Rodinná pouta

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar (více)

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu - především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, v práci, vztahy mezi muži a ženami, vztahy mezi generacemi a jejich vývoj můžeme sledovat v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové prochází osudovými krizemi, jsou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a s intrikami a prožívají lásku i nenávist, přátelství i vzdor… Reálie současného života u nás, ale i dávka romantiky, napětí, zábavy - to vše je zárukou, že seriál Rodinná pouta bude blízký široké divácké obci. Jak už název napovídá, středobodem seriálu je rodina. Rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také příliš svazuje, pohlcuje a své členy může i ničit. (TV Prima)

Dreadlord odpad!

Rodinna pouta, to je ten seriál, na který se dívá i moje matka. V Takových chvílích opravdu přemýšlím jestli mě v porodnici nevyměnili, ale ne. Když jsem viděl reklamu na "soundtrack" z rodinných pout, kde jakýsi ženský hlas říka něco v tom stylu: "nechte se unášet magickou hudbou Karla Svobody" tak mi bylo opravdu špatně. Mně se totiž zdá, že Svobodovi se ten seriál vůbec nelíbí a pomstil se zatím svým vůbec nejhorším hudebním počinem. Takhle se to totiž dělá, na hrubý pytel hrubá záplata. Ta hudba už jen doplnila poslední dílek skládanky, na které je napsáno nejdebilnější seriál všech dob. ()

CGP odpad!

Proto tyto případy by možná nebylo od věci zavést speciální kritéria hodnocení, protože dávat stejný odpad Poutům jako třeba Kameňáku mi přijde jako vyložená křivda. Dana Morávková ve své životní (tj. doufejme, že poslední) roli. ()

geron

Prvá česká nefalšovaná mydlová opera. Zatímco ve světe tenhle žáner už byl dávno v plnem rozběhu tak u nás to začalo až po přelomě tisíciletí. ()

Pakr odpad!

Upřímně lituji ty lidi, kteří se stanou ať už dobrovolnými či nedobrovolnými obětmi Rodinných pout a zůstanou připoutáni v kruhu rodinném při sledování této frašky a následnédnému několikahodinovému probírání každého nového dílu. ()

Tiiso

Kdyby člověk ve svém životě měl prožívat jen jednu tisícinu příhod, které prožívají protagonisté v seriálu, dobrovolně by z tohoto světa odcházeli. Jedna hvězda za odvahu uvedení na tv obrazovky. ()

RobbieM@N odpad!

Můžu s drzostí říct, že je tohle nejhorší televizní a celkově kinematografický zážitek, který jsem kdy zažil, je to odvrácená strana odvrácené strany toho nejhoršího zla co spatřilo světlo tohohle idiotského světa. ()

Vojjtech odpad!

Je to otřesná stupidita. Dokonce jsem na to jednu dobu (asi 3 týdny) koukal pravidelně. Vždycky mě to totiž pobavilo, jak je to dementní. Jak herci podávají ty nejhorší výkony, jak je ubohý scénář nebo jak je debilní hudba. Skutečně je zábavné se občas podívat na něco takového. ()

LuNaj odpad!

Kroutím hlavou nad tím, jak takové seriálové břečky dokážou udělat hvězdu snad z každého ňoumy. Krejčíř a spol. Komu je seriál určen? Myslel jsem, že se na to dívají pouze babičky, které to mají jako zvukovou kulisu ke štrykování. K mému zděšení jsem však zjistil, že se na to dívá i velký počet mladistvých. Vysvětluju si to tím, že to také mají jako zvukovou kulisu. K alkoholovým dýchánkům... Racionálnější vysvětlení mě nenapadá. ()

Marrianna odpad!

Pamatuji si, když jsem seděla s kamarádkou před televizí a při našem zatmění mysli jsme si omylem TV přepli právě na tento seriál. Také si pamatuji, že tam byla zrovna scéna, kdy Krejčíř vstoupí do místnostní kde právě - úplnou náhodou potkává Jandovou. Jejich dialog zněl: "Ahoj", "Ahoj", "jak se máš", "já dobře a ty?" vím jak jsme se nasmály, jelikož jsme přesně tento dialog odříkaly dříve, než postavy v televizi. A v tomto duchu se nesl celý díl a troufám si říci, že i celý seriál. Kdyby jsme tady měli k dispozici tolik oblíbené smajlíky bez rozpaků bych dala takový ten zelený obličejík, který zvrací. Přesně takhle jsem se totiž cítila při sledování tohoto paskvilu. ()

Svatba utužuje rodinné vztahy

Svatba utužuje rodinné vztahy

26.05.2006

S tím souhlasí určitě každý. Přestože mnohými zatracovaný, nenáviděný, za nudnou šeď označovaný a považovaný herecky i scénáristicky za ubohý seriál, Rodinná pouta se možná dočkají dalších sérií.… (více)