Rodinná pouta

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar (více)

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu - především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, v práci, vztahy mezi muži a ženami, vztahy mezi generacemi a jejich vývoj můžeme sledovat v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové prochází osudovými krizemi, jsou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a s intrikami a prožívají lásku i nenávist, přátelství i vzdor… Reálie současného života u nás, ale i dávka romantiky, napětí, zábavy - to vše je zárukou, že seriál Rodinná pouta bude blízký široké divácké obci. Jak už název napovídá, středobodem seriálu je rodina. Rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také příliš svazuje, pohlcuje a své členy může i ničit. (TV Prima)

AliiK

Chvíli jsem přemýšlela, jestli si mám hrát na znalce a "pouta" označit za odpad. Pak jsem se ale rozhodla, že se přiznám - občas (hlavně ze začátku a většinou při žehlení - což mě, doufám, trochu omlouvá) jsem na primu přepla :-) Jasně je to blbost, ale na rozdíl od seriálů podobného stylu alespoň občas vtipná blbost. ()

mcamino odpad!

Tohle je totální odpad, vždycky se na to koukala babička s tetou a já byl nucen koukat taky. Větší odpad už je pro mě opravdu jen málo kousků. Tohle popírá všechny hodnoty v které jsem kdy věřil. odpad! ()

tovarnik

Chcete vidět pravý odpad? Zkuste Ordinaci v růžové zahradě nebo Světla pasáže. Vedle těchto dílek TV Nova si pouta zaslouží alespoň jednu *. ()

morasten odpad!

trapas, trapas, trapas. Erpéčka jsou jedna velká blitka bez gradace, bez citů a povrchního scénáře je tam jak nakakáno a vůbec tohle by měli zakázat - no ježiš, jen to skončilo, už běží Vékávéčka, další lejno mezi českými seriály... No co, hlavně že se miliony konzumentů dobře baví ()

Mausik odpad!

Hrozná kravina viděl jem pohé 4 díly a už sem nic nechápal a ztrácel se navíc nehorázně nudné a trapné prostě mínus! ()

Astu. odpad!

Každému, kdo u toho dvakrát, nebo kolikrát týdně onanuje, bych dal policejní pouta. Hnus, stupidita tvářící se jako dramatické vykreslování mezilidských vztahů. Nechutné, naprosto prázdné...to ani nemá cenu komentovat ()

Svatba utužuje rodinné vztahy

Svatba utužuje rodinné vztahy

26.05.2006

S tím souhlasí určitě každý. Přestože mnohými zatracovaný, nenáviděný, za nudnou šeď označovaný a považovaný herecky i scénáristicky za ubohý seriál, Rodinná pouta se možná dočkají dalších sérií.… (více)