9 hráčů se smrtí

• Velká Británie House of 9 (více)

9 lidí je z neznámých důvodů uneseno a ubytováno v zabarikádovaném domě bez jakékoli možnosti úprku. Jsou sledováni 75 kamerami a po probuzení k nim prostřednictvím mikrofonu promluví neznámý hlas a určí pravidla hry. Poslední přeživší získá odměnu v hodnotě 5 miliónů dolarů. Připravte se, hra začíná. (Pedestrian)

Knor

Aaaaa tady se někomu zalíbilo Saw a Kostka a chtěl si něco takového taky natočit, ale jen okopírovat námět a slíbit přeživším 5 milionů nestačí. Předvídatelné, nezajímavé....je spousta filmů, které vypadají od začátku opravdu nadupaně a konec filmu je srazí do hlubin filmové žumpy a tady je to přesně naopak. Celé to z té žumpy vytáhl konec, jinak bych dal odpad. ()

LuNaj

Prakticky hned na začátku jsem si řekl- Sakra. Někdo se jal napodobovat Saw. Celou dobu mé vnitřní hodnocení kolísalo mezi Odpadem až 2*. Závěrečná věta- "Second round" však rázem hodnocení vyhoupla na 3*. Výš opravdu nemůžu, ale ten závěr... Ten závěr... ()

piglit

Přiznávám, že jde o vykrádačku, kde není nic originálního. Pokud by členové skupiny chtěli, tak s nářadím, které bylo k dispozici, by jim ta zeď místo oken trvala tak 4 hodiny, případně kterýkoliv vnější bod budovy jeden, max dva dny. Co je potřeba vyzdvihnout, je to, že scénář nepodlehl zažranému multikulturalismu a první tři mrtvoly má na starosti poměrně primitivní černošský mladík, což by patrně proběhlo i v reálu. Další ocenění zaslouží slušné výkony herců a závěrečný twist, takže nakonec žádné zklamání... ()

Anniysha

Všechno, co se u normálních filmů dozvíme v průběhu,bylo tady jasné už tak po 7 minutách : kdo přežije, kdo první zabije, kdo je psychouš.....postavy nemají totálně žádnou hloubku, asi proto,že se tam nakonec všichni nesmyslně pozabíjí. Ale stejně ** za konec * za interiér ()

Barrymore

Co dostanete, když zavřete skupinu lidí a oznámíte jim, že může přežít jen jeden? Pokud vás to opravdu zajímá, pak se na tento film podívejte. Za „Druhé kolo.” tedy 35 %. ()

Syna.1990

Díky tomu konci dám tři hvězdičky, jinak bych dal dvě bez sebemenšího zaváhání!! Průběh filmu byl lehce podprůměrný, nic moc překvapivého se zde neodehrává. Je to taková ta klasická ohraná vyvražďovačka. Kdybych tento film měl porovnávat se Saw, tak bych s hodnocením musel jít určitě dolu, ale porovnávat tyto filmy nehodlám, takže to budu brát jako průměr a dám 50%!! ()

Pitryx odpad!

Tenhleten film umírá na nudu. Totiž ani za půl hodiny se nic zvláštního nesemele. Do téhle nudy ještě přichází hudební vložka, a není nejkratší. Do toho modlení, a citáty z Bible. No, prostě nuda až na půdu. A já se přiznám, že jsem se skamarádil s knoflíkem rychloposunu. Podle názvu jsem soudil na trošku jiný „šmrnc“. Ten černoch měl být zastřelen hned, lezl mi na nervy. Ne pro barvu pleti, ale pro jeho chování. No, teprve ke konci se to dějově zlepší, ale to už je pozdě, divák už spí. Za ten konec bych něco dát mohl, ale nedám. ()

me3x®

vyberte si niečo zo SAW a zmiešajte to s The Condemned, dajte to do jednej budovy, bez nejakých hračiek a máte ďalší "originálny" film. DObre no a čo, ze Condemned je novší film... pointa ostáva... Dve hviezdičky naozaj iba za Kelly Brook... mnam. ()

knotie

Začalo sa to ako novela od Agaty Christie, bohužial to skončilo bez akýchkoľvek prekvapení. Slabý odvar iných hororových počinov, ktorý jednoducho nahádzal do jednej situácie čo najviac klišéovitých postáv - kňaz, čo sklame svoju vieru, hádajúci sa manželský párik, černoch, ktorý nenávidí políciu atď. Ako jediná morbídnu hru prežije (podľa konzertavívnych pravidiel hororu) "panenská" postava - ktorá nikoho zavraždiť nechce, netúži po finančnej odmene, vraždí len v sebaobrane. Skutočne nepredvídateľné. Film síce nenudí a dejovo sa pohybuje pomerne rýchlo, neprináša nič revolučné a je len ďalším zo zbierky hororov, ktoré sa tvária ako psychologické dumania na tému "človek v núdzi", ale v skutočnosti sa nevedia nabažiť exploitatívnym krviprelievaním. ()

MT_Y

Já musím naopak hodnotit poměrně kladně, ano byli tam scény, které byli absolutně zbytečné, popř. Slabé, ale celkově to bylo poměrně dobré. 🤗 Jeden herec mě tam štval od úplného začátku do úplného konce a to šlo o toho snad skladatele brejlatý muž. Takže bych film hodnotíl následovně : 4 hvězdy, 83% krátké odůvodnění : jak jsem již uvedl film pro mě stal za to, až na pár chvil a toho herce. ()

TonoM

Tyhle jednoduché hrací filmy na téma Saw neurazí. Já bych se na druhé kolo třeba i koukl.. Dobrý konec! Místy nudné.. herci podprůměr. 40% ()