Reklama

Reklama

Hospoda

(seriál)
Česko, (1996–1997), 22 h 45 min (Minutáž: 24–29 min)

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jiří Drejnar

Kamera:

Alois Nožička

Hrají:

Petr Nárožný, Ladislav Potměšil, Bronislav Poloczek, Jiří Menzel, Jan Kanyza, Jiří Krytinář, Pavel Vondruška, Václav Knop, Věra Tichánková, Lubomír Lipský st., Josef Dvořák, Zuzana Bydžovská (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(52)

Do hospůdky tři schůdky, z hospody tři schody. Oblíbený sitcom z prostředí malé pražské hospůdky a o neobyčejně veselých příhodách denních štamgastů. (TV Nova)

Diskuze

bouchy02

bouchy02 (hodnocení, recenze)

Mám několik připomínek k "zajímavostem", nevím, jak je opravit, tam to dávám sem:

1.Kachna a Babula bydlí ve stejném domě. (Kulmon) - není pravda, Babula v domě, kde Kachna bydlí, topí...

2.Jiří Menzel vůbec nepije pivo. (Kulmon) - jestli se tím myslí role Práška, pak to není pravda, několikrát pivo pije.

na příspěvěk reagoval PECHY15

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Nejsympatičtější byl Kanyza ... vždycky se smál inteligentnímu humoru a uměl ho v tom serialu dělat (podat) ... druhý místo má Poloczek...

na příspěvěk reagoval Rocky62

Rocky62

Rocky62 (hodnocení, recenze)

mojedatabaze: Pavel Vondruška a Broněk Poloczek jsou už po smrti. Nebylo by to ono.

mojedatabaze

mojedatabaze (hodnocení, recenze)

daval sem 4 hvezdy ale musim zvednout na max.. a mohli by se po tolika letech znovu sejit, napiste jim nekdo kdo ma kontakty :DD, vetsina je stale aktivni

stenrik

stenrik (hodnocení, recenze)

Prosím odstranit zajímavost o Kachnově modré knížce. Tohle přece platilo jenom za Bolševika a seriál je z roku 1996.

na příspěvěk reagoval Thommy91, bouchy02

stenrik

stenrik (hodnocení, recenze)

Není pravda, že Menzel nepije pivo. V díle Koncert v 1:37 pije pivo. Prosím smazat tuhle zajímavost.

na příspěvěk reagoval Thommy91

stenrik

stenrik (hodnocení, recenze)

Rocky62: Existuje, je to díl Láska je láska (ten byl vybrán jako nejlepší).

Rocky62

Rocky62 (hodnocení, recenze)

na wikipedii je psáno, že existuje i 53. epizoda, kde je výběr toho nejlepšího. Ví někdo o tom něco?

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Nevím, aktivní možná sou, ale kdyby se to po tolika letech mělo rozjet znova, nebylo by to už ono...

Rocky62

Rocky62 (hodnocení, recenze)

Docela bych uvítal, kdyby se někdo schopný ujal pokračování. Většina herců (Kanyza, Potměšil, Nárožný a další) jsou stále aktivní.

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

asi nemám onen buranskej humor,nebo nevím.prostě odpad,seriál naprosto o ničem.

ullrich129

ullrich129 (hodnocení, recenze)

Já nevím, jestli tvůrci vůbec kdy byli v hospodě. Snad to opsali někde z doslechu,ale tohle přece nejsou žádní štamgasti. Moc pravdivé to není, a věřte,že mám osobně hodně nachozeno. A teď se do mě trefujte !!!

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Předevšim Babula a Venca Novák sou skvěle napsaný. Jak už v tejhle diskuzi bylo napsaný tak Novák je typickej hospodskej všeumněl a Babula zase bezednej flegmatik. A k tomu ještě kamarádskej hostinskej kterej mi hrozně připomíná výčepního v mojí oblíbenej putyce.

swed

swed (hodnocení, recenze)

Výborně odpozorované hospodské návyky a situace...určitě nejlepší seriál, se kterým měla kdy TV Nova něco společného

CokoMuffin

CokoMuffin (hodnocení, recenze)

Tak myslím, že tento seriál nepatří k nejhorším, i když většina dílů je spíše zívačka... Zajímavé je, že podle mého názoru patří k těm povedenějším ty díly, které se točí okolo jídla, ať již šlo o švestkové knedlíky, psa převlečeného za zajíce nebo Jonášovu výslužku ze školy... Nevím jestli je to moje degenerace z jídla, nebo měli scénáristi kladný vztah k jídlu :-)

neyto

neyto (hodnocení, recenze)

Pro mě skvělý seriál od televize Nova, který se například nedá vůbec srovnat se současnou "Ulicí". Pro mě to bylo, jako bych v té hospodě seděl s nimi, se svými přáteli..:)

dundee55

dundee55 (hodnocení, recenze)

vy ste se snad zblaznili!!! Jeden z nejlepsich serialu co byl kdy u nas natocen!!probudte se proboha....!!!!!!!!!!!

Kimon

Kimon (hodnocení, recenze)

Oskar: ano, odvolávám ty rádoby herce. Máte pravdu, v seriálu vystupuje v hlavních rolích spousta mým oblíbenců. Ale o to víc mě mrzí, že právě oni přijali v seriálu takové kulturní hodnoty své role. Bohužel je to pravděpodobně nedostatkem jiných nabídek v hodnotnějších filmových počinech. A hercův žaludek také vyžaduje stravu, není-liž pravda. :-) PS: Váš profil mě příjemně překvapil. Gratuluji. Tím se ovšem nemím zařadit mezi všechny prvoplánové lichotníky, lichoběžníky a lichokopytníky, kteří se chtějí stát nesmrtelnými. :-))

Oskar

Oskar (hodnocení, recenze)

Kimon: Odvolejte ty rádobyherce a možná vás nezabiju. ;-)

Gugos

Gugos (hodnocení, recenze)

opět žeru intelektuální smetánku a její hodnocení ve stylu bezduché zábavy.....nikdy tuhle sortu lidí nepochopím, místo aby si pustili Rain Mana a v klidu se ukájeli jak jsou úžasní a nad ostatními smrtelníky tak hledí na Hospodu a pak tady nesmyslně potí ten svůj intelektuální hnůj o bezduché zábavě....pokud někdo nepochopí jaký styl filmu ke komu patří pak by tady měl držet hubu a nepotit tady takové výplody a otravovat tady takovýma kecama že je to hnus a o ničem,nudné apod...je to skvělý odpočinkový seriál kterých by to chtělo víc aby tady měli strejdové na co plivat a normální lidi se na co dívat díky režisérům a vynikajícím hercům za HOSPODU je to seriál u kterého si vždy parádně odpočinu a zrelaxuju u mě jasných 5 * co jsem od něj čekal jsem přesně dostal

Související novinky

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil

12.07.2021

Ve věku 75 let dnes v nemocnici Motol opustil český filmový svět herec Ladislav Potměšil. S informací o úmrtí přišel deník Blesk s odkazem na vyjádření Potměšilova syna Jana. Herec známý například z… (více)

Zemřel Jiří Menzel

Zemřel Jiří Menzel

07.09.2020

Ve věku 82 let zemřel v sobotu večer český oscarový režisér Jiří Menzel, informaci v neděli prostřednictvím sociální sítě zveřejnila jeho manželka Olga. Světoznámý tvůrce, jenž se v posledních letech… (více)

Věra Tichánková 1920 - 2014

Věra Tichánková 1920 - 2014

09.01.2014

Ve věku 93 let zemřela herečka Věra Tichánková. Manželka herce Jana Skopečka a dlouholetá členka Divadla S. K. Neumanna v Praze (1951 - 1982) studovala vysokou školu chemicko-technologickou, následně… (více)

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

16.03.2012

Po vleklých zdravotních problémech dnes zemřel ve věku 72 let herec Bronislav Poloczek. Pocházel sice z hornické rodiny, ale vzhledem k otcovým problémům s účastí ve 2. světové válce pod britskou… (více)

Reklama

Reklama