Reklama

Reklama

Arrow

(seriál)
Trailer 1
USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

(více)

Diskuze

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Stanelo

Vypadá dobře. Jsem si myslel, že lenost tvůrců znovu povede k tomu, že Oliver bude vypadat stejně v přítomnosti i minulosti...

na příspěvěk reagoval Stanelo

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

BackPa

trochu si to pozměnili oproti předloze, ale z toho co jsem viděl to nebylo špatné na to že je to miniserie

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

martinbucek

no pár seriálů od CW jsem už viděl ale nikdy jsem je nedokoukal, nešlo to........jen jsem sem napsal původně když jsem se po dlouhé době přišel podívat do diskuze zda se seriál třeba zlepšil, tak po všech těch komentářích zjištuju že nezlepšil tak jsem napsal že jsem udělal dobře že jsem se na to vykašlal no a tím začala diskuze, pokud ti to  vadí, je to tvuj problém, ne muj

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Ratemus

ked nenavidis celu cw tvorbu a nic si nevidel, tak co sa tu montujes do diskuzie, ku ktorej aj tak nemas co povedat....nas vobec netrapi, ze zavrhnes serialy po 3 dieloch............som zvedavy, ci sa tu ukaze nieco z flashpointu

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

BackPa

zkus 11.22.63, já mám Fortitude, Narcos, Ray Donovan, Vikings rozkoukané, ted dávám poslední šanci Preacherovi, ted jsem narazil na Americans a Man in the high castle, tak uvidím jak mě to chytne...takže toho mám hodně celkem....seriály od CW nesleduju, to jsem se už několikrát spálil......

na příspěvěk reagoval martinbucek, BackPa

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Ratemus

To já už zase mám problém najít seriál, který by mě nějak bavil. Fringe mi skončil, Doctor Who už taky není tak dobrej, GoT bude až za rok, TWD, Arrow i Flash taky už průměr. Snad se vyvede druhá řada Ash vs Evil Dead... Mám rád takové ty scifi-fantasy-horor seriály.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

BackPa

no já to začal sledovat ale už to nešlo a když ví že jedna řada má přes 20 dílů a už mě to nebaví od začátku tak čekám tak tři díly než se to rozjede, bohužel Arrow mě unudil, to samé Californication no a Banshee má jen 10 dílů řada tak jsem to teda dokoukal ale další řadu už jsem nezačal.....mám tolik seriálů rozkoukaných že mi vůbec nevadí když se mi jeden nelíbí, prostě ho nahradím jiným....

na příspěvěk reagoval BackPa

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já jsem ten typ, co většinou (dřív či později) dokouká to, co začne sledovat, pokuď to tedy není úplná sračka. Přeci jenom těch seriálů není tak moc a kdybych měl sledovat jenom pecky, tak to mám tak možná 2 seriály ročně.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

BackPa

no to tě obdivuju že jsi se tam dostal, já fakt nebudu koukat na seriál jen proto že za něco stojí až třetí řada :-D...holt každému se líbí něco jiného

na příspěvěk reagoval BackPa

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

martinbucek

já to neporovnávám, kdybys sis to jednou ještě přečetl tak zjistíš že mě ty seriály nezaujali ani v první řadě a seknul jsem s nimi již v průběhu nebo po první řadě, to je vše co mají ty seriály pro mě společné....chápeš? klidně to napíšu ještějednou a ještě jednodušeji

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak ty si iny pseudo intelektualny kritik, ked to chces porovnavat s californication a so skvelym banshee, u ktoreho su prave 2 a 3 seria najlepsie

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

hele neudělal, když to tak čtu tak prostě cítím že neudělal....nesnáším CW, a stále mě to utvrzuje v tom že prostě nebrat nic od nich....hele ten Amell má jen jeden výraz a takhle je to pořád, všichni jako z časopisu no a nejvíc mě tam rozesmívala ta Felicity, jak na všechno přišla během vteřiny, no a samozřejmě v každém díle nějaká ta párty být musela, nejvíc mě dostala párty na počest mrtvého hasiče, no a když jsem se potom dozvěděl že seriál je hlavně o Olicity, nelitoval jsem...jj slyšel jsem že s nástupem Manu Benneta ve druhé řadě to má grády, ale prostě nemám na to už ani náladu, tento seriál mě tak zklamal.....hlavně mi to vše přišlo stejný neskutečně stejný....ze stejného důvodu jsem skončil po pěti dílech s Californication no a hlavně Banshee jsem dokoukal na sílu první řadu.....možná že až seriál skončí a postava bude v DCEU, tak mě začne zajímat, teda pokud jí nebude hrát tenhle Amell s kamenným ksichtem

na příspěvěk reagoval martinbucek, BackPa

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

dragon94

So true, so sad :-D Ja osobne stále nemôžem vstrebať atómový fail zo štvrtej série, Malcolmove skákanie hore dole z dobrej strany na zlú a naopak a pod.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

tomas.malo

To, že mají práva na Stargate neznamená, že to nemůžou dát do CW, když už se to vysílalo na SYFY... a nebo, že  z toho nevznikne telenovela.. jakože vznikla už s SGU. :D  Zlatej Arrow oproti SGU

na příspěvěk reagoval tomas.malo

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Ratemus

Naštastie, práva na StarGate má a vždy bude mať MGM, rovnako ako ich práva na Bonda. To sú dve veci ktorých sa nikdy nevzdajú :-)

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tos možná udělal chybu, protože od 9tého dílu první série je to maso až do konec druhé řady... dokonce i první půlka té třetí za něco stála...

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

kdy to tu tak čtu jsem rád že jsem s tímto podpapírákem skončil po devátém díle první řady....tohle je největší hnůj co kdy CW vyblila do světa ze všech těch srágor... :-D příště udělají další telenovelu, tentokrát z prostředí westernu a bude se to jmenovat Winnetou, potom udělají telenovelu ve vesmíru a bude se to jmenovat Star Gate volume 2, pak ze středověku a bude se to jmenovat Caesar...oni ty sračky dají do jakéholiv žánru, neuvěřitelný 

na příspěvěk reagoval dragon94, tomas.malo

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

LizianShaw

5% ano začátek vypadal slibně, Thea měla jistý potenciál jít vlastní vražednou cestou..... ten zahodili. Na to že měla být celá série o Digglovi..... no upřímně, Diggle tam byl páté kolo u vozu, a jediná postava co měla nějaký rozvoj, tu radši zabili, jinak byla celá série zase o Felicity Diaries.

Stanelo

Stanelo (hodnocení, recenze)

Proč kurva pořád serou do seriálu Olicity. Kéž by Felicity zůstala jen vedlejší postavou pro pár dílů jak to bylo zamýšleno.

Stanelo

Stanelo (hodnocení, recenze)

jurama525

Já tu knihu zrovna čtu a je naprosto úžasná. Kniha vypráví příběhy Deathstrokea, Isabel a Blooda. A jejich plán a uskutečňování pomsty na Olivera a také jejich motivy. Kniha vysvětluje několik událostí co v seriálu nebyly a také se člověk mnohem víc dozví o Deathstrokeovi. Za mě se to vyplatí koupit.

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama