Doktoři z Počátků

TV spot
Rodinný / Drama
Česko, (2013–2016)

Václav Postránecký, Lenka Termerová, Martin Stránský, Marek Vašut, Halina Pawlowská, David Prachař, Jitka Ježková, Michaela Dittrichová, Václav Jílek (více)

Série(5) / Epizody(136)

Nový seriál z prostředí malebné české vesničky nejen o ordinaci venkovského doktora. Ota Kovář, chirurg nemocnice v Kamenici (Ordinace v růžové zahradě 2) přijíždí do Počátků, aby zde absolvoval praxi praktického lékaře, ale když zjistí, že by měl pečovat také o klienty doléčovacího centra, rozmyslí si to. Vesnický doktor Panenka se rozhodne použít malou lež na to, aby Otu v Počátkách udržel. (oficiální text distributora)

zdendap

A mě to baví! Není to žádné umění, je to k pobavení a o to asi také jde. Ale hlavně co se mi na seriálu líbí, jsou herecké výkony (na rozdíl od oceňovaného "Vyprávěj"). Na hercích je vidět, jak si natáčení užívají. Především pan Postránecký a jeho vymazlená čeština, kde si hraje s každým slovíčkem a za nímž nijak nepokulhává paní Termerová. Josef Carda je opravu zmetek, kterému bych ruku nepodal a "velký - malý " intrikán a mafián Marek Vašut je také neodolatelný. Protože je "in" očerňovat vše z produkce NOVY, tak asi ta přísnost, ale toto patří k tomu lepšímu. A nemohu jinak, než se znovu vrátit k na rozdíl od "Doktorů" trapnému herectví v seriálu Vyprávěj, který je pravděpodobně způsoben režisérským vedením, což dokazuje David Prachař. ()

pupidup

tak to naprosto nudný a nezvládnutý scénář. Herci neuvěřitelně přehrávají, má oblíbená Lenka Termerová je chudák trapná až na půdu u těch zcela zbytečných scén. Vašut - no, dobře se na něj kouká jako na chlapa, ale jako herec..to nebylo nikdy dobrý, ale tady je to horší...tragéd Carda Retarda...nemohu si pomoc...žádný děj. A hlavně - absolutně nesympatický Martin Stránský. Hrůza! A já se tak těšila na seriál o vsi. Nejlepší je asi Halina, protože si vlastně dělá, co chce. A občas uječená Uršula, to se začnu hned chechtat.. :o) Za ty holky dávám jednu hvězdičku. ()

HoFikus odpad!

Připadá mi že se tenhle seriál snaží svést na popularitě degenerovaných diváků Ordinace.A myslím že když se něco pořád dokola opakuje tak to stojí za jeden velkej sranec. ()

mezonek odpad!

No výborně. Hnůj jménem Ordinace v růžové zahradě se nám přesunul do zaprděné vesnice a změnil jméno a postavy. Bravo TV Nova! Rozhodně se na to budu dívat, nenechám si přece ujít to vzrušené, napínavé životní příběhy, milostné aféry a neuvěřitelně inteligenntí humor....co takhle na*rat? Kam vy scénáristi na tyhle hovadiny chodíte... ()

Filmdiv odpad!

Viděl jsem dva díly a poctivě s manželkou (jak tady někteří vyčítají, těm co dávají negativní hodnocení). A výsledek? Už v životě ne! Stále jsem se snažil najít nějaký humor a smysl, ale nenarazil jsem na nic podobného. A bolení za krkem po kroucení hlavou, o tom ani nemluvím... ()

Kate.25

Chápání české vesnice mi přijde maličko zkreslené a přehnané ;). Děj je až příliš neuvěřitelný, vzhledem k tomu, že se v každém díle zraní minimálně jeden člověk. Ale dá se na to koukat :D ()

Loooba odpad!

Proč? Proč se herci propůjčují takovýmu balastu? Proč? Proč musí pořád žehrat na to, že bez seriálů by se neuživili? Proč? Proč jim už ty jejich kecy nevěřím? Absolutně o ničem! Ztráta času! ()

PORTER44 odpad!

Nejlepší herecké výkony tam podávají Písařík a Srstka hrajou tam pěkný dementy,akorát že ten kdo tyhle seriály vymýšlí je dement pořád,hrozná kravina. ()

kreyson13 odpad!

Nevím proč, ale mám neodbytný pocit, že tvůrci v TV Nova mají představu, že všichni obyvatelé vesnic jsou dementní. Nebo, a to je horší, mají představu, že dementní jsou diváci, kterým tuhle sračku nabízí. Kdyby to byla aspoň parodie, ale tohle je nějaký moc vážně myšlený. Jedinej Vašut je ke koukání, jeho záporák je fajnovej. Jinak katastrofa. ()

Maty.tekk odpad!

Doktor odejde z jednoho města na vesnici. Ošetřuje tam lidi a o tom je celý tenhle seriál.Chtělo by to už konečně vymyslet něco jiného než seriály o doktorech -.-" ()

Misan1993

Hele nejsem žádnej velkej fanda takových to seriálů, ale tak zlý to zase není, místy se člověk pobaví a upoutá to pozornost. ()

PinkButterfl

Podľa mňa celkom príjemný seriál, samozrejme veľa scén je dosť mimo realitu, ale tak o to predsa v seriáli nejde.... Vždy si pri ňom dobre odpočiniem a odreagujem sa :) ()

Drakex odpad!

Seberte dlouho odložené herce, přidejte trapný příběh z malého města, zamíchejte a prskněte na Novu. Vualaaa... Doktoři z Počátků jsou na světě. ()

krpik

Ne to moc neni dobry serial...Hvězda za obsazeni ale obsah hrůza.Doktor co ma problem někdo na něho ušije boudu a všichni ho pomlouvaji jak je zvykem v ulici a potom všechno se otoči k dobremu ale hned dalši dil to stejne zase někdo něco na něj vytahne a zase ho každy pomlouva..Dalši doktor si neumi udržet ženskou pořad dokola ()