebnim zazitkem mistrem Hasem Zimmerem! BOMBA

na příspěvěk reagoval Martin741

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Gladiator15

ja bych povedal, ze hlavne je dolezite taketo myslenie u politikov, konkretne u vlad, lebo v konecnom dosledku NASA a jej prijmy zavisia priamo od politikov 

daemonic

daemonic (hodnocení, recenze)

Na obrázku je chyba! - Na začátku u Saturnu není Black Hole ale Worm Hole...

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Elektrika nebude levnější. I kdyby s ejim povedlo jí vyrábět úplně zadarmo třeba na principu Naquadahovýho generátoru, tak stejně nebude, protože prachy... Taková je realita dnešního světa :(

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

tak silny moment to byl, to jiste, ale kdyz bys prozil to co Cooper a byl dosud nazivu, tak by te nepolozilo jen tak neco. Navic kdyz videl jak velkou rodinu ma a ze tedy vedla nakonec preci jen stastny a spokojeny zivot, tak mohl byt stastny za ni a za sebe taky, ze zachranil miliardy zivotu na Zemi.  Ja jsem naopak uvital, ze jsme nevideli nejake "srdceryvne" sceny louceni a cekani na smrt. Stacilo, ze oba vedeli co vedeli a vice ani rikat nebylo treba, obcas uplne staci si to rict ocima a mmikou. 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Napsal to trochu nejasně, a hlavně trochu tím, že jsem přehlídl správnou interpunkci. :)

Jasně, už chápu co tím myslel. Každopádně, tyhle chyby jsou snad ve všech scifi všetně Star Wars, takže fuck off. :)

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Duncan66

S tou NASA je to pekná paralela. Aj dnes má dosť priškrtený rozpočet a obyčajní ľudia nadávajú, prečo sa tam vyhadzujú peniaze, pričom si vôbec neuvedomujú aký je vesmírny výskum dôležitý a koľkokrát prinesie benefity aj pre bežného človeka.

A takéto zmýšľanie už tam prevláda aj u politikov, čo je dosť hrôzostrašné.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Martin741

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

NASA nebyla zakazana, ale pracovali v utajeni, protoze na svete dochazelo jidlo a tak by obycejni lide nemuseli rozchodit, ze se "vyhazuji penize" na vesmirny vyzkum a vyvoj. Ve filmu je to v podstate takhle receno tusm profesorem Brandam, kdyz provazi Coopera po zakladne.

Rekla mu, aby odesel, protoze by zadny rodic nemel videt umirat vlastni dite a ona nebyla sama, ale mela tam svoji celou rodinu, takze tam mela tunu lidi, kteri ji budou utesovat a budou s ni posledni okamziky. Stejne mu rekla, aby odesel aby nenechal zbytecne dlouho osamote Brandovou na treti planete. 

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Jolanda má novou profesi....

 

No já jsem si to poprvé když jsme tne film viděl neuvědomil, až asi po půl roce, kdy jsem koukal na Watchmeny, takže mě to zas tak tragicky neovlivnilo :)

Související novinky

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Před deseti lety byl Matthew McConaughey na absolutním vrcholu. Hlavní role v nolanovce, která je jednou z nejlepších sci-fi poslední dekády. Za Klub poslední naděje vyfoukl DiCapriovi Oscara, navíc… (více)

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

19.07.2023

Režisér Christopher Nolan si za ty roky v Hollywoodu vypěstoval pověst tvůrce, který má pevnou vizi, přesně ví, čeho a jak dosáhnout, a málokdy se co se kvality týče splete. Navíc se mu několik let… (více)

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

25.03.2023

Trend bobtnajících filmových stopáží pokračuje i letos a po 169minutovém Johnu Wickovi 4 se diváci pomalu ale jistě můžou začít připravovat i na další vydatné kousky. Čerstvě totiž byly odhaleny… (více)

Reklama

Reklama