SFalconJ

Parádní film! Parádní téma. Parádní příběh! Parádní zápletka! Hodně dobré herecké výkony! Napínavé jako kšandy. Mrkejte na to! Stoprocentně pět hvězdiček! ()

Lenka0064

V hlavní roli dva typičtí američtí klaďasové požárník a policista - odpuštěno, happy end - odpuštěno. Zbývá pěkný film s nápadem. ()

Ingwio

Absolútne prekvapenie. Kvalitné herecké výkony pomerne neznámych hercov, výborný scenár. Veľmi kvalitný thriller, ktorý stráca zopár bodíkov za úplne zbytočnú záverečnú scénu ukazujúcu štastnú rodinu v prelínačkách s pomalou hudbou v pozadí. Namiesto tohto pesimistickejší záver a bolo by to 5* s potleskom. ()

arkie

Ako skalný fanúšik SF si nemôžem odpustiť film s časovým paradoxom. Tu je téma spracovaná ako tak na úrovni, až na ten záver... nebudem spoilerovať, ale bolo to výrazne nelogické (ikeď naoko to vyzerá v poriadku). Celý film je nejaký dosť patetický, proste som sa nedokázal naladiť na sentimentálne scény spomienok na baseballové prenosy a podobné rýdzo americké záležitosti. Ako rodinná oddychovka to môže byť super, ale len na jedno pozretie. ()

Trisstes

no...nebolo to zlé ale vadilo mi že sa tam príliš ľahko zahrávali s časom...ono by to malo oveľa väčšie dôsledky...ak by sa to vôbec dalo...:)...ale inak dobre zahraté... ... ... ()

annickka

Jak se tohle jenom dá nespoilerově napsat.. celý film jsem si přála, aby film skončil.. nějak.. a když tak v závěru opravdu skončil, způsobilo to, že moje hodnocení ztratilo jednu hvězdičku.. Nebýt závěru, byl bylo by hvězd pět, ale moje očekávání by nebylo naplněno.. takhle sice musím dát "jen" čtyři a půl, ale s filmem jsem naprosto spokojena. No, trochu složitě napsaný, ale snad mě chápete. Jen dodám, že jsem se ani chvilinku nenudila, dialogy byly bezchybné, herci předvedli vynikající výkon a dokonce i Elizabeth Mitchell, kterou v Lostu nemůžu vystát, se mi tu líbila. . . . edit: ne, já tomu nemůžu dát čtyři, zaslouží si pět a basta ()

waska

Film, který až do poslední chvíle využívá časový paradox. A využívá ho vskutku brilantně. Skvělé herecké výkony pánů Quaida a Caviezela, výborný nápad, skvělé provedení. ()

Shaleman

Takové pěkné drama co se mění v thriller v hezkém balení. Obsahuje vše co obsahovat má a rozhodně se nudit nebudete. To vše na 100,2 fm. ()

mazic

nebýt závěru tak klidně za 4 ale to by nesměli hoši natočit americký závěr - fakt bych z něho blil tři noci a tři dny...... nechápu proč v americe netočí filmy bez konce..... ()

Werde

Po přečtení obsahu a zhlédnutí traileru jsem na frekvenci zas až tolik nevsázel...Skutečnost je ovšem jiná... Zpočátku průměrně vypadající Sci-Fi se rozjelo takovou rychlostí, že jsem nestíhal hltat všechny padající výkony hlavních představitelů... Kdo je příznivcem vědeckofantastického žánru a ještě neviděl, tak neváhat a pouštět :D ()

Petulka88

Podobných filmů o tom, že zasahovat do minulosti může znamenat celkem velkej průser, už bylo natočeno spoustu. Ale málokdy se to povedlo jako v případě Frekvence, u které tvůrci odvedli kus dobré řemeslné práce. Honbu na sériového vraha v minulosti i v současnosti si divák musí užít. To platí o to víc, pokud jste o tomto filmu nic předtím neslyšeli (tak jako já). ()

Shakaar

Bezejmený sci fi triller mě přilákal spíše hercy, stejně jak většina z místních uživatelů. Popravdě jsem už dlouho neviděl krimi scifi které by měl takový skvělý scénář...samosebou na americkou tvorbu. Konec sice pravda byl na můj vkus "americký" ale vzhledem k ději byste asi sami chtěli aby to skončilo happyendem...ikdyž pravda něco z toho trochu si udělali až hodně jednoduše, už jen život Johna Sulliana který se změní po záchraně otce...no nebudu dál spoilerovat, posuďte sami. Pro mě 4* ()

patushik

Ač to zezačátku nevypadá Frekvence je především originální kriminálkou. Jakmile rozjedou Johnny a Frank vyšetřování, budete s napětím sledovat, jak to dopadne a jaký vliv bude mít jejich počínání na přítomnost. A konec mi prostě přišel jako vyústění děje, vůbec ne jako nějaký vynucený happyend. 80% ()

TetaJane

Tenhle film mám moc ráda. Zajímavý příběh se šťastným koncem, na který se člověk rád podívá znovu. Všichni herci jsou mi sympatičtí a odvedli skvělí výkon. Navíc jsem fanda hasičů a baseballu. Takže u mě 5 hvězdiček. ()

danny_21

Příjemná podívaná ze šuplíku témat časových paradoxů. Narazil jsem na ni víceméně náhodou, ani jednoho z ústřední herecké dvojice sice zrovna nemusím, nicméně nemůžu jim nic výraznějšího vytknout. Zajímavý, originální a napínavý příběh mě připoutal k obrazovce, můj přijímač byl nejspíš nastaven na tu správnou Frekvenci - 75 %. ()

Mik_e

Nenápadný film, ale o to příjemnější překvapení. Spád, zápletka, herci v hlavních rolích bezchybné. A nelogičnosti v časových paradoxech? Nepochybně tam jsou, ale vzal to čert, ani si jich nevšimnete. Ten film je parádní, krásně to utíká až do finále. 80/100. ()

radeckator

Ach ty nešťastný americký happyendy, celkem fajn film, s dobrým nápadem a celkem svižně plynoucím, no ale jak jsem říkal na začátku, ach ty nešťastný hepáče. ()