Série(3) / Epizody(18)

Nyanka

Kdo miluje typicky suchech břitkej britskej humor, Dylana Morana v celé své kráse, a scénky nabité gagama k popukání, bude u seriálu Black Books jako doma. U tohodle seriálu jsem se nasmála už asi bilionkrát a ještě jednou tolikrát se nasměju. Scénky mě snad nikdy nikdy nikdy neomrzej. Díky Bohu (nebo komukoliv) za Dylana!! U mě 99%, jedno procento odebírám, poněvadž Dylan odmítá natočit jakékoliv další pokračování (prý není třeba). Drzost! ()

Steve5cz

Naprostá TOP záležitost britského humoru. Postavy Bernarda a Mannyho jsou famózní. Jediné (a velké) negativum je, že seriál má pouhých 18 dílů. ()

DansteR

Parádní seriál, navíc s koncem, občas sice lituju, že jich je jen 18, ale i tak je to paráda. Všichni tři herci předvádí něco neuvěřitelného a úroveň humoru je vážně na špičkové úrovni. ()

JackieBliz

Bravurní seriál, u kterého nemohu pochopit jen to, že kvalita vtipů klesá a stoupá díl od dílu, jak se jí zrovna zachce. Ovšem na několikatero shlédnutí je pořád jedním z nejlepších seriálů vůbec a nejlepším dílem pro mne stále zůstává 01x03. Vynikající Dylan Moran jako nerudný nelidumil! ()

hastafix

Můj rozhodně nejoblíbenější a podle mě také jeden z nejpovedenějších britcomů vůbec. Má všechno co by měl takový britcom obsahovat, velké porce povedeného britského humoru, dokonale komické situace a samozřejmě brilantní herce včele s Dylanem Morenem. 99% a to jedno procento ztratila 3 řada, které už pomalu dochází dech. ()

Kudykam

Tento seriál rozhodně patří do mých "TOP 10". Pravda, humor, který je z většiny postaven na hereckém výkonu Dylana Morana, není pro každého. Mne však jeho mrzoutské chování a grimasy vždy dokáží rozesmát, bez ohledu na to, pokolikáté scénu vidím. Možná škoda, že jinak vynikající Bill Bailey právě vedle Morana tak trochu stojí ve stínu. ()

kolly13

Zalíbení jsem našel až na druhý pokus a stálo to za to. Člověk potřebuje trochu nadhledu a shovívavosti. Hlavní protagonisté podávají skvělé výkony, leč otázka zní, jsou v soukromí jiní nebo hrají sami sebe? ()

Zelda knihkupec

Jsem vystudovaný knihkupec, takže nemůžu dát jinak, než za 5 hvězdiček. Povím vám, že toto je seriál ze života. Kdo mi nevěří ať se koukne po pražských knihkupectvích a antikvariátech... ()

WAGHiSS

Kolísavá, resp. klesající kvalita. V první sérii se našly scénky, u nichž jsem prskal smíchy (Bernard dělá účetnictví), postupem sérií ale povedených vtípků ubývalo a některé epizody byly celé "hluché"... Bohužel, při zpětném ohlédnutí převládají negativa... ()

ariari

síce ma hlavný hrďas dobre nadvihoval zo sedátka...Linehenovka ako vyšitá..je to skôr taký kultovný predchodca jeho neskorších sitcomov. ()

DekaDance

Spousta bizardních situací, plných cigaretového kouře, prachu, podivných citoslovcí a hlášek, ale zejména velmi dobrého a kvalitního vína! Nebo levnýho obyčejnýho, ale aspoň ve velkým množství. ()

Merenre

Já toho toho santusáka Morana (i Bernarda) prostě miluju nehynoucí láskou, protože se v něm úplně vidím a sebe taky miluju nehynoucí láskou. Po Trpaslíkovi asi to nejkrásnější co znám. Bailey Moranovy zdatně sekunduje a jejich ujetá rozvernost je prostě k popukání. ()