gicous

Připadalo mi to, jako kdyby mě zavřeli do domova důchodců, jehož obyvatelé odmítají zestárnout. Stallone to tentokrát ještě ustál. Díky tomu, že se udržuje i v tolika letech stále ve formě, nevypadá v ringu jako vykopávka. Za to De Niro tohle kolo projel na celé čáře. Přemyšlím, proč chlap v sedmdesáti přijímá takový typ role. Při jeho pověsti a vzhledem k tomu, co dokázal, je to záhada. Stejně dopadla i Kim Basinger, jejichž ztuhlé obličejové svaly v kombinaci s rozevlátým chomáčem vlasů působí až zombiovsky uměle, podobně jako celá její postava. Příběh se celkově drží žánrových pravidel a nic nového nepřináší, což mi vlastně nikdy nijak moc nevadilo, takže proti tomuto nemám žádné výtky. Zpátky do ringu funguje nejlépe v dialozích, které jsou výborně napsané, a ve filmu plní přesně předepsaný úkol, a tím je pobavit. Kdykoli se ale film vydá na romantické či dokonce dramatické pole, tak to nevyhnutelně spjeje ke katastrofě. Naštěstí to nikdy netrvá příliš dlouho, tak aby se divák začal nudit. Opravdová katastrofa ale přichází v závěru, kdy dojde na "velkolepý" souboj. Bylo mi trapně za oba aktéry. Stallone i De Niro si měli uvědomit, že by jim to mnohem více slušelo v rolích mentorů nebo trenérů mladších kluků. A klidně se mohli porvat někde na ulici nebo v hospodě. Bylo by to příjemné zpestření sportovního filmu. Ale postavit na tom celý film? 5/10 P. S. Dávám tři, jen kvůli mým sympatiím ke Stalloneovi. ()

kubas369

Výbornej film na kterej bych mohl vypatlat snad tunu superlativ ale je neděle a mě se moc nechce tak píšu jen, že ten film je fakt dobrej. ()

Eilem

Sice som dal filmom so Stalonem "iba" tri hviezdicky, za jeho celorocnu vizitku by som mu dal ovela viac , jeho filmy by bezkonkurecne boli trhaky nebyt tejto poktocilej doby :) ()

lucky.loo

Neurazí, nepotěší. Sylvestrovi jsem tu fazónu v pozdním věku věřil, ovšem De Nirovi moc ne. Kromě zápasu, nevyřízených účtů obou boxerů a jedinečná příležitost si je oním posledním zápasem vyřešit je film proložen trochou omáčky kolem, která není úplně zlá. Hodnocení:70% ()

darthvader77

Další výborný film, který navazuje na nostalgickou vlnu Expendables, tentokrát ovšem ze sportovního prostředí. Skvělá komedie s kvalitním hereckým obsazením dvojka De Niro-Stallone šlape skvěle. Je to mix nostalgie a vynikajících hlášek nejvíc boduje Alan Arkin v roli Bleska "Teda chlape, ty až dorosteš do puberty, tak budeš fakt drzej." Nebo Kevin Hart a jeho úlety"Máte startovací kabely". Spoustu vtipných scén, ať už jde o zpívání americké hymny, trénink, MMA, výroba hry a mnoho dalších scén. Samozřejmě prozření obou hlavních hrdinů skvělé a závěrečná fair-play dokonalá. ()

srncek

No akí sú nám páni na plagáte krásne vyretušovaní :D A tie svaly čo tam vidím fííha :D Geriatrická sentimentálna bitôčka pred digitálne pridaným davom,ale dajme tomu...občas dobré hlášky,inak čistý priemer. 64% ()

64B

Další ze splněných snů. Skvělé sportovní drama o dvou stárnoucích boxerech, kteří si naposledy chtějí dokázat, kdo je skutečný šampión. Víc nemá cenu o filmu psát, kdo je fanoušek boxu, Rockyho nebo Zuřícího býka, tak by rozhodně neměl vynechat. ()

vipeerr

Stalloneho forma mě lehce zděsila, nevím jestli je to skvělý výkon maskérů a nebo se na něm opravdu gravitace a věk tak těžce podepsali, ale není tomu tak dávno co měl v Expendablech parádní formu a tady je to vážně takovej ten "kdysi svalnatej" starej dědek. Ke konci je na De Nirovi vidět že má snad lepší fyzičku jak náš italský hřebec..co se filmu týče skvělá komedie moc jsem si ji užil :) dokázal bych si to představit i vtipnější ale malá vada na kráse. Ode mě 80% pro tyhle starý páky! :) ()

The_Peach

Jedným slovom PARÁDA. Som šťastný, že v dnešnej dobe sa ešte nájde niekto, kto natočí takýto film. Strašne dlho som čakal na tento film a rozhodne sa mi to oplatilo. Dvojica Stallone a De Niro nemohla byť lepšie zvolená. Najviac ma bavili ich hlášky. Doteraz sa smejem na hodnotení MMA zápasov: "If I wanted to see two guys grab each other's balls. I'd try the men's room at Kid's restaurant....." A keď sa nájde niekto, kto sa pri tomto filme nudil, tak nech si pustí Avengerov, Drive alebo Spidermana a určite si príde na svoje. Ja tomu nemám čo vytknúť. ()

vieriX

Tak nějak sem nepobral smysl proč tento film vzniknul jasně jedna se o herce kteří hráli v dvou asi nejvíc ceněných serií o boxu ale proč se vydali na spolupraci až v tomhle značně věku bližícímu se důchodu nechápu. Hodně dobře to funguje když se vzajemně uráží a najíždějí do sebe. O to méně to funguje v scénach, které se snaží být vážne tady se moc nedaří. ()

george82

Film nebyl tak špatný, ale nemohl jsem se zbavit toho klišé. Starý dědkové se řežou , jak v Rockym a jejich silné řeči mi občas připomněli, když se rozčiluje důchodce v MHD. Sem tam je to vtipné, ale aby mě to oslovilo více než jednou to asi ne. 70%. ()

miki68cz

Komerční ultra krávovina. Jedna hvězda za Arkina a jeho kecy a jedna za navždy krásnou Kim, jinak ten film s ohraným trapným tématem nestál ani za zlámanou grešli. Trapný, ze srdce nedoporučuju, nikomu, nikdy, navždy. ()

konysua

Oba ještě zvládnou sevřít rukavice v pěst víc, než jejich doktor prostatu. Ale jen jeden se chce chladnokrevně rvát. První část, je o přesvědčování, že je třeba utkat se v ringu. Druhá je povedená, trénink. Třetí o dalším úpadku a na závěr nějaký to mlácení do pilin. Nic pamětihodného se nedělo a na to, že to má být komedie, nic moc. 6/10 ()

mac000

Co do akce nepochybně tento film nemůže konkurovat tvrdým superhrdinům filmů 21. století, ale vtipné dialogy a parodování sama sebe v rolích, které před desítkami let přinesli oběma protagonistům velký komerční úspěch, dělají z Grudge Match nečekaně příjemnou podívanou, u které ani není tak důležité "jak to dopadne" . Nevypínejte film po prvním náběhu závěrečných titulků, dodatky vsunuté mezi titulky stojí za to ! ()

Mon.

Na tento film jsem se dlouho těšila jelikož Stallone je jeden z mých oblíbených herců.Už podle upoutávek jsem věděla, že to bude stát za to. Žánrově bych film jako komedii nenazvala ale je fakt, že tam nějaké vtipné prvky byly a zasmála jsem se. Určitě to není kvalitně lepší než Rocky- tomu už se asi nic nevyrovná ale těm, kteří mají rádi box a mají rádi Stalloneho a Roberta De Niro určitě doporučuji shlédnout. Filmu dávám 4 hvězdičky. ()

Dinsberg

Nic jsem od toho ani nečekal. Jen ukrácení chvíle v autobuse jednoho nejmenovaného dopravce. Sám o sobě by film asi neměl takovou sílu, kdyby nebyl vystaven na herecké minulosti obou hlavních protagonistů. Ale i tak svižný filmek nezadrhává a hlavní hrdinové si ze sebe nepřestávají dělat legraci. ()

kubilov

Nikdy bych neřekl, že budu mít takové štěstí a jednou vznikne film o těch dvou nejlepších fiktivních boxerech, které kdy filmovým průmysl stvořil. V Grudge Match sice nevystupují pod svými pravými jmény, ale pro mě to byl jednoznačně celou dobu souboj Rockyho a Raging Bulla. A nutno podotknout, že naprosto fenomenální a neskutečně vtipný! Dobrák Sly jede jak šéf, drsňák Bobby má zas ty nejlepší scény, Kim nevadí a Alan Arkin, přátelé, ten má ty nejlepší dědkovský vtipy, jaký jsem snad kdy viděl a slyšel. No a mezititulková scéna s Tysonem a Holyfieldem už je nevyslovitelně skvělá koncovka. Geniální nostalgická podívaná nejen pro fanoušky boxu, ale pro ně je to ještě o 1* výš. ()

Queendom

Zpátky do ringu? Leda tak Stallone zpátky k plastickýmu chirurgovi a De Niro do domova důchodců. Moc sentimentality na jeden film a dva drsňáky, ale jednou se na to koukat dalo. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012