poster

Rodinná pouta (TV seriál)

Romantický / Drama

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Hrají:

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar, Jakub Prachař, Petra Špindlerová, Jana Altmannová, Marián Labuda st., Filip Čáp, Mahulena Bočanová, Valérie Zawadská, Saša Rašilov nejml., Žaneta Fuchsová, Zdena Studenková, Zuzana Dřízhalová, Tomáš Matonoha, Alice Bendová, Jiřina Jirásková, Jaroslava Kretschmerová, Bára Štěpánová, Marek Dobeš, Ivanka Devátá, Alžbeta Stanková, Hana Zagorová, Ladislava Něrgešová, Tomáš Valík, Petr Vaněk, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Martin Kavan, Eva Nádaždyová, Petr Vondráček, Valentina Thielová, Eva Ujfaluši, Markéta Bělonohá, Sylvie Koblížková, Michaela Horká, Ondřej Kavan, Viktor Limr, Vlastimil Harapes, Michal Hruška, Miloslav Mejzlík, Markéta Plánková, Juraj Jakubisko, Kateřina Janečková, Karel Pospíšil, Lenka Kodešová-Skopalová, Oldřich Navrátil, Zdeňka Žádníková-Volencová, Claudia Vašeková, René Přibil, Jan Zadražil, Sandra Pogodová, Daniel Bambas, Hana Holišová, Rostislav Novák ml., Kryštof Rímský, Zdeněk Tomeš, Daniela Choděrová, Roman Štolpa, Rudolf Máhrla, Hynek Čermák, Ludmila Vlášková, Johana Krtičková, Otto Kallus, Lukáš Vacek, Kateřina Jakubcová, Petr Svoboda, Zdena Keclíková, Ivana Milbachová, Mojmír Kučera, Bohumil Klepl, Eva Pilarová, Yvonne Přenosilová, Zbyněk Fric, Jan Vávra, Vladimír Čech ml., Jan Cimický, Jitka Kocurová, Josef Kubíček, Heidi Janků, Josef Bartoš, Martin Dvořák, Karel Svoboda, Jan Plouhar, Eduard Jenický, Jarmila Vlčková, Karolina Pešlová, Romana Jákl Vítová, Míra Nosek, Jitka Bártů, Kateřina Bártů, Vanda Ružičková
 • záplata
  odpad!

  tak si shrneme děj ne? Je tam jedna rodina nebo dvě či tři možná osm kdo ví a tyhle mezi sebou stále flirtují a to je jako ono jo? no to snad ne kvůli tomuhle točily 2 řady stálevíce béčkovějších zmetků a další chystají? vždyť to nemá děj řekněte mi někdo co to má za smyslný děj no nemá teda to to ty čestí sriálovci dopracovali teda a ty 2 programy (nova a prima) jsem četl v blesku kdo je seriálový bůh nebo nějak tak to tam bylo an ijeden z těhlech B seriálů se nedájí rovnat seriálům z ČT 1. A takový seriály dnes točí pořád. Bohužel.(11.1.2006)

 • cheyene
  ***

  Raději česká s*ačka než zahraniční! Český původní seriál, trochu netradiční a svého času fenomén. TV Prima přišla s něčím úplně novým a dala tak možnost vzniku plitkostem typu - Ulice nebo Ordinace v růž. zahradě. Nicméně 1. řada RPček se od cca 45. dílu rozjela a skutečně se stala velice oblíbená..Druhá série poklesla s úrovní a začala se přibližovat Dallasu (Andrea šla za svým i přes rodinu jako J.R.). Třetí řada se zatím zdá být lepší kvality a začíná mít grády....Ten, kdo tento seriál a vůbec ostatní české RP podobné kritizuje, tak ať se zamyslí..přijde na to, že je dobře, že alespoň u nás vznikají nějaké produkty a nemusíme se dívat jen na nějaké bezduché, nekonečné, mexické telenovely o Josém a Márii...(7.12.2006)

 • ganz
  odpad!

  Argument některých uživatelů, že se je dobře že se koukáme alespoň na českou sr*čku, než na tu zahraniční, mi přijde úplně scestný. Pro uživatele cheyene- věřím že není dobře, že u nás takové "produkty" vznikají, je to jako kdyby si označil sekanou s kečupem v housce za hamburger. Jedná se o peníze, které se daly investovat úplně jinak, je jedno jestli do nějaké talkshow, nebo jednoduše do filmové techniky, obě tyto věci by totiž měly smysl, narozdíl od existence této sr*čky.(30.1.2010)

 • SexyAjinka
  odpad!

  Teď, s odstupem času, se na to dívám jako na póvl, ale když to přišlo a bylo to něco jako první česká "nekonečná" telenovela, tak jsme všichni mysleli, že to je skoro událost.. Od té doby jsem malinko povyrostla, prošla si střední a vysokou a vytříbila si vkus (bohužel a bohudík) a to se pořád nepovažuju za "náročného" diváka.(25.2.2013)

 • Faidra
  odpad!

  Má zvědavost je bezbřehá (můj sklon k masochismu podle všeho také) a přiměla mě přesvědčit se na vlastní oči, jak si vede první česká telenovela. A než jsem sáhla po smrtící zbrani v podobě televizního ovladače, jenž poslal rodinu Rubešových do černé jámy zapomnění, kmitla mi hlavou jedna scénka, která parodovala pořad Volejte řediteli. Imaginární divák si v ní stěžoval na nekvalitní seriály, které zaplavily televizní obrazovky. Odpověď zněla: "Milý pane, seriály plní relaxační funkci, divák si u nich má odpočinout a zapomenout na všední starosti a denní shon. Nejsou od toho, aby něco řešily. Vám musí stačit, že je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování." Podle všeho nešlo o nadsázku nebo parodii, ale o drsnou realitu. Danou podmínku Pouta plní a národu kdysi proslulému kvalitní televizní tvorbou to stačí.(3.8.2007)

 • - Pro Žanetu Fuchsovou jsou Rodinná pouta filmovým návratem po 16ti letech. (M.B)

 • - Jan Kačer šel do toho seriálu s tím, že jeho postavu nechají tvůrci po čase zemřít. Tvůrci to vyřešili tak, že ho nechali v komatu. Jenže seriál byl natolik úspěšný, že sám Jan Kačer požádal, že by se chtěl vrátit a tak je tam až do dnes. (cariada)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace