Reklama

Reklama

Arrow

(seriál)
Trailer 5
USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

(více)

Diskuze

Terepin

Terepin (hodnocení, recenze)

Králíček

Ja s tým problém nemám. Pretože na rozdiel od homofóbov ma zaujíma ako je napísaná postava a nie kde to radi zasúvajú. resp. kým si nechávajú zasúvať. Debilne napísaná postava bude debilná bez rozdielu sexuálnej orientácie.

Králíček

Králíček (hodnocení, recenze)

Terepin

Ale on to myslí úplně jinak. Naráží na současný trend, podle kterého jsou mnohé postavy seriálů (a knih a ... ) homosexuální či bisexuální. Ať už jde o tento seriál či https://www.csfd.cz/film/150803-dukaz-na-dosah/prehled/ , https://www.csfd.cz/film/515298-s-w-a-t/videa/ , https://www.csfd.cz/film/415305-shadowhunters-the-mortal-instruments/prehled/ , https://www.csfd.cz/film/408151-supergirl/prehled/ a spousta dalších.

na příspěvěk reagoval Terepin, Martin12500

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Já si upřímně také myslím, že je to Roy, ale je možné, že se jedná o napodobitele.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

No jo lesba...snad nebude černá...beztak to bude další CW modelka z časopisu

hupicek

hupicek (hodnocení, recenze)

Diaz je skvělý zmetek,ale ráda bych tam ještě viděla Sladea,ale na to zřejmě nedojde....Jinak Oliver je nejlepší , když je pořádně nas..nej,a ten 2 tým už mi fakt leze na nervy Jsem zvědavá Na 7 sérii....

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Cech

Přijde mi divné, že by dvě postavy byly v jednom týmu s úplně stejnou schopností..podle mě zmizí Canary..

Na Longbow Hunters jsem hodně zvědav.

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

8 největších otázek, na které se ptáme po finále šesté série Arrow

 

Pojďme rozjet diskuzi o tom, jak by to mohlo pokračovat?

 

Jsem zvědav, jak se tvůrci popasují s dvěma postavami, které mají stejné schopnosti, tedy Black Canary a Black Siren. Podle mě bude Black Siren spíše vlk samotář a stane se takovým anti-hrdinou. Jedna z nich je ale adept na smrt, protože proč mít v seriálu dvě podobné postavy. Co se týče návratu Roye a budoucností Diaze, tak to myslím bude provázané s Ligou asasínů. Ti, kteří znají komiksovou předlohu, asi vědí, jak by to mohlo být s Diazem. Indicií byli The Longbow Hunters. Pokud to do sebe zapadne, tak se určitě dočkáme i Nyssy a doufám že i Talie. Jinak podle mě tým Arrow bude normálně fungovat. Diggle jako Green Arrow, Black Canary, Mr. Trapák, Wild Dog (ten by mohl ale jít z kola ven, aby se postaral o dceru), Black Siren balancující mezi dobrem a zlem a Felicity. Věřím, že nový tvůrce seriálu se s tím mazat nebude a nechá pár hlavních postav umřít, aby měl Oliver dost dobré důvody nasadit zpět kapuci. Z hlavních postav by mohla umřít Felicity (nebo Mr. Koule, aby aspoň jeden z nich mohl hackovat atd.) nebo Diggle jako Green Arrow, což by donutilo Olivera se znovu zapojit do akce. Jsem zvědav, jestli se objeví i Evelyn Sharp.

na příspěvěk reagoval Spiker01

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

spoiler....................konecne mali odvahu nepopravit nepriatela vo finale, len nech ho nechaju pekne pomstit sa

na příspěvěk reagoval Cech

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Co to vůbec bylo za kecy, že prý se vrací Roy na poslední díly šesté série?

na příspěvěk reagoval dragon94

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

997.pato

V nejlepším bych končil. Pořád vymýšlet nové a originální záporáky, to se moc nedá do desáté série. :D Z komiksů Green Arrow už tvůrci použili Merlyna, Vertiga, Chinu White, Deathstrokea, bohužel vyplýtvali i trapně Komoda ve třetí sérii, Cupid, Diaze, Brick se už taky objevil. Ještě možná Onomatopoeia, ale podle mě tvůrci budou spíš zase pracovat s Ligou. Talia určitě ještě žije, spojí se s Diazem a zase se to rozjede. Navíc, kdo zná komisového Diaze juniora, tak ví o něm o těch tzv. Longbow Hunters, což ještě může být hodně kruté.

997.pato

997.pato (hodnocení, recenze)

Ak si serial bude držať svoj štandard od cca 17 epizody tejto serie + celej 5. serie.. nemyslím si že by niekomu prekážalo ak by okrem 7 serie pokračoval aj ďalej.. Momentálne musím povedať že sa Flash Supergirl Legendy a ani Black Lightning nechytajú.. Stačí nájsť dobrých záporákov a im aj dobré motivácie čo nám 5. séria ukázala nemusí byť len komiksový.

na příspěvěk reagoval Cech, dragon94, martinbucek

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama