DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

dyfur

Pre mňa: Trávniček+Laurinová bola sympatická dvojka a celé to súťaženie nemalo až tak komerčný charakter -pre mňa slušný priemer zábavy-porovnajte si to so superstarom a podob.reláciami a hádam ohviezdičkujete inak. ()

honajz2

Tohle mi úplně změnilo život, teda vlastně za to může dnes už smazaný CaryMaryFuck, ale nebýt jeho sestřihů pěveckých antitalentů, sedmíček Slávka Boury, lidí bez soudnosti, princových vystoupení a Sabinky Laurinové, připadalo by mi, že mi v životě leccos chybí. Teoreticky ty 4* jdou pro mě známému, ale vlastně neznámému člověku, co už nejspíš je někde na Aštarově vesmírné flotile a sleduje šíření jeho odkazů světu dál. Ale i tak, je DO-RE-MI a další pecky z produkce Novy jsou klenoty, ne že ne. 4* ()

lekr odpad!

Nesnáším Trávníčka a nesnáším Laurinovou..ty jejich blbý kecy se fakt nedaj poslouchat....jeden z nejhorších českých TV počinů vůbec!! ()

Hennes

Jestli Nova nebo Prima a jestli Caruso show nebo Do-re-mi, mi v tomto případě přišlo úplně stejné. Jako komediální pořad to bylo výborné, ale původní úmysl byl jiný. Je těžké hodnotit autory, když většina pochází od účastníků. ()

rakovnik

To nebyla soutěž, ale parodie na soutěž. Moc nechápu porotce, kteří byli jako hodní tatíčkové a maminky, i když výkony zpěváků byly většinou naprosto otřesné a směšné. Asi to byla soutěž v pozvedávání sebevědomí. ()

cariada odpad!

BRRRRRRRR. Ještě ted se osypu, když to někdy v noci náhodou kousek spatřím, něco tak stupidního může vymyslet jen blb. Když to začalo na Primě nechalo se to bylo to nové neokoukané, ale pak co z toho udělali a hlavně nova, Trapnost a nevkus až běda. Jak se tohle mohlo někomu líbit nechápu. Dvojice moderátorů mě děsně lezla na nervi. ()

Nach

Hudební show, která ve své době bavila diváky, než přišlo období SuperStar a jim podobné pořady. Bohužel ale ani zde není o co stát. Byl to prostě podprůměr. 30% ()

Trainspotter

Jistě si všichni pamatujeme na Václava Pergla a jeho bodyguarda Jiřího "Kudrnáče" Krupku z Vansdorfu, protože tahle individua zachránila této pseudosoutěži nějaké renomé. ()

C0r0ner odpad!

Že já zpívám fakt na hovno, ale to, co občas přišlo do televize... Je to šílená sračka, ale na youtube je možné sehnat dvě videa, která tenhle pořad zvedají do nebeských výšin. Jmenují se "Idiotskej pár bez soudnosti" a "Pergl a Kudrnáč". Kdo tohle neviděl, tak neví co je prdel a neví, co za hovada žije v téhle zemi. Prvních pět shlédnutí těchto scének jsem brečel smíchy. 5% (za tyhle trotly) ()

pufina

Některé díly občas pobavily, většinou se to nedalo ani poslouchat a s vypnutým zvukem se na to nedalo ani dívat. ()

WolfR

Tak zpěváci v tomto pěveckém pořadu byli povětšinou ubozí. Nicméně moderátoři Trávníček s Laurinovou někdy tak zaperlili, až to bylo vtipné. Tak tedy aby se neřeklo, 1 hvězda. ()