Reklama

Reklama

Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku

  • USA Homeward Bound II: Lost in San Francisco (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Jsou tu manželé Seaverovi se svými třemi dětmi, které má každé svého mazlíčka. Nejstarší Petr starého moudrého psa Shadowa, jeho mladší sestra Hope kočku Sassy a nejmladší Jamie mladého ztřeštěného buldoka Chance. Jejich nové dobrodružství začíná ve chvíli, kdy se Seaverovi chystají na dovolenou do Kanadské přírody a rozhodnou se vzít trojici rodinných mazlíčků s sebou, aby už neriskovali další případné rozdělení. Neukázněný Chance však na san franciském mezinárodním letišti uteče ze své přepravní boudy a věrní přátelé Shadow a Sassy ho musí následovat. Takže když letadlo odletí bez nich, čeká trojici další dobrodružná cesta. Rozhodnou se totiž vrátit domů, do domu Seaverových, který stojí na předměstí San Francisca. Odvážně se vydají do velkoměstské džungle, kde na ně v ulicích čeká celá řada nebezpečných i zábavných příhod a také setkání s celou řadou psů a voříšků jako je Riley, Pete, Ashean, Spike, Stokey nebo krásná a svůdná Delilah. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (59)

kingik 

všechny recenze uživatele

Je překvapení jak v pozdější době razantně režisér David R.Ellis změnil žánr a přitvrdil. Než se tak stalo natočil báchorku s mluvícími zvířaty v hlavní roli. Nutno podotknout, že výjma několika zábavných scén, to není žádný zázrak, ke kterému by se dalo někdy po shlédnutí vrátit nebo si ho nějak oblíbit, natož si ho pamatovat. Není to přímo nejhůře natočené, ale když to v podstatě nemělo jak zaujmout. Ellis zvířata ve svých dalších filmech tak docela neopustil, jen už nebyla hodná a už vůbec ne mluvící a logicky uvažující. 40% ()

Estrellita 

všechny recenze uživatele

Tady to už bylo trošku slabší, ale ne o moc. Při některých záběrech jsem si říkala, jak je to San Francisco nádherné, při jiných zase, že je to odporná špinavá díra. Riley, Langmajerův hlas a krásný záběr na visutý sanfranciský most - to jsou pro mě tři nejvýraznější prvky druhé Cesty a jeden každý z nich stojí za hvězdičku. Plus jedna prostě proto, že mám tyhle dvě Cesty ráda. 70% ()

Reklama

-bad-mad-wolf- 

všechny recenze uživatele

Standartně hloupé pokračování, se všemi standartně hloupými chybami, které takové případy provázejí - dějová linka víceméně sleduje první díl, příroda byla nahrazena "atraktivnějším" městem, zvířat je o poznání více a naši miláčkové musí vedle své cesty učinit i jeden velký dobrý skutek. Smutné, ale děckám se to líbit pořád bude. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Kvalitně stejné jako první díl, možná jen o malinko horší. Je sice škoda, že už se to neodehrává v té krásné divočině, ale kulisy mého oblíbeného San Francisca mi také sedly a aspoň jsem zase viděl Golden Gate... :D. Opět je tu velká dávka humoru, napětí a konec je zase dojemný, jako minule. Kočka opět boduje... Stejně jako první díl povedená rodinná podívaná, která nezklame. Já mám ten film rád. ()

jitullaa 

všechny recenze uživatele

Pamatuji si dobu, kdy jsem chodila každý týden do půjčovny VHSek na našem sídlišti s otázkou: Vyšla už prosím vás neuvěřitelná cesta 2? Jako malá jsem ten film zbožňovala a vydržela se na něj koukat i dva týdny v kuse. Proto můj názor na něj v žádném případě nemůže být objektivní. Ten film prostě miluju a myslím, že nejedno oko zarytého pejskaře (či milovníků koček) nezůstane suché a po skončení půjdou zkontrolovat pelíšek svého zvířecího miláčka. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (1)

  • Celkem 4 američtí buldoci hráli Chance, 4 zlatí retrívři Shadowa a 6 koček hrálo Sassy. (HappySmile)

Reklama

Reklama