Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku

Neuveriteľná cesta 2

Neuveriteľná cesta 2: Stratení v San Franciscu

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1996, 91 min

Kvalitně stejné jako první díl, možná jen o malinko horší. Je sice škoda, že už se to neodehrává v té krásné divočině, ale kulisy mého oblíbeného San Francisca mi také sedly a aspoň jsem zase viděl Golden Gate... :D. Opět je tu velká dávka humoru, napětí a konec je zase dojemný, jako minule. Kočka opět boduje... Stejně jako první díl povedená rodinná podívaná, která nezklame. Já mám ten film rád.(18.2.2012)

Hodnotím o trochu níže než díl první, přesto se dle mého názoru stále jedná o film, který diváka ničím nemůže urazit. Děj se přesouvá z divočiny do víru velkoměsta, kde tři evidentně domácí mazlíčci nemají šanci zapadnout a číhá na ně mnoho nástrah - ať už se jedná o jiná zvířata či lidi. A konec - no přece každý musí uznat, že čtyři mazlíčci jsou lepší než tři, ne???(30.1.2017)

Pamatuji si dobu, kdy jsem chodila každý týden do půjčovny VHSek na našem sídlišti s otázkou: Vyšla už prosím vás neuvěřitelná cesta 2? Jako malá jsem ten film zbožňovala a vydržela se na něj koukat i dva týdny v kuse. Proto můj názor na něj v žádném případě nemůže být objektivní. Ten film prostě miluju a myslím, že nejedno oko zarytého pejskaře (či milovníků koček) nezůstane suché a po skončení půjdou zkontrolovat pelíšek svého zvířecího miláčka.(29.8.2011)

Tady to už bylo trošku slabší, ale ne o moc. Při některých záběrech jsem si říkala, jak je to San Francisco nádherné, při jiných zase, že je to odporná špinavá díra. Riley, Langmajerův hlas a krásný záběr na visutý sanfranciský most - to jsou pro mě tři nejvýraznější prvky druhé Cesty a jeden každý z nich stojí za hvězdičku. Plus jedna prostě proto, že mám tyhle dvě Cesty ráda. 70%(14.9.2013)

Slabší než jednička, příběh není z daleka tak dobrý jako u prvního dílu (popravdě je to slátanina), další psi jsou spíše otravní než cokoliv jiného (hlavně ten dabing je příšerný), chybí dojemný konec co měla právě jednička, prostě o hodně slabší odvar skvělé jedničky. Díky bohu autoři měli už hodně rozumu, že se nerozhodli natočit třetí díl. 70%(31.5.2017)

• - Celkem 4 američtí buldoci hráli Chance, 4 zlatí retrívři Shadowa a 6 koček hrálo Sassy. (HappySmile)