Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Jsou tu manželé Seaverovi se svými třemi dětmi, které má každé svého mazlíčka. Nejstarší Petr starého moudrého psa Shadowa, jeho mladší sestra Hope kočku Sassy a nejmladší Jamie mladého ztřeštěného buldoka Chance. Jejich nové dobrodružství začíná ve chvíli, kdy se Seaverovi chystají na dovolenou do Kanadské přírody a rozhodnou se vzít trojici rodinných mazlíčků s sebou, aby už neriskovali další případné rozdělení. Neukázněný Chance však na san franciském mezinárodním letišti uteče ze své přepravní boudy a věrní přátelé Shadow a Sassy ho musí následovat. Takže když letadlo odletí bez nich, čeká trojici další dobrodružná cesta. Rozhodnou se totiž vrátit domů, do domu Seaverových, který stojí na předměstí San Francisca. Odvážně se vydají do velkoměstské džungle, kde na ně v ulicích čeká celá řada nebezpečných i zábavných příhod a také setkání s celou řadou psů a voříšků jako je Riley, Pete, Ashean, Spike, Stokey nebo krásná a svůdná Delilah. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (59)

Little_Sawy 

všechny recenze uživatele

O něco horší, než první díl, ale i tak pokračovaní je vcelku koukatělné. Taky jsem postřehla že Golden Retriever jménem Shadow, má za ocasem mnohem už jiné trable než řešit to, či je starej a zesláblej, a že už nemůže pokračovat dál. I tlupa pouličných psů bylo příjemné překvapení, a já jako pejskařka a zvěromil všeobecně, říkam Áno! I když mé hodnocení říka, přesnej opak. Jo, chybí mi tu tá výprava, jako v předchodzím dílu. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Kvalitně stejné jako první díl, možná jen o malinko horší. Je sice škoda, že už se to neodehrává v té krásné divočině, ale kulisy mého oblíbeného San Francisca mi také sedly a aspoň jsem zase viděl Golden Gate... :D. Opět je tu velká dávka humoru, napětí a konec je zase dojemný, jako minule. Kočka opět boduje... Stejně jako první díl povedená rodinná podívaná, která nezklame. Já mám ten film rád. ()

Reklama

malyLibor 

všechny recenze uživatele

No, je fakt, že ta příroda v jedničce se mi líbila víc než město, ale tady zas byl zajímavější příběh a ta romance mezi pesany byla skvělá. I když jsem u dvojky nikdy nebrečel, stejně je to furt moc hezká zábava... Jak jsem psal u jedničky, není to asi žádné velké umění, ale já bych umění ve filmu stejně nepoznal. pro mne je důležité, že mne to potěšilo. ()

jitullaa 

všechny recenze uživatele

Pamatuji si dobu, kdy jsem chodila každý týden do půjčovny VHSek na našem sídlišti s otázkou: Vyšla už prosím vás neuvěřitelná cesta 2? Jako malá jsem ten film zbožňovala a vydržela se na něj koukat i dva týdny v kuse. Proto můj názor na něj v žádném případě nemůže být objektivní. Ten film prostě miluju a myslím, že nejedno oko zarytého pejskaře (či milovníků koček) nezůstane suché a po skončení půjdou zkontrolovat pelíšek svého zvířecího miláčka. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Je překvapení jak v pozdější době razantně režisér David R.Ellis změnil žánr a přitvrdil. Než se tak stalo natočil báchorku s mluvícími zvířaty v hlavní roli. Nutno podotknout, že výjma několika zábavných scén, to není žádný zázrak, ke kterému by se dalo někdy po shlédnutí vrátit nebo si ho nějak oblíbit, natož si ho pamatovat. Není to přímo nejhůře natočené, ale když to v podstatě nemělo jak zaujmout. Ellis zvířata ve svých dalších filmech tak docela neopustil, jen už nebyla hodná a už vůbec ne mluvící a logicky uvažující. 40% ()

Galerie (28)

Zajímavosti (1)

  • Celkem 4 američtí buldoci hráli Chance, 4 zlatí retrívři Shadowa a 6 koček hrálo Sassy. (HappySmile)

Reklama

Reklama