Gangster Squad – Lovci mafie

• USA Gangster Squad (více)
USA, 2013, 113 min

Mafián Mickey Cohen platil v polovině 20. století za nejmocnějšího a také nejbrutálnějšího bosse na západním pobřeží Spojených států. Učil se od Al Capona a v Los Angeles kontroloval kšefty s drogami, prostituci i odbory. Město se tak ocitá pod jeho nadvládou. Má pod palcem skoro všechny, včetně policie a soudů. Jedinou výjimku tvoří policejní náčelník, který pověří seržanty O'Maru a Wooterse sestavením speciálního týmu pěti nebo šesti mužů, kteří se pokusí zničit Cohenovo impérium, aniž by měli oficiálně něco společného s policií. (TV Nova)

floppy4

Trailer ma navnadil, inak by som do toho asi nesiel. Cliche nad cliche, predvidave, s logickymi chybami, lacnymi drsne sa tvariacimi efektami a trapnymi postavami. Tento zaner uz velmi dlhu dobu nema co ponuknut a inak tomu neni ani v Gangster squad. ()

David_SVK

Strašne nadupaný akčňák s kopou prestreliek a príjemnými hercami no podľa toho čo som čítal na nete to nie je úplne podľa skutočných udalostí čo ma trochu mrzí. Tvorcovia z toho mohli vytrepať viac, veď história nám ponúka plno skvelých udalostí, ktoré sa môžu sfilmovať a oni si tú svoju skreslia aby im vyhovovala. Film nám tiež ponúka nemálo filmových klišé tak ich pretrpte... PS: zvuk thompsoviek bol skvelý ako aj akčné scény... ()

judas p

Škoda, čekal jsem fakt víc. L.A. přísně tajné zůstává o třídu lepší (zajímalo by mě, jak to bylo doopravdy s tím Mickeyho zatčením, v obou filmech je uveden jiný důvod). Dobré scény jsou střídány slabými, hodně zachraňují herci, se slabším obsazením by to asi vážně smrdělo průšvihem, takhle je to jen průměr. Nejhorší je to u akčních scén, ty jsou buď nudné, nebo nelogické. Běžný řadový padouch dostane jednu ránu a lehne, ale když se perou hlavní představitelé, mlátí se bez krytu pěstí do obličejů hlava nehlava a vesele pokračují, tři padouši kropí samopaly jak diví a netrefí nic, pak vystřelí klaďas a má vždy zásah atd. Dokonce zpomalené záběry, které jsou většinou pro zvýšení efektu tady dokáží vyvolat spíš pocit zdržení a nudy. No nic, třeba příště, tohle je jen průměr. ()

DBajer007

Z filmu sem si odnesl chut si pustit Kmotra a zahrat Mafii..ano jde o prach obycejnou akcni rezbu ae v hezkem retro kabatku....Penn si jede standart a Brolin v celku taky slusna prace akorat sem se nemohl zbavit pocitu ze tenhle filmu nebyl pro Goslinga ackoliv ze vsech se sve postavu zhostil nejlepe pac je mu sita na miru.Dobra prace ae na opetovne zkouknuti jen tak nedojde. ()

Chroe

Akční film zasazený do prostředí mafie a gangsterů, ne nový velký gangsterský epos. Těm co to docvakne, ti budou spokojeni.. ()

mufy001

Dost známých film chválilo, tak jsem si ho natěšen pustil... a žádnej wow efekt se nedostavil. Průměrnný film o gangsterech z USA, takovejch už jsem viděl spoustu. Jediný plus bylo že film utekl rychle. 5/10 ()

sovel

Ale jo bavil jsem se, nic jsem nečekal, takže jsem nemohl být sklámán. Film odsýpal, žádná zdžovačka. Na večír pohodička. ()

luukaas

Gangsterská podívaná, která docela obstojně stojí za to. Mě se to líbilo a dostal vše co jsem dostat chtěl, zajímavý mafiánský příběh pod rouškou drsných policajtů co nechodí pro ránu daleko a k tomu všemu přidejte značnou dávku olova se spoustou mrtvých nebo zmlácených gangsterů. 4 hvězdy. ()

Ferguson

Chvílemi to vypadalo jako parodie na "Neúplatní". Takový potenciál a tak promarněný. Žádná krystalická akční podívaná to není, ale pouze zmatená, nepochopitelná, rádoby drsná nuda. ()

AmericanX

Moje nesporná výhoda- nic jsem od filmu nečekala, a už vůbec ne snímek ve stylu L.A.Přísně tajné. A to je dobře. Nemělo mě co zklamat. Dostala jsem akci, napětí, sympatické hrdiny ( Gosling, Brolin, Ribisi, Patrick), šíleného padoucha (jako vždy skvělý Penn) a krasavici, která se zaplete s poldou, co jí zachrání život ( Stone)... pro mě osobně příjemná oddychovka, ale jak říkám-jen pro to, že jsem od ní nic víc nečekala ()

jedy

Nepochopím ten zástup dvou až tří hvězd. Možná přehnaná očekávanost? Já jsem od toho L. A. Confidential rozhodně nečekal, chtěl jsem se jen na dvě hodiny příjemně pobavit a musím říct, že jsem dostal to, co jsem chtěl. Zápletka nepřekvapí, ale Sean Penn je bravurní stejně jako archetypy policajtů z Gangster Squad včele se skvělým Brolinem a slušným Ryaenem (toho chlapa ale prostě miluju). Na Emmičku se nemůžu vynadívat, takže ani nekomentuju. Akční scény super, pěstní souboje byly cítit i přes obrazovku. Jako Rambo akčňák ve 40. - 50. letech ve slušivém stylistickém hávu, musím hodnotit jedině 5 hvězdami. ()

Indio

Vemte ganksterskej motiv a vymačknite z něho to nejhorší co jde- budˇ vam vijde parodie nebo Lovci mafie. Jaká škoda. ()

NAILBOMB

Velice překvapivě laděný snímek tím nejlepším směrem svého žánru. Sean Penn zazářil na výbornou, Josh Brolin skvělý rival. Spolkl jsem to na jeden hlt. Mohu doporučit všem, kdo mají rádi filmy s touto tématikou. ()

Nikolak

Většinu času jsem přemýšlel nad tím, co by asi ještě muselo být v komentářích na csfd, aby mě to opravdu odradilo od téhle s**čky. Film se dá použít jako iniciátor mnoha takových otázek, je totiž stále delší a stále horší. Možná že kdyby režisér oblékl tenhle squad do fotbalového a nechal je zahrát v Lipencích fotbálek proti Sieglovi, Hanákovi, Ebenovi, Bobošíkové a mladýmu i starýmu Novotnýmu, asi bych se bavil víc. Věřil bych jim, že je něco bolí, když si zak*rv**í, že pro někoho to je jen hra a někomu že půjde opravdu o to aby vyhrál, dal góla nebo alespoň někoho složil. Určitě bych nečekal ligu mistrů. Zklamání může být jen tak velké, jak velké je očekávání... to mě taky při tom filmu napadlo. Říkám, pro přemýšlení je to dobrý film, nechává pro něj hodně prostoru. ()

Justice League? Možná za deset let!

Justice League? Možná za deset let!

14.02.2013

Starý scénář se opakuje. Pokusů o zfilmování týmovky Justice League of America (Superman, Batman, Green Lantern, Wonder Woman a spol.) už tu bylo několik, třeba digitálně animovaný film v režii… (více)

Sean Penn jako „agent s povolením zabíjet“?

Sean Penn jako „agent s povolením zabíjet“?

30.01.2013

A bude na to dohlížet Pierre Morel, který se v 96 hodinách postaral o definitivní vstup Liama Neesona do síně slávy největších bad-ass borců? Vypadá to, že Penn potřebuje vydělat na nájem, protože si… (více)

I duchům se líbí Emma Stone

I duchům se líbí Emma Stone

21.01.2013

Guillermo del Toro pilně pracuje na postprodukci své novinky Pacific Rim (to víte, do filmu o souboji obrovských robotů s obrovskými monstry je potřeba dodělat „pár“ triků), ale už se pozvolna… (více)

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka