Cabin Fever

• USA Cabin Fever (více)

Pětice vysokoškoláků se o svých posledních prázdninách vydá do opuštěného srubu v lesích. Poté, co potkají pár vyšinutých vesničanů, zjistí, že s místem plánovaných mejdanů není něco v pořádku. Pálí je pokožka, dělají se jim puchýře. Jednoho po druhém napadá masožravý virus. (Magic Box)

zly.dvojce

Hrozná přeplácanost, která neví kdy má skončit + idiotské chování postav. Dvě hvězdičky za dvě kozy té brunety a skutečnost, že přesto, že bylo jasné o jakou evidentní hovadinu se jedná jsem to dokoukal ve dvě ráno až do konce. Výborný comment Lima. ()

reygadas odpad!

Mňa už hádam pomaly ani nič neprekvapí. Čudujem sa len tomu, kto vlastne dáva na takéto projekty rozpočet. To si radšej nabudúce pozriem znova nejaký odpad od Roba Zombieho. ()

Tominni

Mám celkem horory rád, ale tenhle k nim nepatří, stěží dvě *. Ani by tolik nevadilo, že vše probíhá tak, jak se u hororů patří, ale konec by mohl být lepší, o hercích nemluvě. Pouze několik scén (např. holení ve vaně) stálo zato...... ()

Pitryx

Bohužel, příliš nudné. Neustálé čekání až se něco semele. Hrdinové klábosí a klábosí a také se evidentně nudí. Budiž však něco málo přiznáno, za pár dobrých gore efektů. kterými se však mocně šetřilo.++++++Můj koment z roku 2007 z mého filmového deníku je velmi stručný v tom smyslu, že to nelze považovat za horor, protože chybí prvek nadpřirozena. S dalším komentem z roku 2010 souhlasím, ale přidávám dvacítku za ten konec po příjezdu těch tří obchodníků. 25.3.2018 ()

FandaHoffman

Očekávám že na tohle zapomenu asi brzo, protože je to prostě sračka. Ale já to beru jako hororovou komedii takže mě to neuráží. Administrátor by měl upravit info. Filmy Eliho Rotha docela s nadšením který se po chvíly vytratí sleduju, ale tohle bylo docela dobrý. Nejvíc mě asi dostala ta scéna jak si ta holka holila nohy... no spíš maso na nohách :/ Nešťastný konec jedné neherečky... 5/10 ()

habertek

Zajímavý film...takovej horor jsem asi ani nikdy neviděl, je to vcelku originální. Žádnej magor v masce co by honil bandu teenagerů po lese, ,,jenom" nákaza, kterou Roth dovedl ztvárnit tak dobře, že je z toho dobrý horůrek. Určitě stojí za shlédnutí pokud nemilujete zvířata:) ()

Oxymoron5

Krásný průměr. Pár kreativních gore scén potěší. Trochu těch koziček a něco málo amerických vidláků s psychokuhilou Karate Kidem. Tady jeden z prvních "horrorů" co jsem viděl. Přemýšlel jsem i o čtvrté hvězdě, ale to by se museli ostatní herci snažit jako ten, co chlastal jen pivko. ()

SkR3T

Už dlouho jsem neviděla film, kde by mi byly nesympatické úplně všechny postavy... Ale zrovna tady to vlastně vůbec nevadí. Mám moc ráda divné horory se zvláštním smyslem pro humor a u tohohle jsem se nasmála pořádně a podivných lidí a situací tady bylo víc než dost, takže za mě 4/5. ()

Nightmare89

Najväčší prínos tohoto filmu spočíva v bonusovej minisérií (na DVD) prízračne pomenovanej "Nahnilý ovoce". Fenomenálna úchyláreň! ()

Hyperbolic

Hodně dobrá prvotina. Hororový fanboy Eli Roth tímhle filmem začal svou éru, kdy se většina hororů přiklonila k drastickým a šokujicím snímkům. Ve filmu je spousta odkazů na staré hororové klasiky, od texaského masakru, po Evil Dead a 80kové slashery. Atmosféra parádní, efekty byly nechutné. Scénář překvapivě chytře vypracovaný, dialogy vtipně napsané, i zahrané a napínavé scény sakra napínavé. Nechyběl ani humor, borec s harmonikou mě dostal. Mladý policajt se choval nepředvídatelně a šíleně jak postava napsaná Franzem Kafkou. ()

brabi

Jeden z těch filmů, co vypadají jako totální kravina a nakonec si člověk není jiszt, jestli to není naopak film genialní(na rozdíl od ostatních novodobých horrorů). Jediné, co mi vadilo, že sem se nedozvěděl víc o té nákaze. Že by ve druhém dílu? ()

Yin

Perspektivní mladí lidé na výletě, opuštěná chata v lese, podivní domorodci v městečku, pošahaný "vím, kde jsou ty nejlepší pařby" zástupce šerifa (ten se mi opravdu líbil), ale především záhadný infekční humus. Paradoxně na mě ani tak odpudivě nepůsobily gore scény, jako otřesná morálka osazenstva chaty. I na svůj žánr podprůměr. ()

Bateman

Nemůžu dát míň než pět hvězd filmu,který mě přinutil pustit si ho okamžitě znovu a nenudil ani při páté repríze.Tak skvělý vyznání horrorovýmu žánru(přestože v podstatě o horror nejde)jsem nikdy neviděl.Vím,že se zde hodnotí pouze film samotný,ale myslím,že v tomhle případě opravdu stojí za to zmínit DVD bonusy a hlavně audiokomentář Rotha.Dobodrobna líčí vše,čím projekt procházel včetně vztahu režiséra ke všem horrorům,kterým chtěl vzdát holt.Mě naprosto přesvědčil.Když už za nic,tak za hudbu(Badalamenti) by si zasloužil aspoň jednu * od každého.No,ceny,které Roth za tenhle film posbíral na nejrůznějších festivalech plus kupa fanoušků jen dokazuje,že vy,co hodnotíte nízko,prostě pro tenhle film jednoduše nemáte cit.Zkuste si představit,že někdo nadává na váš oblíbený film a vy cítíte,že jeho argumenty jsou tak nějak "mimo mísu".Tak takovejhle pocit mám při čtení některých recenzí.Ale to je každýho věc.Jo,a Hostel je taky super! ()

ali-n odpad!

Ach môj Bože! Dopozeral som, lebo som očakával nával prekvapení. Nezostal som sklamaný. Malý súhrn postrehov (nečítať, pokiaľ ste nevideli film :-))): // Típek v zelenej šiltovke si doma pravdepodobne zabudol množstvo esenciálnych farmaceutík, ktoré ho udržovali na akej-takej úrovni inteligencie // Aspoň jedno sa potvrdilo - najlepšou antistresovou pomôckou je sex // ... a potom začalo besnenie. Vírus si ich bral jedného po druhom. Podliatiny a rozrušovanie kože po celom tele. Aj na nohách. Prečo si ich ale naposledy neoholiť // Ak je vo vode rozkladajúci sa muž plávajúci hore chrbtom, treba ho otočiť, aby ste zistili, či je mŕtvy. Následne ho treba objať // Psa vonku dokázal zastreliť puškou. Svoju kamarátku v stodole pre istotu ubil lopatou. Jej ksicht bol totiž fakt, fakt hnusný // Prežil. Vďaka rúške. Od radosti takmer olizoval krvavé steny v chate. Prežil. Zabudol ale na policajtov, ktorý si naňho pekne počkali. Mal totiž fakt, fakt divný ksicht // Za zvukov miestnej kapelky odchádza ružový kamión. Koniec ako sa patrí // Akurát predavač a jeho zbraň pre negrov mali úroveň. Ako paródia výborné, chýbalo mi ale lepšie vykreslenie postáv .... srandujem! GRC! Pekne krvavý! MOJE NAJ - „Prečo chceš zabíjať veveričky?“ „Pretože sú sprosté.“ ???? ()

toomm odpad!

Tak tentokrát půjdu proti proudu, protože tohle je jeden z nejnudnějších a nestupidnějších filmů co jsem kdy viděl. Scénář prakticky o ničem, herecké výkony za moc nestojí a atmosféra odpovídající spíše pokusu o komedii. Nepochopitelné chování studentů a ještě více nepochopitelný virus, který zabíjí všechny kteří se ve filmu objeví, dělají z tohoto "hororu" další film do mé "sbírky" odpadů pár krvavých scén na tom nic nemůže změnit. Asi jsem to prostě nepochopil. 5% ()

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti