Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku

Neuveriteľná cesta 2

Neuveriteľná cesta 2: Stratení v San Franciscu

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1996, 91 min

No, je fakt, že ta příroda v jedničce se mi líbila víc než město, ale tady zas byl zajímavější příběh a ta romance mezi pesany byla skvělá. I když jsem u dvojky nikdy nebrečel, stejně je to furt moc hezká zábava... Jak jsem psal u jedničky, není to asi žádné velké umění, ale já bych umění ve filmu stejně nepoznal. pro mne je důležité, že mne to potěšilo.(2.5.2016)

Slabší než jednička, příběh není z daleka tak dobrý jako u prvního dílu (popravdě je to slátanina), další psi jsou spíše otravní než cokoliv jiného (hlavně ten dabing je příšerný), chybí dojemný konec co měla právě jednička, prostě o hodně slabší odvar skvělé jedničky. Díky bohu autoři měli už hodně rozumu, že se nerozhodli natočit třetí díl. 70%(31.5.2017)

Kvalitně stejné jako první díl, možná jen o malinko horší. Je sice škoda, že už se to neodehrává v té krásné divočině, ale kulisy mého oblíbeného San Francisca mi také sedly a aspoň jsem zase viděl Golden Gate... :D. Opět je tu velká dávka humoru, napětí a konec je zase dojemný, jako minule. Kočka opět boduje... Stejně jako první díl povedená rodinná podívaná, která nezklame. Já mám ten film rád.(18.2.2012)

• kingik

Je překvapení jak v pozdější době razantně režisér David R.Ellis změnil žánr a přitvrdil. Než se tak stalo natočil báchorku s mluvícími zvířaty v hlavní roli. Nutno podotknout, že výjma několika zábavných scén, to není žádný zázrak, ke kterému by se dalo někdy po shlédnutí vrátit nebo si ho nějak oblíbit, natož si ho pamatovat. Není to přímo nejhůře natočené, ale když to v podstatě nemělo jak zaujmout. Ellis zvířata ve svých dalších filmech tak docela neopustil, jen už nebyla hodná a už vůbec ne mluvící a logicky uvažující. 40%(3.2.2012)

• -bad-mad-wolf-

Standartně hloupé pokračování, se všemi standartně hloupými chybami, které takové případy provázejí - dějová linka víceméně sleduje první díl, příroda byla nahrazena "atraktivnějším" městem, zvířat je o poznání více a naši miláčkové musí vedle své cesty učinit i jeden velký dobrý skutek. Smutné, ale děckám se to líbit pořád bude.(26.12.2006)

• - Celkem 4 američtí buldoci hráli Chance, 4 zlatí retrívři Shadowa a 6 koček hrálo Sassy. (HappySmile)