Strážci vesmíru

• USA Mighty Morphin' Power Rangers (více)
Akční / Rodinný / Komedie / Fantasy
USA / Francie / Japonsko, (1993–1995), 48 h 22 min (Minutáž: 19–21 min)

Kamera:

Ilan Rosenberg

Richard Steven Horvitz, David Yost, Ed Neil, Paul Schrier, Jason Narvy, Barbara Goodson, Amy Jo Johnson, Robert Axelrod, Johnny Yong Bosch, Tom Wyner (více)

Série(3) / Epizody(145)

Pět normálních teenagerů je vybráno intergalaktickým čarodějem, aby se z nich stali Strážci vesmíru a pomocí svých nových schopností bojovali proti zlé Ritě Repulsa. (Netflix)

TerP

Dvě hvězdičky dávám za to, že mě to v raném dětství úplně chytlo a hltala jsem to... Každou sobotu či neděli ráno na nově jsem to musela pustit, a tak moc mě to bavilo... Ale nyní musím s politováním říct, že je to naprostá kravina, na kterou už se nedá dívat déle jak pět minut. Ale děti to asi ukojí a zahřeje u srdce :) ()

Heroin17

Fetiš oblečky, síla megazordu, dementní robot, pedofil ve skleněné tubě, neustále se opakující scénář (výroba příšery, útok morfelínů, útok příšery. vzrůst příšery, megazord, konec), nevtipné vtipy, duo retardovaných klonů Laurela a Hardyho v "punkovém" provedení. To všechno smíchané dohromady tvoří přesně to, co od televizní zábavy očekávám a žádám... ()

MartyMcFly89

Jistě, že jsem na to koukal. Všichni 6-10ti letí parchanti na to koukali. Není se čemu divit, má to vše, co malé děti nového věku vyžadují. Ale není to nic moc. Ale což, díval jsem se na každý díl ro určité doby. A když jsme vzadu ve třídě na prvním stupni měli figurky morfelínů a hráli jsme si na Strážce, byl to zážitek. Jó, kde ty jednoduché časy jsou. ()

Honziik17

No, kdybych se na to díval teď, asi bych hodnotil jinak. Jenže ze svých vzpomínek z dětství, kdy jsem na tenhle seriál každý víkend nemohl dospat, vím, že se mi tehdy stršně líbil. A na tu dobu myslím že to byl jeden z nejoblíbenějších seriálů. Jasně, každý díl byl o tom, že Rita vyslala na Zem příšeru, ta prohrála, Rita ji zvětšila na obra, strážci povolali své zordy či jak a vyhráli. Kdo ale nad tím tehdy uvažoval po téhle stránce? :-) ()

Mr.Shock

Hej toto je největší retro kurva !!! a řekněte jediný, kdo jste neviděli aspoň pár dílů. Kdo je tady pak pokrytec! xD Největší kýč historie. Ale božský! ()

HeyHou

Efekty, herecké výkony i všechno ostatní je příšerné, laciné a směšné.. ale jako dítě jsem to milovala :-D ()

SirTraged

Ano v dnešní době se na tento seriál už nikdo nekoukne. Dnešní mladí nedokážou pochopit, co to pro nás odrostlíky znamenalo slovo MORFOVAT. Jasně, byla to pakárna, ale jako děcko to musel každý povině žrát....každý chtěl být někým z oněch neporazitelných strážců vesmíru! A vlastně i dnes, když slyším slovo morfovat, tak to ve mě vyvolá pozitivní vzpomínky a proto hodnotím 4*, a taky protože to byl jeden ze seriálů na kterém jsem vyrůstal a měl jsem ho rád. Dneska bych hodnotil jinak, ale taky už mi není 5, že? Reakce na Dronte: Já bílej :D ()

Kevar

Omlouvám se za tak vysoké hodnocení, ale byl to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů z dětství společně s McGyverem. Nostalgie je potvora. ()

Roucky

Děláte si srandu? Já na to koukala jako malá a nevynechala jediný díl, kdybych dala menší hodnocení než 2* tak si připadám, jak největší pokrytec. Možná neherecké, nefilmové, ale na odpad ne. ()

jjimmy

keď som bol malý, tak tento seriál bol pre mňa niečo výnimočné. všetky 3 série som videl, a tak sa mi zdá, že ak to nájdem tak si dám rerun len pre dobro starých čias!! PS: Pokryteckých skurvencov, čo hodnotia odpadom aj keď sa im to ako malým páčilo by som zavesil za gule do prievanu, nech sa naučia že vlastný názor a pocity sú dôležitejšie ako to čo povie niekto druhý. BOUZERANTI! ()

Dejvid17

nejlepší seriál s želvama ninjama na kterym sem vyrůstal, miluju to a vždy milovat budu, rád si na youtubu zkouknu fight scénky a green rangera a tak všechono co k tomu patří, mam staženou úvodní melodii a posloucham to.. a všichni odpadkáři na to stejně čuměli a bavili se u toho a byli z toho paf... to je jak s Lunetikama.. všichni je poslouchali, všichni je milovali ale někdo řekl odpad a od tý doby je to odpad.. styďte se! ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (více)

Fincher a zombíci?

Fincher a zombíci?

12.08.2016

Strážci vesmíru v celovečerním filmu

Strážci vesmíru v celovečerním filmu

08.05.2014

Pokud je vám pod 30 let, těžko jste vyrůstali bez Strážců vesmíru. Původní seriál z roku 1993 se za poslední dvě dekády dočkal obřího množství bláznivých inkarnací, jeho celosvětový úspěch jej… (více)