JAG

• USA JAG (více)
Krimi / Drama / Akční / Mysteriózní
USA, (1995–2005), 174 h 17 min (Minutáž: 44–93 min)

Režie:

Bradford May, Tony Wharmby, Alan J. Levi, Jeannot Szwarc (více)

David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson, Scott Lawrence, Zoe McLellan, Tracey Needham, Karri Turner, Chuck Carrington (více)

Série(10) / Epizody(226)

Major Rabb (David James Elliot) a jeho kolegové z vojenské prokuratury vyšetřují případy na palubách lodí, vojenských ponorek i letadel. (oficiální text distributora)

GILLWANDER

Po toľkých častiach to poriadne unudí. No keď si pozriete pár tak to nemôže nikomu uškodiť. Inak opäť ďalšia zlátanina v americkej kope nezmyslov...50% ()

Beagle

Není mi asi pomoci, ale JAG patří do skupiny seriálů, které jsem docela ráda sledovala v období mého seriálového dětství (dětství už spíš vkusem než věkem). ()

lekr

Opravdu nuda. Seriály ze soudního prostředí mě nikdy nebavily. Čekal jsem od toho zajímavé náměty a nějakou akci ale nedostalo se mi ani jednoho. Hlavní hrdinové jsou nesympatičtí, většina epizod je nudná a je postavena na hloupých a ubíjejících dialozích. Což je velká škoda, protože z námětu se dalo rozhodně vyždímat víc. ()

SallyZen

Tento seriál vyjadřuje jen jedno slovíčko, které nerad používám a nerad mám v mé přítomnosti.(Radši ho ani nenapíšu česky) ---> ... скука ... ennui ... aburrimiento ... Noia ... ανία ... 無聊 ... can sıkıntıs ı... kedsomhed ... ikävystyminen ... ledan ... verveling. ()

Martin741

Slusny serial z prostredia US armady. Akurat vsetko a vsetci tam posobili az prilis uhladene, vyzehlene a slusne. Trochu zbordelizovat v dobrom slova zmysle /zamotat dej, nech su herci menej slusni, nech padne viac sprostych slov ......./ Ale slusne : 66 % ()

cariada odpad!

Tohle už je na mě prostě moc. Seriály z vojenského prostředí mě neberou. Pomatuju si jeden díl ,kdy ten silnější voják byl v Iráku a gránát ho těžce zranil ,pak mu museli amputovat nohu a on umřel. Byl záběr na jeho oči a tam mu proběhl jeho život ve státech ,kde byl jeho malý syn a nák se zadíval na fotku táty a táta rázem zase oživnul. A to mě opět přesvědčilo ,že tohle je opravdu blbost o ničem. ()

Petoss1

Už ako malý som ho sledoval a mám na tento seriál tie najkrajšie spomienky hlavne vďaka Catherine za ktorú dávam *. 82% ()

Amroth666

Prostředí dobré, ale hrozně málo zužitkované a ty řady jsou úplně na nic. Dobrých dílů je prostě nedostatek. ____ Sory, ale tak to je. ____ ()

C0r0ner

Ústřední dvojice vojáků/vyšetřovatelů je v podstatě tím jediným zajímavým na celém seriálu, protože jinak je to dost průměrný, až podprůměrný, počin, který v podstatě nemá divákovi co nabídnout. To specifické prostředí je dokonce možná na škodu, protože o tom vlastně nikdo nic neví, takže se s tím ani pořádně nemůže sžít. 50% ()

Wormboy

Niektore diely velmi slusne, napriemerne zabavne, inokedy zase opakovanie uz stokrat videneho a nicim neprekvapujuceho materialu... ()

WolfR

Velká nafintěná nuda, která mě skoro ničím nezaujala. Ani ten David James Elliott se mi nějak nepozdával, 2 hvězdy. ()

otík

Já to hodnotím jako jeden z nejlepších seriálů, které jsou nyní na TV Nova. Je to zajímavé, občas i napínavé a dokonce se tam i někomu něco sem tam stane. A D.J.Elliott je vcelku zajímavý herec, po jehož boku je velmi pěkná a příjemná Catherine Bell. Je to slušná zábava, co více chtít od seriálu. ()

Rockwood

Seriál mého dětství. Na tomhle jsem vyrůstal a proto má u mě vždycky místečko. I herecké obsazení se mi líbí. ()

DJ Rocco iNc

Aaa, starý dobrý seriál JAG-vojenská námorná prokurátura. Vždy som tento seriál sledoval. Niektoré časti boli nudné ale tak stále sa dalo a dá na to pozrieť. ()

Gothar

Ked to išlo prvýkrát v TV, tak to bol pre mňa jeden z najlepších seriálov. S odstupom času si uvedomujem, že to tak vôbec nemusí byť :) Nedávno som to v TV videl znova a stále sa mi to páčilo, takže spokojne dávam 4* aj s trochou nostalgie. ()

Zemřel herec Dean Stockwell

Zemřel herec Dean Stockwell