Doktoři z Počátků

TV spot
Rodinný / Drama
Česko, (2013–2016)

Václav Postránecký, Lenka Termerová, Martin Stránský, Marek Vašut, Halina Pawlowská, David Prachař, Jitka Ježková, Michaela Dittrichová, Václav Jílek (více)

Série(5) / Epizody(136)

Nový seriál z prostředí malebné české vesničky nejen o ordinaci venkovského doktora. Ota Kovář, chirurg nemocnice v Kamenici (Ordinace v růžové zahradě 2) přijíždí do Počátků, aby zde absolvoval praxi praktického lékaře, ale když zjistí, že by měl pečovat také o klienty doléčovacího centra, rozmyslí si to. Vesnický doktor Panenka se rozhodne použít malou lež na to, aby Otu v Počátkách udržel. (oficiální text distributora)

Aimeel

Když už to je spin-off ordinace a hraje tam Ota Kovář (Martin Stránský), právě z ordinace, tak sem si myslela, že i třeba Lexa (Zdeněk Žák) tam bude hrát Dr. Ženíška z ordinace. Ze začátku sem se na to vůbec nedívala, ale teď se na to dívám pravidelně. ()

sedlis odpad!

Halino, Zdenku, Nelo, Marku, Vaclave - alou do koupelny, otevrit toaletu, strcit hlavu dovnitr a nekolikrat splachnout... ()

Elmont

Twl, no tak Djoker, ten mě dostal! :DDD Každopádně s ním souhlasím. Víc k tomu asi nenapíšu, jelikož umírám smíchy. ()

Naive

Od tohoto seriálu mě už od začátku odrazoval fakt, že měl mít nějakou společnou linku s Ordinací v růžové zahradě. Nakonec jsem viděla několik útržků a jediné, co mě zaujalo, byl Ruda alias M.Vašut, díky němuž dávám 1* ()

Rindi odpad!

Tohle je jediný pořad, kterému dávám "odpad" jen na základě upoutávek. Na jejich základě jsem v sobě nenašel sílu podívat se ani na jeden díl. Jen nechápu, k čemu se ti tvůrci a herci za peníze snižují. ()

wlezley odpad!

Pominu uměleckou hodnotu, ta chybí. Ale je neuvěřitelné, že toto dílo "někdo" dokáže finančně ocenit. To nejde protlačit přes postel ani podplatit. To muselo "někoho" stát ledvinu ... ()

kl.mi odpad!

Kdo může natočit takovou srágoru?? Stejně tak co je zač člověk, který to dokáže sledovat? Naprostá debilita!! ()

hofiktom odpad!

Ještě horší seriál než Ordinace, viděl jsem jen pár dílů a stačilo mi to. Je to seriál pro obstarožní lidi, aby se po večerech nenudili. ()

deadzygote odpad!

Celkem pěkně tvarované hovno běží... Běží skrze sračku, jejíž kapičky odlétají a stříkají přímo do jeho úst a očí. přesto se stále drží přímé cesty, běží a v mysli mu pulsuje útulný konečník, ze kterého právě vyexpedoval svůj perfektní tvar... bouře zvratek a oceán blitek zastavila hovnu cestu... pan vejblitek se spokojeně usmívá ()

Filip.Kubik

Ze seriálu Doktoři z Počátků jsem sledoval 1. sérii a vidět upoutávku na 2. sérii my stačilo, abych se sledováním skončil. Díky 1. sérii mají ode mne Doktoři z Počátků jednu hvězdu. ()

Duffman 97 odpad!

Souhlasím s Djokerem.Tento seriál dá-li se to tak nazvat,svojí demencí "úspěšně" dohání Ordinaci v růžové zahradě či matku těchto " kvalitních serošů".Ulici.Tv hovna totiž pořád žije v pravěku a ze všech lidí dělají idioty.Hlavně že opět "úspěšně" bojují proti škodlivím akčním videohrám.Jsou to pravý Avengers.PS:myslím to ironicky. ()

dejf96 odpad!

čínská instantní polévka. stejná pitomost jako všechny ostatní "seriály" na soukromých TV.... instantní herci, instantní hudba,instantní režie..... kravina královská, a ty natahovaný dialogy o ničem... ubohost, Disney by opravdu nevymyslel větší kreatury, než jsou v tomto veledíle ()

Katka189

Nova neumí seriály to se ví, ale mě se tohle líbilo. Pohodový místy zábavný. Skvělé obsazení. Musím uznat, že mi ten seriál bude chybět. Myslím si, že ten seriál zaslouží lepší hodnocení, polovina lidí neviděli ani celý první díl... ()