Doktoři z Počátků

TV spot
Rodinný / Drama
Česko, (2013–2016)

Václav Postránecký, Lenka Termerová, Martin Stránský, Marek Vašut, Halina Pawlowská, David Prachař, Jitka Ježková, Michaela Dittrichová, Václav Jílek (více)

Série(5) / Epizody(136)

Nový seriál z prostředí malebné české vesničky nejen o ordinaci venkovského doktora. Ota Kovář, chirurg nemocnice v Kamenici (Ordinace v růžové zahradě 2) přijíždí do Počátků, aby zde absolvoval praxi praktického lékaře, ale když zjistí, že by měl pečovat také o klienty doléčovacího centra, rozmyslí si to. Vesnický doktor Panenka se rozhodne použít malou lež na to, aby Otu v Počátkách udržel. (oficiální text distributora)

jittt

Je to prostě odpočinkový seriál z českého prostředí, nevím, proč to odsuzovat, dobré obsazení, já to mám v podstatě jako zvukovou kulisu při večerních domácích pracích nebo k počítači, aspoň vím, o čem je řeč, ani na to nemusím vidět, lepší filmy si vychutnám potom v klidu na gauči. Dobrý byl teď Bruno, i když ho mraky lidí odsuzuje, já ne, já jsem se smála. Pa. ()

Frontier odpad!

Součet IQ všech postav, tohohle papundeklovýho braku, je menší, než minutová stopáž jednoho dílu. A zaláskovaná Janžurka ve svatebních šatech s tím jejím výtlemem, to je skutečně vrchol. Scénáristu, režiséra i toho, kdo to zaplatil nahnat do gulagu! ()

Apofis28 odpad!

A víte co je na tomhle a jim podobným počinům (Ordinace v Růžové zahradě, Ulice, Návraty kamkoliv, Letiště, obchodák atp.) nejhorší??? Že ti lidé kteří se na tom podílejí, tak za to berou peníze!!! Oni by měl platit nám za to, že nejsou schopni udělat něco, co má alespoň malou úroveň!!! Druhým zklamáním pro mě je, kolik kvalitních starších českých herců (Janžurová, Dvořák...) je na tom tak špatně, že musí jít hrát do těchto sra*ek :-( ()

Jandecka odpad!

Moje původní hodnocení bylo 2 hvězdičky, potom, co umřeli na náhlou nevysvětlitelnou smrt 2 postavy za měsíc, 3 odjela do Rakouska a Martina Preisse nahradil ve stejné roli člověk, který neumí hrát a není mu vůbec podobný, spojeno se stále slabším a slabším příběhem, moje morální přesvědčení mě dohnalo ke stanovisku ODPAD ! Teď už to fakt není nic jiného, než odpad... ()

Mark1983 odpad!

Tak toto je další šílenost z české televizní produkce aneb jen další škoda filmového materiálu. Nechápu,že to ty televizní společnosti furt točí,copak nevidí v hereckých výkonech naprostý amatérismus? Vždyť takhle se lidi venku vůbec nebaví, jako by psalo scénáře dítě a pro jeho radost je televizní společnost natočí. ()

Luciyen odpad!

Určitě každého z nás strašně baví ordinace, tak proč k tomu neudělat seriál číslo dvě, protože jedna ordinace je přece málo! ()

MerlinPolcic odpad!

Prečo musia naši českí bratia a sestry natáčať takéto koniny ??? Kedy to konečne ustane ??? Veď niektoré diely s doktormi nemajú nič spoločné a tie boli z celej 1. série najhoršie. Ďalšie 4 série si radšej nechám ujsť a dôvod je určite jasný. 0% ()

Mikovec odpad!

Tento seriál je s prominutím ten největší humus, co jsem kdy v televizi viděl, ve své nízkosti, špatných dialozích a odepsaných hercích, kteří se uživí maximálně tak jako dabéři, vyhasínající hvězdičky a odepsaní důchodci, pro které už se v ničem jiném nenašlo místo ( Postránecký) předčí doposud všechno co tato země stvořila. To si jako režisér tohohle řekl. ,,Hele, co kdybychom sebrali pár bab a dědků, kteří se vyšvihli za socíku, do toho tam dáme v hlavní roli ,,charismatického doktora House" a o sledovanost máme postaráno. Problémy starých bab na vesnici každého zajímají, hlavně další staré báby, podívejte se, jaký úspěch mělo Troškovo Slunce seno." Už jsem toho viděl hodně a trpěl společným sledováním těch největších a nejubožejších televizních výtvorů, ale tohle, tohle je všechny strčí do kapsy. Ta nízkost, ubohost a amatérismus, která na Vás doslova sálá z obrazovky je přímo mučivá, doslova prožívám agónii, když si nejmenovaný člen rodiny tento seriál zapne s délkou 90 minut! Je mi špatně byť jen z ozvučení tohoto braku. Ale chápu, že když jsou v našem národě stále takoví chudáci, kteří nemají čím jiným trávit svůj volný čas, než sledováním tohohle, že se scénáristům vyplatí to točit... ()

Zack07

Myslím, že tenhle seriál může mít úspěch. Soudě dle počtu fanouškovských stránek, kterých je už nyní nespočet a to zatím seriál ještě ani nezačal (viz např. tenhle fan web: Doktoři z Počátků). Uvidíme no. Ordinace nasadila vysokou laťku. Prý je natočeno jen 32 dílů a dle sledovanosti se uvidí, zda se bude natáčet dále či nikoliv, tak třeba tenhle seriál uvidíme na Nově déle než jen přes léto. :) Update: Tak 1. díl sledovalo 2 357 000 diváků. Jedná se o historický rekord pro televizi Nova za poslední roky v rámci úvodních dílů svých nových pořadů. http://www.doktorizpocatku.cz/doktori-z-pocatku-serial-trhl-rekord-ve-sledovanosti/ Co k tomu říct? :) ()

D3NJI

Dávám hvězdu dolů za Jarouška - směšná, trapná napodobenina Otíka A dávám hvězdu dolů za nevysvětlitelné věci (např náhlé zastavení traktoru) ()

kohout08 odpad!

Pane bože co to Nova točí za hov_a? To nestačí ta ultra kravina Ordinace? :( Proč my v Česku máme tak dementní seriály, to do prčic neumí natočit nějaký kvalitní seriál a ne pořád nějaký vztahový doktorský debility. Je to jasnej odpad! ()

El_Barto odpad!

Ordinace v růžové zahradě je hovadina na druhou, ale po třech epizodách tohoto veledíla pomalu začínám doufat, že se co nejdřív vrátí... přestože je příběh neuvěřitelně primitivní tak si stále si pletu postavy, nechápu "děj" - i kdyžmožná to ale bude tím, že tam žádný není.... Chtěl jsem dát jednu hvězdu za povedeného "Otíka" Písaříka, ale ubohost ostatních herců mi to nedovoluje... ()

Incanus odpad!

Herecké obsazení nevyváží prázdnost seriálu, kterému kraluje M. Pisařík se svým "osobitým" pojetím postavy typu Otíka z "Vesničky". ()

Whyte odpad!

Šťourání v nose je produktivnější, než sledovat tento "seriál"! (Ikdyž, jestli se vám líbily Babovřesky a máte rádi nespočet trapných scén s kozou, nejspíš si příjdete na své.)///0%/// ()