RAFT

Dva důchodci ,spolu v ringu ,aneb rocky a zuřivý býk.Režisér ,tenhle typ komedií vážně umí ,to je co říct .Skvělé obsazení ve filmu .Co mlátíš do masa ,to už vyšlo z mody. ()

3mates33

"70tnici v ringu" - tak by sa to kľudne mohlo volať. Občas my to pripadalo že tam boxuje môj stereček :D Ale inak dobrá švanda, len si neviem predstaviť Stalloneho v Creedovi, a vlastne ani v iných filmoch kde bude ukazovať svaly, asi si nemá čo začať a staré kolená. PS: Koniec je najlepší :) ()

Stanix

Solidní jednoduchá oddychová zábava na jeden večer pro fanoušky Slye a De Nira. Zkrátka taková jednohubka. ()

JohnZ87

Svižná komedie plná vtipných hlášek i tvrdých úderů nabízí tak trochu jiný odlehčený pohled na boxerské filmy obou pánů. 80% ()

himor

Takto dobre som sa nebavil už dávno...skvelý film so skvelými postavami, plný neskutočných hlášok. Isto to nebude dráma a preto ma to tak bavilo...obstarnutý Sly a De Niro sú skutočne skvelý...videl som asi 7x a pozriem isto ešte 10x. U mňa nieje o čom, hlášky vyhrávajú na celej plnej čiare! 100% ()

ANTYCHRYST

Jako říkal jsem si proč něco takového točí..narážy na Rockyho atd.. ač mi to jako komedie moc nesedlo..mám pro tyhle box příběhy slabost... 60% každopádně to bylo spíše komické de niro v ringu.. ()

topi80

Úplně obyčejná užvaněná komedie, ze které přetéká klišé? Ano. A to komedie velice vtipná (např. scéna, kdy obstarožní boxeři hodnotí zápasnické sporty). A v takovém případě je vše v tom nejlepším pořádku, zvlášť když si Stallone umí tradičně vystřelit sám ze sebe. S takovou grácií to umí jen on. ()

Duke90

Možná bych od těch dvou "chlapců" čekal více chytlavých hlášek, ale jako parodie na dva nejlepší boxerské filmy všech dob to funguje výborně. V poslední době hodně obsazovaný veterán Alan Arkin opět nezklamal a už po několikáté si zahrál postavu starého sympatického morouse s parádními dialogy a dost mi tím připomněl Burgesse Mereditha jako Mickeyho v Rockym, což byl zcela určitě záměr tvůrců stejně jako odkaz na trénink v masokombinátu. Sly s De Nirem se vzájemně hezky doplňovali a závěrečný match mě víc než překvapil, protože pánové se okolo sedmdesátky rozhodně nemají za co stydět! ()

Knor

Oddychovka, která dává vzpomínat na Italského Hřebce a Zuřícího Býka, což jsou asi dvě nejslavnější filmové boxerské postavy. Tady se proti sobě postaví aby dořešili staré spory a dokázali, že ještě nepatří do starýho železa. Nečekal jsem, že to bude až tak zábavný, DeNiro i Sly chrlí spoustu hlášek a dělají si tak trochu srandu i ze svých slavných postav a proč ne. Příjemný překvapení se spoustou nostalgie. ()

celticek

Čekal jsem obrovský provar, ale nakonec se to dalo skousnout. Dokonce jsem se i párkrát zasmál. To je ale u mě na denním pořádku:) Líbil se mi Hart, dobří byli i oba hlavní protagonisté. Neseděla mi linka s Kim Basinger. Ale co. Kéž by tak vypadaly všechny ženské v jejím věku. ()

Milda003

Nijak zvlášť mne to nebavilo, ale nemůžu ani říct že by to byla kravina. Nekdo by mohl říct ze je to vzpomínka na Rockyho nebo tak něco.. ()

otilrak

Totální rozsekávačka. Pánové si dělají většinu filmu srandu ze svého věku a i svých starých filmů. Nejvíc mě rozsekala scéna s profi MMA zápasníkem. Bavil jsem se od začátku do konce a tak to má být. ()

jafuska

Takže pěkně po pořádku, co se týče samotného děje nic moc, slabota, ale co se týče Stalonneho a právě proto jsem na ten film šla, jinak bych se minula, tak pořád je to kus chlapa a má svoje kouzlo, a ano, on opravdu něco dokázal za svoji kariéru, když si vzpomenu na jeho filmy, nejvíc, kde mě uchvátil jak vizuálně tak i filmově byl film Rambo, a Cobra, to jsem si říkala, jo tak to jen ten správný akční hrdina a herec jak má být, samozřejmě jeho další povedené filmy vždycky stály za pozornost, a jak léta plynuly, pořád je to herec, který má nám jako divákům něco dát a ukázat, že není za zemitem, myslím si, že někteří jeho kolegové v jeho věku už bohužel nejsou tak dobří jako on, on se prostě pořád drží na špičce těchto žánrů a to se mu musí nechat, a pořád nám má co nabídnout, naopak druhý herec Robert De Niro, ano je to také dobrý herec, ale tady co ukázal, to bylo prostě trapné, a nevím, jestli by zrovna na tuto roli měl být pyšný, měli dát úplně jinýho herce, a pak bych z toho neměla tak špatné dojmy. Takže pro mě jednoznačně, když porovnám herce v tomto filmu Sly, a De Niro, jednoznačně vítězí Sly, a to je u mě bez debat. ()

RobbieM@N

Nejlepší scéna celého filmu přijde až po závěrečných titulkách, konečně se Tyson a Holyfield znovu shledají a možná si i zahrajou oba v Hangover 4......teda pokud to Evanderovi Mike dovolí.......uvidíme. ()

stephano

Klobouk dolu před De Nirem, musim ocenit jak se hodil do formy. V jeho věku je to opravdu uctihondý. Myslel jsem že to bude průser, ale jakmile se svlíknul do půl těla, bylo jasný, že v porovnání ze Stalonem, kterej je o dost nařachanější, nevypadal hloupě. ()

V.N.

Opravdu jsem čekal spíš velkej průser. Ten se však kupodivu nekonal, dokonce jsem se chvílema celkem dobře bavil. Malinko to celý sráží na můj vkus až příliš "happy" end. Další nepěkná záležitost jsou samotní dva hlavní HRDINOVÉ filmu. Ještě nedávno jsem byl přesvědčenej že S. Stallone je momentálně největší a nejstarší Hollywoodská obluda, ale můj herecký favorit De Niro, toho času pouze v trenclích, mě bude děsit ve snech ještě hodně dlouho. Naopak postava černošskýho žvanila ztvárněná Kevinem Hartem mi vůbec nevadila, dokonce mi přišel i dostatečně černej. Basinger neurazila, Tyson and Holyfield dobrý, Arkin taky OK a pár dobrejch hlášek plus odkazů navrch. Celkově bych to viděl na tři a půl hvězdy rudé jako krev prýštící z De Nirova ksichtu a veliké jako Stalloneho pěsti. ()

Ernie_13

Kto by to bol kedy povedal, že ešte uvidím Sylvestra v boxerskej úlohe, bez toho aby to vyznelo trapne (vzhľadom k jeho veku). No a o De Nirovi ani nehovorím. Skvelá komédia pri ktorej som si zároveň zaspomínal na môjho obľúbeného Rockyho. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012