Série(3) / Epizody(18)

john986 odpad!

to hodnoceni jako fakt? anglicky serialy si docela davam, IT crowd, cervenej trpaslik, jiste pane ministre/premiere... proste super! tohle nemelo ani spetku humoru, natoz inteligentniho... nechapal sem, cemu se v pozadi furt smejou. Muzu zodpovedne rict, ze sem zvladl dokoukat celej prvni dil, pricemz mne koutky ust necukly vzhuru ani jednou. Pro naprosty nepochopeni se do dalsich dilu urcite poustet nebudu. ()

Desmi

Nevím proč, ale 85% humoru a vtipných scének mě naprosto minulo a jen jsem s otevřenou hubou čuměl na to, čemu lidi dokážou narvat plný hodnocení... No, HIMYM či BBT je mi tedy mnohem bližší.. ()

zigy

Tady se Linehan ještě teprve rozehříval, ten pravý výbuch smíchu a vtipu měl ještě přijít v IT Crowd. Když budu srovnávat s IT Crowdem, tak problém není až tolik ve scénáři, ten je skoro srovnatelný, ale v hercích, kteří jsou zde daleko daleko slabší. Nechci jim však moc křivdit, vyrovnat se božím ajťákům je totiž úkol nadlidský. Občas se rozchechtáte na celé kolo, ale pak jsou zase hluchá místa, která jsou až příliš dlouhá. Prostě mi ta hlavní dvojice moc nesedla. ()

Ondrew

Absolutna klasika, ktora (do velkej miery podobne ako serial "The IT Crowd") cloveka neomrzi ani po XYZ reprizach. Je jedno kedy/ako/preco si tento vytvor znova pozriem... tak ci onak ma jednotlive situacie, a vskutku nezabudnutelne dialogy, vzdy dostanu -- takpovediac -- "do kolien". Veeeeelka skoda, ze sa autori serialu rozhodli svoje dielo po 3. serii ukoncit. Myslim, ze knihkupectvo "Black Books" malo urcite v zasobe kopec dalsich totalne absurdnych, neskutocne ujetych pribehov, zazitkov, postrehov.... a... a... Skratka, jeden z najlepsich humornych serialov, aky som mal moznost vidiet. 100%. ()

Hilly

Patetičnost je pro oko diváka IN a Bernard Black nám svojí zmuchlanou, věčně ožralou a pročazenou hadrovou postavou dodává přesně to, co chceme. Perfektně ladí v trojici s Mannym a Fran a deprese, starosti a nepříjemné povinnosti se dají "vyřešit" alkoholem, prokrastinací a nicneděláním. Přes všechnu tu pasivitu zápletka neustále přichází a odchází, tak jako věčně nespokojení a opovrhovaní nicnetušící zákazníci Black Books. ()

tomino28

Black Books je tím nejdokonalejším seriálem, na který se můžu dívat pořád dokola. Nechci přehánět, ale je prostě geniální a nemá chybu. Jsem zaslepený skalní fanoušek, a proto asi nikoho nepřekvapí, že žádná hluchá místa v seriálu nenacházím. Naopak - obsahuje několik přímo kultovních a legendárních scének, které mě pokaždé rozesmějí tak, jako bych je viděl poprvé. 100% ()

KICC

Jedná se o jeden z tich seriálů, u kterých přestanete myslet na trable všedního života a dopřejete si relax. Black Books je jen pro ty, kteří se rádi smějí a rozumějí anglickým vtípkům. Celým seriálem nás provázejí tři postavy, které si každý oblíbí. I když u některých postav to trvá déle než u jiných. Určitě nelituji toho, že jsem tento pořad shlédla a určitě se na to podívám s chutí i podruhé. ()

Pjotrik

Už jsem nevěřil, že nějaký seriál může vyrovnat ba překonat humornost Red Dwarfa a originalitu jeho postav. Až mi kamarád doporučil tento skvost. Senzace! Záchvaty smíchu, nebojácný a chytrý britský humor, výborní herci, dobrý námět:) Bernard, Manny a Fran, tři pošahanci z bookshopu:) Pět hvězd!! ()

argo.smile

Tak s odstupom casu po dalsom zhliadnuti musim dat full red stars. Sranda a to neskutocna. V krcoch som padal zo stolicky, ked drtili na tom piane :-D ()

rigby

Výborný humor, místy dost černý, ale stále originální, který se udrží po všechny díly seriálu. Možná proto, že jich je tak málo. Ale to vůbec nevadí. Navíc kromě Fran velmi sympatické postavy. Radost se podívat. ()

pp

Seriál plný anglického humoru ostrého jako břitva, který se odvažuji srovnávat i s takovou legendou jako je Red Dwarf...       - The shop is closed! Everybody get out!       - It's only quarter to three.       - Yes, but it's my shop! Come on, go home! Bye-bye!       - It's hardly fair.       - It's not fair at all. Get out! ()

platzman

It crowd a Black books mě nabíjí nadějí, že se točí i seriály pro mě. Sice místo dvaceti 45 min. epizod prison breaků a lostů apod. je to jen rychlostí 6x20 minut ročně, ale jak pravíme my Montypythono/Trpaslíko/Linnehano/Cimrmanovci - nemusí pršet, jen když kape:-)) Srovnávání s Trpaslíkem a IT Crowdem (ve smyslu co je lepší) nepěstuju - tyhle perly patří pěkně vedle sebe do sbírky - komu by stačilo pouhých 52 dílů Red Dwarfa a nebo nedejbože jen 12 dílů IT Crowdu? "Bernard, look, Bernard, Bernard, Bernard, look ....." ()