poster

Rodinná pouta (TV seriál)

Romantický / Drama

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Hrají:

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar, Jarmila Vlčková, Jakub Prachař, Petra Špindlerová, Jana Altmannová, Marian Labuda st., Filip Čáp, Mahulena Bočanová, Valérie Zawadská, Saša Rašilov nejml., Žaneta Fuchsová, Zdena Studenková, Zuzana Dřízhalová, Tomáš Matonoha, Alice Bendová, Jiřina Jirásková, Jaroslava Kretschmerová, Bára Štěpánová, Marek Dobeš, Ivanka Devátá, Alžbeta Stanková, Hana Zagorová, Ladislava Něrgešová, Tomáš Valík, Petr Vaněk, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Martin Kavan, Eva Nádaždyová, Petr Vondráček, Valentina Thielová, Eva Ujfaluši, Markéta Bělonohá, Sylvie Koblížková, Michaela Horká, Ondřej Kavan, Viktor Limr, Vlastimil Harapes, Michal Hruška, Miloslav Mejzlík, Markéta Plánková, Juraj Jakubisko, Kateřina Janečková, Karel Pospíšil, Lenka Kodešová-Skopalová, Oldřich Navrátil, Zdeňka Žádníková-Volencová, Claudia Vašeková, René Přibil, Jan Zadražil, Sandra Pogodová, Daniel Bambas, Hana Holišová, Rostislav Novák ml., Kryštof Rímský, Zdeněk Tomeš, Daniela Choděrová, Roman Štolpa, Rudolf Máhrla, Hynek Čermák, Ludmila Vlášková, Johana Krtičková, Otto Kallus, Lukáš Vacek, Kateřina Jakubcová, Zdena Keclíková, Ivana Milbachová, Mojmír Kučera, Bohumil Klepl, Eva Pilarová, Yvonne Přenosilová, Zbyněk Fric, Jan Vávra, Vladimír Čech ml., Jan Cimický, Jitka Kocurová, Josef Kubíček, Heidi Janků, Josef Bartoš, Martin Dvořák, Karel Svoboda, Jan Plouhar, Eduard Jenický, Karolina Pešlová, Romana Jákl Vítová, Míra Nosek, Jitka Bártů, Kateřina Bártů, Vanda Ružičková, Petr Svoboda
 • igi B.
  odpad!

  Připoutejte se prosím. Pak se uvolněte. Nechte obsah opsat, poté volně vytékat, okapat, okakat, oskapat, oplakat. Oplkat. Plk. Plk. ... Naše holky v Emerice se dílu naučily řádně. Poznáme to na každém tom neřádském dílu. A prej že budou nový díly. Díly z dílny Dílyny. Ale jinak príma. Fak fajn... Bavil sem se s Bártem Simpsnem. Říkal že fakt pochcat. A já na to natotata na ty sračky nasrat. No ale prej že tam zase hrajou ty elity. Ale já rači ovar... - - - P.S. A Bohušu! Nežer už tu svoju Májku furt! Je z teho hraní! Teda sraní... - - - P.P.S. Něco k pisskuzi...(28.5.2006)

 • paascha
  odpad!

  ale zároveň i *****. Přiznám se, že se na RP taky dívám, pravda, z donucení, protože se nechci hádat se ženou, ale dívám. A kolikrát se i pobavím. RP jsou určitě zábavnější než jihoamerické sračky už jen proto, že jsou z Čech, jsou přirozenější, než milionářská trápení z Floridy a Kalifornie, jsou prostě taková naše malá česká uprděná sračička. Je to prosté a nenáročné odpočinkové pokoukání na pitomé problémy obyčejných pitomců, tu a tam se i zasmějeme, tak co víc? Snad jen trochu víc přirozenosti...(19.1.2007)

 • cheyene
  ***

  Raději česká s*ačka než zahraniční! Český původní seriál, trochu netradiční a svého času fenomén. TV Prima přišla s něčím úplně novým a dala tak možnost vzniku plitkostem typu - Ulice nebo Ordinace v růž. zahradě. Nicméně 1. řada RPček se od cca 45. dílu rozjela a skutečně se stala velice oblíbená..Druhá série poklesla s úrovní a začala se přibližovat Dallasu (Andrea šla za svým i přes rodinu jako J.R.). Třetí řada se zatím zdá být lepší kvality a začíná mít grády....Ten, kdo tento seriál a vůbec ostatní české RP podobné kritizuje, tak ať se zamyslí..přijde na to, že je dobře, že alespoň u nás vznikají nějaké produkty a nemusíme se dívat jen na nějaké bezduché, nekonečné, mexické telenovely o Josém a Márii...(7.12.2006)

 • Džejkop
  odpad!

  Viděl jsem všeho všudy dva díly, proto nevím zda li je správne tento (zcely bezpochyby dementní) seriál hodnotit. Já vím, že bych měl vidět těch dílů mnohem víc, ale ono to prostě ani nešlo, já se opravdu snažil. Jenže to je taková nesmyslnost, že i ty dva díly, které jsem zhlédnul mě dováděli do stavu nepříčetnosti nebo otupělosti. Moje babička se na to dívá, sám to nechápu, to snad radši kdyby četla tu svoji červenou knihovnu než tohle. Nenapadá mě prostě nic co by stálo alespoň za starou bačkoru. I ta podvraťácká Morávková působí trapně. O ostatncíh nemluvě. Všichni zúčastnění by se nad sebou měli zamyslet, jak něco takového vůbec mohlo vzniknout. Ale to oni né, peníze jsou peníze. Proto si seriál bude nadále pokračovat. Důchodci se na to dívají jen proto, že jim nic jiného nezbývá a ostatní jen proto, že prohráli nějakou sázku, zřídili se v hospodě, chtějí se zabít nebo se zbláznili jiné vysvětlení vysoké sledovanosti mě nenapadá.(9.8.2007)

 • solskjaer
  odpad!

  Musím říct, že mě Tomáš Krejčíř opravdu překvapil svou přiblblou grimasou , kterou měl nasazenou po celý díl, který jsem měl to "štěstí " vidět. Byl opravdu přesvědčivý a vydržel s ní až do samého závěru . A co jsem měl " štěstí " vidět v dalších dílech , má ji nasazenou pořád. Jen tak dál! Koukám, že moderátoři TV Prima dostali svou životní příležitost se pěkně ztrapnit a chytli se jí jak se patří. Horší než koukat na Rodinná pouta mohou být snad jen přiblblé odpovědi na bezduché otázky na rádiu Impuls. A ten trapnej název . Hrůůůůůůůůůza!!!(21.9.2004)

 • - Jan Kačer šel do toho seriálu s tím, že jeho postavu nechají tvůrci po čase zemřít. Tvůrci to vyřešili tak, že ho nechali v komatu. Jenže seriál byl natolik úspěšný, že sám Jan Kačer požádal, že by se chtěl vrátit a tak je tam až do dnes. (cariada)

 • - Pro Žanetu Fuchsovou jsou Rodinná pouta filmovým návratem po 16ti letech. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace