poster

Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku

 • USA

  Homeward Bound II: Lost in San Francisco

 • Slovensko

  Neuveriteľná cesta 2

 • Slovensko

  Neuveriteľná cesta 2: Stratení v San Franciscu

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1996, 91 min

 • Kaylar
  ***

  Hodnotím o trochu níže než díl první, přesto se dle mého názoru stále jedná o film, který diváka ničím nemůže urazit. Děj se přesouvá z divočiny do víru velkoměsta, kde tři evidentně domácí mazlíčci nemají šanci zapadnout a číhá na ně mnoho nástrah - ať už se jedná o jiná zvířata či lidi. A konec - no přece každý musí uznat, že čtyři mazlíčci jsou lepší než tři, ne???(30.1.2017)

 • Estrellita
  ****

  Tady to už bylo trošku slabší, ale ne o moc. Při některých záběrech jsem si říkala, jak je to San Francisco nádherné, při jiných zase, že je to odporná špinavá díra. Riley, Langmajerův hlas a krásný záběr na visutý sanfranciský most - to jsou pro mě tři nejvýraznější prvky druhé Cesty a jeden každý z nich stojí za hvězdičku. Plus jedna prostě proto, že mám tyhle dvě Cesty ráda. 70%(14.9.2013)

 • filmmovier
  ****

  Kvalitně stejné jako první díl, možná jen o malinko horší. Je sice škoda, že už se to neodehrává v té krásné divočině, ale kulisy mého oblíbeného San Francisca mi také sedly a aspoň jsem zase viděl Golden Gate... :D. Opět je tu velká dávka humoru, napětí a konec je zase dojemný, jako minule. Kočka opět boduje... Stejně jako první díl povedená rodinná podívaná, která nezklame. Já mám ten film rád.(18.2.2012)

 • -bad-mad-wolf-
  **

  Standartně hloupé pokračování, se všemi standartně hloupými chybami, které takové případy provázejí - dějová linka víceméně sleduje první díl, příroda byla nahrazena "atraktivnějším" městem, zvířat je o poznání více a naši miláčkové musí vedle své cesty učinit i jeden velký dobrý skutek. Smutné, ale děckám se to líbit pořád bude.(26.12.2006)

 • malyLibor
  *****

  No, je fakt, že ta příroda v jedničce se mi líbila víc než město, ale tady zas byl zajímavější příběh a ta romance mezi pesany byla skvělá. I když jsem u dvojky nikdy nebrečel, stejně je to furt moc hezká zábava... Jak jsem psal u jedničky, není to asi žádné velké umění, ale já bych umění ve filmu stejně nepoznal. pro mne je důležité, že mne to potěšilo.(2.5.2016)

 • - Celkem 4 američtí buldoci hráli Chance, 4 zlatí retrívři Shadowa a 6 koček hrálo Sassy. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace