Reklama

Reklama

Arrow

(seriál)
Trailer 8
USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

(více)

Diskuze

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Za mě parádní finále. Nebylo to ani tak o akci, ale o poselství. Co dělá hrdinu hrdinou? Sebeobětování. A to se netýkalo jen Olivera. Hodně emoční finále. Šestá série rozhodně nemá na kvalitu první, druhé a páté série. Ale i tak byla lepší než čtvrtá a třetí. SPOILER: Jsem rád, že se se zaporakem bude pokračovat dál.

997.pato

997.pato (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak je to možné..  Možno to bude samotná FBI agentka Walker.. Čakal som prekvapivý návrat Vigilante-ho.. jeho schopnosť je regenerácia a podľa mňa je možné aby sa z toho nejak dostal.. Príde mi to ako zbytočný odpad robiť okolo neho tak veľké hálo od 5tej serie a po tom odhalení plného sklamania ho len tak vypratať.. a to mal mať výraznejšiu rolu v 6tej serií..

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Vězení by mohlo být formou flashbacků. A očekávám, že ho spíš z vězení dostane vláda.. Kdyby Walerová nebyl mrtvá tipoval bych jí. Prostě město ho bude opět potřebovat nebo budou potřebovat, aby někoho zlikvidoval a za to mu udělí pak svobodu.

na příspěvěk reagoval 997.pato

997.pato

997.pato (hodnocení, recenze)

Samozrejme to väzenie dáva viacero možností na to aby sa vrátili nejaké staré postavy ktoré Arrow nezabil. Napríklad Brick? (Neviem či bol zabitý) Jeho návrat by mohol byť zaujímavý keďže v komiksoch s Diazom aj spolupracoval.

997.pato

997.pato (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Tak pre Olivera by bola lepšia varianta zavolať na pomoc Nyssu, Deathstroka a urobiť niečo ako pred rokom vo finále 5tej série. No evidente to spravili takto a o to to v tej 7. sérií bude zaujímavejšie. Očakávam prvé 3-4 časti vo väzení (kde sa môžu vyblázniť viac než vo Flashovi) a potom ho už niekto dostane von. A mám pocit že to bude Diaz ktorý ho bude chcieť zabiť. Na záporákov 7. série, (alebo aspoň jej časti) to vyzerá na Longbow Hunters z ktorých mala strach aj League of Assassins.

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Chýbal mi tam Deathstroke. Očakával som že ho Oliver zavolá na pomoc. Zatiaľ ale najslabšie finále z tejto sezóny.

na příspěvěk reagoval 997.pato

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Parádní finále, jen jsem možná čekal trošku lepší souboj. Nakonec je 6tá série celkem dobrý kus na jehož konci se opravdu stane něco velkého. Btw.. v dalším Crossoveru bude Batwoman!

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Poslední epizoda opět výborná. Temná atmosféra seriálu sedí prostě nejlépe. Diaz je čím dál větší šmejd, který má ovšem absolutně navrch. SPOILER: Taky vám ten souboj připomněl první střetnutí mezi Batmanem a Banem? Diaz tam hodil hodně podobnou hlášku jako Bane. I hudba během souboje zmizela, takže to bylo intenzivní.

Wolftalon

Wolftalon (hodnocení, recenze)

dragon94

Já teda nevím, sice koukám pořád, ale doby kdy jsem to považoval za povinnost a těšil se na každý díl, jsou nenávratně pryč.

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Epizoda Dragon byla skvělá. Nevěřil jsem tomu, ale máme tu dalšího parádního a charismatického záporáka. Snad to tvůrci dovedou k dokonalosti a pořádně si Diaze užijeme. My top: 1. Deathstroke, 2. Merlyn (první série), 3. Prometheus a Diaz. A daleko za nimi Ras al Ghul a ještě dál v nedohlednu Damian Darhk.

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Nevka

Záporák je dobrý a hlavně odlišný od ostatních. Série je koukatelná, ale rozhodně není lepší nebo rovna vynikající páté sérii. A prvním dvěma už vůbec. Ale pořád o třídu lepší, než ta katastrofa čtvrtá série. Ano, řeší se tam vztahy, ale bohužel je to seriál a ne film, takže je to natahované a vztahy se v nich obvykle řeší, někdy až moc. Ale i tak doporučuji šestou sérii. 

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

dragon94 , 997.pato

hej hej, zaporak, ak je na scene sam a ak teda na scene je....zatial ho moc nebolo

 

citim z toho strasny cliffhanger s zidenim zo spravnej cesty.....popravde arrow uz ziadnu cestu ani nema, ani moralku....a vratit ho spet bude musiet arsenal

 

skusim si tipnut....zabiju mu syna

997.pato

997.pato (hodnocení, recenze)

Tak tvorcovia asi dostavajú rozum a vyzerá to tak že v ďalšej sérií neuvidíme žiaden tým Arrow ale Oliver na to opäť bude sám.

na příspěvěk reagoval martinbucek

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Nevka

 A když už nic tak tuším 6tý díl s Deathstrokem je výborný stejně tak Crossover a jak říkám epizody 17 a 18 jsou fakt topový a uvidíme jak se jim podaří držet kvalitu dál.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Hoši hoši... náhodou záporák je skvělý. To jeho operování bez emocí a z povzdálí je dost osvěžující. Nehledě na to, že poslední dva odvysílané díly byli na úrovni první série. Vážně skvělý. Rozhodně 6tou sérii doporučuju více než 4tou a 3tí...

na příspěvěk reagoval Nevka, martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Nevka

ak narazas na identitu, tak uvarili z vody picovinu, co mala mat wow efekt, potom co minulu sezonu mu zmrsili identitu a nemohol to byt chase.....proste taka 90210 zapletka, tato sezona je uplne slaba a nebyt toho, ze sa tam furt riesi, kto s kym pojde na ples, tak by sa tam asi nedialo nic.....jo a jedine plus je laurel-ta druha laurel

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

martinbucek

Jo tak. To je přesně to, čeho jsem se při začátku série bál, a proč jsem přestal koukat. Odhalili aspoň Vigilanteho? Jestli jo, tak neříkej jméno prosím :)

na příspěvěk reagoval Martin12500

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Nevka

v prvej polke nemastny neslany, v druhej v podstate ani ziadny nie je....riesia sa tam medziludske vztahy....je to skor star city 90210

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Jak je na tom 6. Série z pohledu záporáka. Blíží se aspoň trochu Prometheovi, nebo je to o ničem?

na příspěvěk reagoval martinbucek, Cech

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

dragon94

Já bych Barryho zavolal hned. Řekl mu, Hele Barry, sežeň mi Diaze a Anatolyho, bude to otázka pár minut. Pak bych jim prohnal hlavou šíp a byl by konec. To samé s Prometheem, když věznil Felicity a spol na Lian Yu. Během pár sekund by Flash všechny zachránil a Prometheus by byl přivázenej ke stromu. :D Ale prostě to by bylo moc jednoduché a tvůrci v tom nechají Olivera samotného. :D

na příspěvěk reagoval martinbucek

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Hlavně se mi líbilo jak se hádali kdo může za to, že Diaz zkorumpoval celé město. Oliver to řekl dobře. To pod Johnovým velením se dostali do města a on osobně od nich kupoval drogy. Stále si stojím za to, že sledovat tým nebyla blbost a konal bych stejně. Obzvláště, když je tam problém jaký byl a všichni se chovají podezřele a o nějaké důvěře tam nemůže být vůbec řeč. A ty kecy typu ty jsi nám nevěřil Olivere, potom co se ukázali, že dva z nich ho vyloženě zradili to už je jen takovej prázdnej argument a přehazování viny na toho druhého. Oliver by se na ně měl vysrat a nabrat si tým skutečných hrdinů. Napsat sms Clarkovi, aby se stavil, přibrat Black Lightninga, přibrat Mari, na chvilku si vypůjčit Elongnated mana a sehnat Earth kde maj Green Lanterna a toho využít taky a pro případ nouze mít rychlej kontakt na Barryho. Možná ještě přibrat Steela a Atoma. Tím by pořádně vyfakoval ten jeho původní pseudo-tým.

na příspěvěk reagoval Cech, martinbucek

997.pato

997.pato (hodnocení, recenze)

Cech

Tak toto nieje prvá nezrovnalosť za 6 rokov čo? :D Každopádne som zvedavý ako naložia do konca serie s Diazom. Ako záporák zatiaľ dostal veľmi málo priestoru a hlavne tie posledné epizódy sú to len také šteky oproti Prometheovi, Darkhovi Ra´sovi a nehovoriac o Deathstrokeovi alebo Merlynovi. A veľa času na to aby nám ho poriadne ukázali evidentne nemajú (ak ho teda nechcú posunúť do 7. serie) a v tomto momente mi príde zaujímavejší ako záporák aj Darkh. Ak chceli urobiť ten team-up proti Oliverovi tak to asi mohli posunúť na celú seriu.. (konec koncov prišiel mi to oproti posledným seriam aj originálny nápad pre zmenu rozpustiť Team Arrow a postaviť team proti nemu samému).

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

997.pato

V tomto máš pravdu. Diggle byl jeden z těch, co furt Oliverovi vyčítali, že se pořád obviňuje, a když s tím fňukáním Oliver přestal, oženil se a vychovává syna, tak mu Diggle vpálí, že je všechno jeho vina. Jako samozřejmě chápu, že v tak kritické situaci, v jaké je nyní tým Arrow, bouchnou lidem nervy, ale vždyť Diggle je přeci voják a má být na tlak zvyklý. Bohužel se to zase tvůrcům nějak vymyká...

na příspěvěk reagoval 997.pato

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama