Rodinná pouta

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar (více)

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu - především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, v práci, vztahy mezi muži a ženami, vztahy mezi generacemi a jejich vývoj můžeme sledovat v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové prochází osudovými krizemi, jsou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a s intrikami a prožívají lásku i nenávist, přátelství i vzdor… Reálie současného života u nás, ale i dávka romantiky, napětí, zábavy - to vše je zárukou, že seriál Rodinná pouta bude blízký široké divácké obci. Jak už název napovídá, středobodem seriálu je rodina. Rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také příliš svazuje, pohlcuje a své členy může i ničit. (TV Prima)

Aethain

2 hvězdičky za to, že sem se na to koukal od začátku do konce první řady a za to, že je to lepší než Novácká Ordinace... ()

Exix odpad!

Když prima natočí serial tak je to vždy pořádná pecka ať už Ošklivka katka tyhle VKV a nebo bázen.Co serial to perla.Nechapu lidi co se na to dívají.Jsou to buť lidi bez mozku, bez práce nebo oboji .Fakt škoda času. ()

Aintcha

V době kdy na TV Prima jela první série tohoto nekonečného seriálu, jsem se sem tam na pár dílů koukla. Prvních pár dílů mě zaujalo. Brzo jsem se však dívat přestala. A jak se u telenovel říká, tak to je i u RP. Stačí se totiž podívat jen na první a poslední díl. V prvním díle spadne hrníček ze stolu a v posledním se rozbije. Ale abych RP zas tolik nekřivdila, dávám 1 hvězdičku, protože pořád tato telenovela není tak špatná, jako její pokračování jménem VKVčka. ()

Stejšn odpad!

Tohle způsobovalo přímo fyzickou bolest. A na každoranní kdákání kolegyň v kanclu, co se zase stalo včera v erpéčkách, dosmrti nezapomenu. Ač se velmi snažím. ()

svetylko odpad!

Zvoní telefon. "Mami, to jsem já....dneska snad nedávají "Velmi křehké vztahy", že ne.....víš...včera jsem ti potřebovala říct, že .." "Krucinál, vymáčkni se, kvůli tobě přijdu o Rodinná pouta !" ()

anyonecek odpad!

Sestra se na to dívala před 5 lety v našem společným pokojíku :(. Velice mě to poznamenalo a tyhle večery i u počítače se sluchátky na uších byly opravdu epické a dechberoucí. Toto je odpad odpadů, který má bohužel ještě takové nějaké pokračování. Stoka se prodloužila o pěkných pár km a pokračovalo to jako VKV hrůza. ()

kubilov odpad!

Hodně, hodně, hodně špatný, dokonce tak špatný, že je slovo špatný málo špatný. Ale naprostou královnou nevkusu a televizního seriálového patosu je rádoby česká celebrita Dana Morávková, na jejíž "herectví" se rozumně myslící člověk, který má vkus nemůže dlouho dívat. ()

DeaconMoss

Dvě hvězdy jenom proto, že tam je pan Jan Kačer. Navíc jsem fandil Zounarovi a Révai byl takový sympatický "záporák". Plus je tam můj oblíbenec Saša Rašilov :). ()

Max Q. odpad!

Zlatý Dallas! Esmeraldo, kde bloudíš? Jak jsem mohl na takovéto seriály nadávat? Proč tvůrci neoslovili mě? Taky nic nezahraju! ()

brabi

Tu jednu hvězdičku sem dal, protože v tom měl jeden muj kámoš miniminiminiroličku. I když sem ho neviděl, protože mi pár prvních dílů uplně stačilo. ()

Actio odpad!

Nechutný! Všechno! Herci, scénář, kamera.... a to jsem si myslel, že nic horšího než Manuela nemůže být. Když se na druhou sérii přestala dívat i moje přítelkyně.... to už je co říct. ()

Svatba utužuje rodinné vztahy

Svatba utužuje rodinné vztahy

26.05.2006

S tím souhlasí určitě každý. Přestože mnohými zatracovaný, nenáviděný, za nudnou šeď označovaný a považovaný herecky i scénáristicky za ubohý seriál, Rodinná pouta se možná dočkají dalších sérií.… (více)