Cabin Fever

• USA Cabin Fever (více)

Pětice vysokoškoláků se o svých posledních prázdninách vydá do opuštěného srubu v lesích. Poté, co potkají pár vyšinutých vesničanů, zjistí, že s místem plánovaných mejdanů není něco v pořádku. Pálí je pokožka, dělají se jim puchýře. Jednoho po druhém napadá masožravý virus. (Magic Box)

noKOMERZIALL

mooooc dobrý,fakt povedený filmík.Pěkně jsem se bavil a užíval si film až do posledních sekund.rozhodně jeden z těch lepších na který se podívám s chutí znovu. ()

Keledaia

Po několikaletém přemýšlení (a po tom co jsem viděla CF2) zvyšuji na 4. Ono to fakt není vůbec špatné. Klasická banda debilů, ovšem vymírá velmi pěkně. Film mě vážně bavil, takže why not? ()

maro0902 odpad!

prečo niekto toči takéto hluposti?eli roth bol asimierne sfetovaný ked dokazal z tohoto maglaizu napisať scenár ktorý ani jemu nedaval zmysel,ale zarabať sa musí.... ()

Dexies

Podprůměrný horor, který se snaží hrát na něco lepšího, což rozhodně není ... naivní příběh, výprava nic moc, no a ke všemu nesympatičtí herci a pitomej zástupce šerifa ... film měl potenciál, který nebyl využit ... ()

Bety_Ell

Klasický začátek a to, parta mladých lidí se vypraví někam propařit víkend. Jak už to hold bývá to nedopadne, tak hezky, jak to zní. Všechno skončí, když je navštíví chlapík nehezky nakažený kožní chorobou. Choroba se překvapivě po čase rozšiřuje. V tomhle filmu platí asi jedno jednoduchý pravidlo: ,,Každý si za všechno může sám, jsi nakažený? Starej se. Já ti nepomůžu." Jinak krve a krve. To mi ani, tak nevadilo, když se díváš na horor, tak to i očekáváš. Co mě, ale nejvíc překvapilo bylo, že film je z roku 2002! Pořád uvažuji o tom, jestli jsem si opravdu nespletla film. Kvalita totiž odpovídá, tak roku cca 1980. Tím neříkám, že filmy z této doby jsou nekvalitní, ale přece jen technika jde dál. A tenhle mi opravdu přišel, jako by byl natočen asi před čtyřiceti lety. Kamera, střich, efekty, .. Hrůza. ()

Shadowrat

Přemýšlím, jestli ta zmatenost byla zamýšlená nebo to filmaři nezvládli. Také kontinuita příběhu je na několika místech dost narušena, asi v místech natáčení plynul čas různou rychlostí. Nelogické a někdy až groteskní chování postav přičítám tomu, že je to horor a je tam skupina mladých lidí, kteří to mají už od začátku spočítané. Každopádně je začátek dost utahaný a druhá polovina filmu má alespoň nějaký spád. ()

jericho001

Tak jako za me docela povedeny horurek.maskeri se vyradili o sprostych slovech ani nemluve.u par scen jsem se lekl ne ze by byly hnusne ale proste jak jsem to mel nahlas ve sluchatkach a civel jsem na to tak jsem to necekal.obcas je to sice takove nudnejsi ale nektere sceny viz holeni nohou to vynahrazuje.za me 65 procent a poctive ciste tri hvezdy ()

Wiceman

Nechutný, krvavý a hodně ujetý počin Elie Rotha. Ten chlap to nemůže mít v hlavě v pořádku :D Strašidelný - vůbec, gore - až moc, vtipný - ani náhodou, ujetý - hell yeah. PS: některý postavy by si zasloužili chcípnout už při cestě na chatu, poněvadž takový idioty svět ještě neviděl :D ()

Daumatin

Po dlhšom čase som dostal chuť na horor a moje nádeje som vložil do Cabin Fever. Úprimne povedané, nemal som žiadne očakávania a presne to som aj dostal, čo som očakával. Partia amerických tupcov ide na chatu... Toto tu už bolo veľakrát a je to stále ako cez kopírak. Stupidné správanie postáv (pomýliť si vevericu s človekom je už fakt sila), absolútne nezáživný dej (sám seba som prekonával aby som to dopozeral) a neuveriteľná hororová atmosféra :) Je odvážne toto označiť za horor. Filmoví tvorcovia si myslia, že keď tam dajú tú nerealistickú krv, nejaký blbý mäsožravý vírus a zopár zabitých ľudí, tak to je hodné niesť žáner horor, ale veľmi sa mýlia. Tu jednú hviezdu dávam iba preto, lebo som videl aj horšie exempláre. ()

Beliel

Asi čekám od hororu více, než jen litry plivání krve. Stupidní dialogy, stupidní vidláci a stupidní policajti. Celé je to totálně nezvládnuté a nechápu zdejší hodnocení nad 50%!!!! ()

Dalajlada

Nebýt absolutně nesympatických zástupců mužských hlavních rolí, podprůměrných hereckých výkonů a mizerného scénáře plného nelogičností a hloupostí, mohl tohle být docela fajn horror. Scény, ve kterých se něco děje ale mají fakt šťávu. Jednu hvězdu navrch vynesl pěkný párek dvojek, které se ukázaly víc než jednou. ()

tXtX

Osemnásť rokov od premiéry a mňa na to stále baví rok čo rok pozerať. Úprimne, neviem čím to je, ale doba, v ktorej vznikol CABIN FEVER je mi jednoducho blízka, proste staré dobré tínedžerské casy.. Keby som však mal toto Rothove dielo hodnotiť objektívne, fúúha, dopadlo by to zrejme dosť zle. No našťastie to robiť nemusím a môžem sa spokojne nechať unášať prúdom nostalgie z čias minulých. Horory typu "niekoľko debilov ide niekam, niečo sa tam poserie a všetkých to zabije" mám skrátka od srdca rád:) btw James DeBello je zrejme najhorší herec na planéte, no o to viac ma na toho kreténa baví pozerať. Áno ja viem, je to choré.. ()

RodUsher

Není to nejlepší ani nejoriginálnější film na světě, ale je to skvělá zábava. A o to jde především. Eli Roth umí. ()

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti