Rodinná pouta

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar (více)

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu - především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, v práci, vztahy mezi muži a ženami, vztahy mezi generacemi a jejich vývoj můžeme sledovat v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové prochází osudovými krizemi, jsou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a s intrikami a prožívají lásku i nenávist, přátelství i vzdor… Reálie současného života u nás, ale i dávka romantiky, napětí, zábavy - to vše je zárukou, že seriál Rodinná pouta bude blízký široké divácké obci. Jak už název napovídá, středobodem seriálu je rodina. Rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také příliš svazuje, pohlcuje a své členy může i ničit. (TV Prima)

Okocha odpad!

Kolik času stačí k objektivnímu zhodnocení nějakého seriálu?Tři,čtyři díly? Možná. Kolik stačí k objetivnímu ohodnocení Rodinných pout? Podle mě tak 10 minut.Obdivuji otrlé diváky, kteří pravidelně podstupují masochismus jednotlivých dílů a dokáží je bez úhony přečkat. Jenom by mě zajímalo, jestli i samotní herci chápou, jaký shit produkujou... ()

MEdeline odpad!

Ako keby nestačilo, že Rodinné putá zahlcujú české kanály-už musia parazitovať aj u nás ( a keďže slovenský národ má pre takéto soap-opery zvlášť slabosť, dávam im ešte dlhú životnosť)...Ja som to vzdala už po desiatich dieloch, kedy mi už ani dementne zariadené interiéry a kŕčovité akože-výkony všečtkých predstaviteľov nepripadali vtipné...Takže mi, prosím, prepáčte, ak sa to v ďalších častiach zmenilo k lepšiemu (no pochybujem:)). ()

PavHer odpad!

Pravidelná dávka utrpení. Tahle kravina nás otravovala několik dlouhých let a konečně je konec. Teda vlastně není, ještě tu jsou VKV se stejně shitózním obsahem! ()

Mr.Meth odpad!

Shlédl sem to párkrát a je to docela sadomasáž. Nekonečnej, stále se opakující shitovej děj podpořenej hroznejma hereckejma výkonama. NEŽ NA TOHLE KOUKAT, TO SI RADŠI PUDU CIGÁREM VYPALOVAT MATEŘSKÝ ZNAMÉNKA! ()

Mr.Crowley odpad!

Opravdu netuším co, nebo kdo vedlo a vede scénáristy a scénáristky televize Prima k tomu, aby sepisovali tisíce stránek přecpaných takovým odpadem, jako jsou právě Rodinná pouta + Velmi křehké vstahy. I nejslabší jihoamerické telenovely jsou kvalitnější a duchaplnější, než výstupy Dany Morávkové a jejích kolegů ve výše zmiňovaných kouscích... Malé resumé na závěr a myslím si, že postačí jedno slovo - Brak. ()

haasha

Dávám dvě hvězdičky za naprosto neuvěřitelné zvraty, které mě skoro vždy rozesmály (svojí trapností). Pokud nejste tak psychicky odolní jako já, tak odečtěte jednu až dvě hvězdičky. ()

eFrankie odpad!

Naprosto nezajímavé, naprosto trapné a neskutečně tupé... Byl jsem "nucen" zhlédnout pár dílů, jelikož naši na to koukají a dokonce si i některé díly dočasně nahrávají, aby jim náhodou něco neuteklo, a to je opravdu morbidní pro mě.... Absolutní odpad! ()

Saprofag odpad!

Tak tady máme další perlu - ikdyž jedna z prvních. Použiji slova z jednoho zábavné songu, známé české kapely: "Data, zkratky, značky - Vim já, někdy na to čumím jako osel - í á". Ne já na to nečumí, ale za ty léta jsem se nevyhnul několika párminutovým kouskům. Všechny tyhle sračkyály jsou na jedno brdo a nemá cenu mezi nimi dělat rozdíly. Hodně herců má způsob obživy na několik let a hodně lidí, závislých na jakémkoli pohyblivém obrázku v televizi, vlastně taky! Věřím, že u našich spoluobčanů, kteří si v tomto libují, funguje vnímání těchto ... jako podprahové vysílání. Nechává je to zdementnět na úroveň hraných postav a oni se s tím tak sžijí, že už nevnímají realitu. Realita je pro ně seriál. Jedno z nejnižších hodnocení je tu zde taky proto, že je je to jeden z nejstarších seriálů tohoto druhu. Postupně byl ale vytlačen ještě "geniálnějšímy" kousky jako třeba Ordinačka atd. Fuck it all! ()

Svatba utužuje rodinné vztahy

Svatba utužuje rodinné vztahy

26.05.2006

S tím souhlasí určitě každý. Přestože mnohými zatracovaný, nenáviděný, za nudnou šeď označovaný a považovaný herecky i scénáristicky za ubohý seriál, Rodinná pouta se možná dočkají dalších sérií.… (více)