Rodinná pouta (TV seriál)

Romantický / Drama

Česko, 2004, 300x50 min

Karel Svoboda

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar, Jarmila Vlčková, Jakub Prachař, Petra Špindlerová, Jana Altmannová, Marián Labuda st., Filip Čáp, Mahulena Bočanová, Valérie Zawadská, Saša Rašilov nejml., Žaneta Fuchsová, Zdena Studenková, Zuzana Dřízhalová, Tomáš Matonoha, Alice Bendová, Jiřina Jirásková, Jaroslava Kretschmerová, Bára Štěpánová, Marek Dobeš, Ivanka Devátá, Alžbeta Stanková, Hana Zagorová, Ladislava Něrgešová, Tomáš Valík, Petr Vaněk, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Martin Kavan, Eva Nádaždyová, Petr Vondráček, Valentina Thielová, Eva Ujfaluši, Markéta Bělonohá, Sylvie Koblížková, Michaela Horká, Ondřej Kavan, Viktor Limr, Vlastimil Harapes, Michal Hruška, Miloslav Mejzlík, Markéta Plánková, Juraj Jakubisko, Kateřina Janečková, Karel Pospíšil, Lenka Kodešová-Skopalová, Oldřich Navrátil, Zdeňka Žádníková-Volencová, Claudia Vašeková, René Přibil, Jan Zadražil, Sandra Pogodová, Daniel Bambas, Hana Holišová, Rostislav Novák ml., Kryštof Rímský, Zdeněk Tomeš, Daniela Choděrová, Roman Štolpa, Rudolf Máhrla, Hynek Čermák, Lída Vlášková, Johana Krtičková, Otto Kallus, Lukáš Vacek, Kateřina Jakubcová, Zdena Keclíková, Ivana Milbachová, Mojmír Kučera, Bohumil Klepl, Eva Pilarová, Yvonne Přenosilová, Zbyněk Fric, Jan Vávra, Vladimír Čech ml., Jan Cimický, Jitka Kocurová, Josef Kubíček, Heidi Janků, Josef Bartoš, Martin Dvořák, Karel Svoboda, Jan Plouhar, Eduard Jenický, Karolina Pešlová, Romana Jákl Vítová, Míra Nosek, Jitka Bártů, Kateřina Bártů, Vanda Ružičková, Petr Svoboda, Jana Ivanovič-Infeldová
  • ganz

Argument některých uživatelů, že se je dobře že se koukáme alespoň na českou sr*čku, než na tu zahraniční, mi přijde úplně scestný. Pro uživatele cheyene- věřím že není dobře, že u nás takové "produkty" vznikají, je to jako kdyby si označil sekanou s kečupem v housce za hamburger. Jedná se o peníze, které se daly investovat úplně jinak, je jedno jestli do nějaké talkshow, nebo jednoduše do filmové techniky, obě tyto věci by totiž měly smysl, narozdíl od existence této sr*čky.(30.1.2010)

• bloom

Opravdu, dialogy jsou příšerné, jednání postav nepřirozené, herci mají s textem co dělat. Charakterizují to 3 slova: první česká telenovela. Každý díl je však udělaný tak šikovně, že skončí při nějakém zvratu. Chápu však, že tvůrcům to vynáší velké sumy na jejich konta. Dal bych jednu hvězdičku, ale druhá je za mého oblíbece Tomáše Matonohu.(10.6.2005)

• Radyo

Nedobrovolně jsem shlédl pár dílů. Jelikož jsem nebyl zcela při smyslech, zdálo se mi místy, že to docela ujde. Pak jsem si dal několik týdnů "oraz", a nyní, s čistou hlavou si, pomalu vybavuji o kom a o čem to vlastně je. Aaa, už vím - je to o hovnu! (Omlouvám se za ten výraz, ale nešlo to říci jinak.) Ovšem vzhledem k faktu, že v porovnání s latinskoamerickými telenovelami je tohle unikátní perla, z vlastenectví dávám aspoň jednu hvězdičku. :-)(4.3.2005)

Raději česká s*ačka než zahraniční! Český původní seriál, trochu netradiční a svého času fenomén. TV Prima přišla s něčím úplně novým a dala tak možnost vzniku plitkostem typu - Ulice nebo Ordinace v růž. zahradě. Nicméně 1. řada RPček se od cca 45. dílu rozjela a skutečně se stala velice oblíbená..Druhá série poklesla s úrovní a začala se přibližovat Dallasu (Andrea šla za svým i přes rodinu jako J.R.). Třetí řada se zatím zdá být lepší kvality a začíná mít grády....Ten, kdo tento seriál a vůbec ostatní české RP podobné kritizuje, tak ať se zamyslí..přijde na to, že je dobře, že alespoň u nás vznikají nějaké produkty a nemusíme se dívat jen na nějaké bezduché, nekonečné, mexické telenovely o Josém a Márii...(7.12.2006)

• rt12

O čem snila při psaní tohoto ,,skvostu" dvojice Jitka Bártů, Kateřina Bártů : Skvělé herecké výkony, nádherná interiéry, překrásný scénář , úžasný hudební doprovod. Jedno ocenění za druhým, samá příznivá kritika. Že se to posralo jim nevadí, páč si nakapsovaly za tenhle shit tolik, co si většina z nás nevydělá za celý život. Takže holky nevěšte hlavu a pište další sračky dál, Vaše oddaná koncesionářka.(16.7.2014)

• - Pro Žanetu Fuchsovou jsou Rodinná pouta filmovým návratem po 16ti letech. (M.B)

• - Jan Kačer šel do toho seriálu s tím, že jeho postavu nechají tvůrci po čase zemřít. Tvůrci to vyřešili tak, že ho nechali v komatu. Jenže seriál byl natolik úspěšný, že sám Jan Kačer požádal, že by se chtěl vrátit a tak je tam až do dnes. (cariada)