Cabin Fever

• USA Cabin Fever (více)

Pětice vysokoškoláků se o svých posledních prázdninách vydá do opuštěného srubu v lesích. Poté, co potkají pár vyšinutých vesničanů, zjistí, že s místem plánovaných mejdanů není něco v pořádku. Pálí je pokožka, dělají se jim puchýře. Jednoho po druhém napadá masožravý virus. (Magic Box)

Casie odpad!

U tohohle filmu si opravdu nejsem jistá se zařazením. HOROR???? To se snad nemyslí vážně. U tohohle filmu sme se s přítelem smáli víc jak u Scary Movie. Hrdninové s inteligencí pacientů po transplantaci mozku , opravdu DĚSIVÉ scény plné kečupu a chlapeček, co má rád lívance a Kung-fu......Tohle prostě nemělo chybu, usínat se mi bude opravdu těžko, protože mám natrženou bránici...Trošku nechápu, jak se tomuhle mohlo dostat 50%..tohle není ani Béčkovej film, ani céčkovej....odhadovala bych to někde mezi W-Z...... ()

david666

Hlavní chybou tohoto filmu je strašně zdlouhavý začátek a taky nadměrné užití sprostých slov (pomalu za každým slovem). Jinak posledních 30 min je už celkem ve slušném tempu. Taky se mi zde líbí některé gore záběry, které jsou celkem i úsměvné. A konec s čepovanou limonádou pro místní občany, s kamionem rozvážející kontaminovanou vodu do okolí a s "negry" mě dostal:-) ()

Kečo

Cakal som, ze ten virus bude niekde vo vzduchu a vsetci sa nakazia behom jedneho dna a ono je to od choreho teapka, ktory to uz chytil, oni ho umlatia a on skonci v zdroji pitnej vody a dalej si domyslite :D, inak sa mi to celkom pacilo, dost takych lakaciek, stalo to za to, hlavne odporucam cekovat vo vecernych hodinach :) ()

brasek

Prvý horror Eliho Rotha... taký obyčajný a predsa asi najlepší (doteraz), lebo dementné Hostely sú ozaj dementné. Neviem, či ho podporiť v nakrúcaní ďalších horrorov (pretože čím ďalej, tým väčšie obludnosti robí), alebo si myslieť, že ten vírus na Islande ho mal zožrať. ()

Shelby14

no nevím, mně se to zdálo slabý, místy až dementní, nelogický a nedotažený. tehdejší recenze mě zvaly na oživení žánru, ale já jsem si teda žádného nevšiml. tohle všechno už tady bylo a čumět věčně na bandu tupých teenagerů se omrzí. ()

Tomasson93

Celkově mi tento podprůměrný horor přišel jako o ničem. Na druhou stranu, i když neměl atmosféru, tak jsem se příliš nenudil. Každopádně na dvojku už koukat nebudu. Slabší 3* ()

MFZB

Po druhom pozertí musím z pôvodných 2* zvýšiť, lebo film je fakt super a na prvý krát som ho asi správne neodhadol. Toto neni horor, ale riadne nechutná komédia, na ktorej sa dá riadne pobaviť a hlavne nenudí, pri prvom pozeraní som bol fakt v tom, že ide o čistokrvný horor a to bola chyba, preto mi ten film fakt nesadol, ale odteraz ho budem brať ako skvelú a zábavnú komédiu s hororovými prvkami. PS: Cerina Vincent je fakt v pohode... ()

bulawaio

5/10. Mam takový pocit, že si ze všech pan režisér dělal největší prdel. Todle se jednoduše nedá brát moc vážně. Nabyl jsme pocitu, že všechny ty trapnosti byly chtěné a já to všechno sežral, ale co je to nejdůležitější, bavil jsem se. Todle dílko jednoduše skloubilo humor, humus gore a dokonce i pár vážných hororových míst. Ojedinělá jízda. Pokud se to nebere jako seriózní horor, je vše myslím naprosto v pořádku. No řekněte, kdo z vás to umí? ()

Venceslao90

Co to mělo být? Skupinka amerických vysokoškoláků, jejichž slovní zásoba čítá celkem tři slova - ku..a; zm.d a do prd..e, zavření v chatce se nechávají užírat virem za živa. Celé je to hrozně amatérské a některé scény jsou fakt nepochopitelné, viz lívance. Jednu hvězdu dávám jen za pár fungujících lekaček a místy hustou atmosféru, za kterou by se nemusel stydět kdejaký béčkový horor. Každopádně doufám, že na tohle rychle zapomenu. Pošahanost. ()

vooddoo

Ale jo, mě se to líbilo. Hodně snímku pomohla zvláštní temná atmosféra, alespoň já ji tam vnímám. Herci průměrní, ale Cabin Fever mě prostě dostal, takže nemohu jít níž... Navíc jsou tam místy docela dobré komické vsuvky, hlavně scény v obchodě. ()

st4nford

Je to zajímavý film. Podle mě není dobrý ani špatný. Co se mi asi líbí nejvíc je hudba. Ale nelogické chování postav a jejich dialogy. To mi hlava nebere. Ze začátku film vypadá příjemně. I přes pár horších momentů je to stále koukatelné. Pak se to zvrhne v horor a nakonec je z toho největší parodie. Nedivím se, že od toho producenti v půlce natáčení odstopili. Eli si to nakonec dotočil sám. Sice to není nic převratného, ale místy to i pobaví. ()

Trilobajt

Už mě začíná srát úvodní sestava študáků na pronajaté chatě. V prvé řadě je tam školní machr, který je na výletě jen proto, aby zprznil největší couru na škole, pak dva uťápnutí študáci, kteří se milujou ani o tom nevědí (takový ti rádoby hrdinové) a samozřejmě nakonec největší blb a feťák v jedné osobě... Jinak po začátku se to docela rozjelo, ale jen na půl plynu. Pokus o vtipy mi přišli docela nemístné. Ne, že by byly až tak špatné, ale prostě mi tam nesedly. Děj a akce dle mého taky trochu pokulhával. Ale ať jen nekritizuju: veverky jsou teplouši.... Ne dělám si srandu, nejsou... :) ()

endrix

Vezměte základní myšlenku všech horrorů o srubu v lese, přidejte podivínské venkovany ala Deliverance, špetku smrtícího viru, pokrájejte (postřílejte, nechce sežrat virem či jinak na pyré upravte) dvě hezké herečky a tři blbečky co neumějí moc hrát a zahustěte trochou psychologie člověka v krajní situaci od pochybného výrobce. Povařte 93 minut a máte film. Lehce zábavný, ale povětšinou divně přeplácaný a nepřesvědčivý, o několika WTF momentech ani nemluvě. ()

sibskyn

Není to vůbec špatné, akorát velký problém dlí v tom, že se něco začne dít, až tak od 50 minuty. Pak už to dostává pěkný spád a masíčko lítá na všechny strany. Myslím, že pro větší vychutnání Rotha, musíte se smířit s jeho smyslem pro humor a zábavu, Naladil jsem se na stejnou vlnu, jak pan rejže a bavil jsem se. Celkově hodnocení jsou silné 3 hvězdy na pomezích 4. ()

ostre_pero

Čo čakáte od hororu? Ak sa chcete báť, miestami zatajiť dych a schúliť sa pod deku, sem-tam vám nevadí krv, je tento film pre vás ako stvorený. Ak ste však hororový fanatik a máte už za sebou desiatky takýchto filmov, bude to pre vás sklamanie. Vyberte si... ()

huriccan

Já myslím, že Eli Roth přesně pochopil jak má vypadat správnej béčkovej horor, ve finále to sice možná vypadá jako hodně černá komedie, nicméně stejně jsem se dobře bavil. A protože je mi pana režiséra líto /je ve stejným věku jako já/, že jeho film někteří kolegové ohodnotili jako odpad, dávám za pět... A ti herci? Nečekal jsem, že by se v tomhle žánru objevil třeba Dustin Hoffman. Hudba - nikdo jiný než gigant Angelo Badalamenti! Ve filmu jsou perfektně propracovány detaily pozadí a ta chata, na které se to celý odehrává, je fakt úžasná. Je to pocta všem známým hororům, velmi dobrá práce Eli!!! ()

MRK

tak takúto brutalitu som dávno nevidel fakt humus plno krvi ale napätia tu bolo dosť aj na takéto béčko plné netalentovaných tvári a niektoré super ľakačky má to podobný feeling ako texaský masaker nedávno. ()

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti