Vetřelci z hlubin

Drama / Sci-Fi / Mysteriózní
USA, (2005–2006), 10 h 34 min (Minutáž: 41–44 min)

Tvůrci:

Jonas Pate, Josh Pate

Lake Bell, Jay R. Ferguson, Carter Jenkins, Leighton Meester, Ian Anthony Dale, Lou Anne Cooper, Ric Reitz, Eddie Hassell, Michael Harding, Bobby Coleman (více)

Epizody(15)

Čo majú spoločné námorní dôstojníci pri Severnom ľadovom oceáne, vedci z Inštitútu pre oceánológiu v Monterey, rodina vo Wlmingtone a skupina rybárov v Mexickom zálive? Títo všetci boli jedni z prvých, ktorí sa stetli s novou formou života. A je vôbec možné, aby sa nová forma života vyskytla súčasne na celej Zemi? Toto sú príbehy štyroch rôznych ľudí, ktorých nový objav zaviedol na štyri rôzne a predsa tie isté cesty. Oceanologička Lara Daughtery, ktorá objaví tajomstvo. Vládny vedec Dr. Aleksander Cirko, ktorý by všetko najradšej udržal pod pokličkou Poisťovací agent Richard Connelly z Louisianny, ktorý stratil za záhadných okolností v mori svojho brata. A Miles Bennett, ktorý priviedol nový druh k brehu. Na prvý pohľad nádhený druh, ktorý musí byť najmä deťmi zbožňovaný. Lenže na začiatku nikto netušil, že svet stojí pred katastrofou, na konci ktorej bude veľký otáznik... (oficiální text distributora)

loki5

Promarněná příležitost. Takto jednoduše se dá popsat tento seriál. Hodně ho sráží nedokončenost a také trochu vatovitý děj díky němuž se za 15 dílů nikam moc neposune. Velká škoda nebylo to špatné a ani to nestačí moc nudit. Bohužel po té co jsem to shlédl celé zjistil jsem že je trochu zbytečné to sledovat jelikož neexistuje konec. Pro mě byli také trochu trochu nesympatické hlavní postavy hlavně Dr. byla dost otravná a její kámoš byl tak trochu psychopat. Škoda, škoda. 65% ()

tranquill

Jako "katastrofický maniak" jsem si seriál užíval. Zpracování také nebylo špatné, digitální efekty sice byly zřejmé, ale to nevadilo. Škoda byla nevyužití potenciálu, konspirační téma mohlo a mělo mít další vývoj, ale ten konec byl pitomý... ()

feryk

Rodinný seriál i pro mladší diváky. Zajímavé téma bohužel ubíjí špatný scénář a postavy. Výborné okamžiky doplňuje extrémní spousta vaty a zbytečných věcí. Seriál mě v polovině doslova unudil a poslední díl jsem už neviděl, to jsem prostě nedal. Mé nízké hodnocení je možná dáno mým věkem, čim méně vám je, tím budete nejspíše hodnocení zvedat. ;) ** ()

fallanga

Žádná špička, ale na odpolední pokoukání a na zahnání nudy to ujde. Rozhodně to není žádná pecka, ale doufal jsem v poněkud uzavřenější konec. ()

jprmusic

Nápad slušnej, určité roviny seriálu solidní, některé výrazně slabší. Většina postav se chová poněkud podivně, hošíci pěstující neznámý druh jako hračku se chovají jako praví dementní američani. Máma uteče os syna, táta od rodiny, vše v zájmu pravdy a objevení nového živočišného druhu. Ten táta od rodiny není jen tak ledajaký táta - chladnokrevně mlátí a zabíjí lidi, nepozorovaně pronikne do pečlivě hlídaného výzkumného objektu, zmlátí vycvičeného mariňáka - pane jo. Dost promarněná šance. Deset dílů poté: teď už se chovají jako hovada všichni. A když nevíme, jak dál, pomůžeme si tsunami. Ach jo, co přijde příště ? Ufo ? Není divu že seriál skončil po první sérii, jen jsem zvědav, jestli skončí stejně jako Invasion - tedy nijak. ()

j@hn

Čekal jsem že to bude trochu o něčem jiném, ale nebylo to nakonec tak špatný. Druhou sérii bych klidně zkouknul, kdyby nějaká byla. Nicméně je fakt, že mě to s přibývajícíma dílama pomaličku přestávalo bavit, takže je možná nakonec dobře, že to stopli ... u mě lepší trojhvězda ()

Ace.A.T.L.

Nová myšlenka apokalypsy, nový potvory, celkem slušnej děj a záplatka a je super, že to postupně sílí a neupadá. Plno věcí tam je samozřejmě udělaných tak, že by muselo zasáhnout neuvěřitelný štěstí, ale budiž. Celý ty náhody se daji a jsou dobře udělaný. Rozhodně to neni seriál, kterej by urazil. Jen je škoda, že to utnuli po první řádě. No, třeba se dočkáme někdy pokračování. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Pan.Antonin

Tohle je pro mne promarněný potenciál, protože monstrfilmy jsou jeden z mých oblíbených žánrů. Jenomže tady mají mořské obludy mnohem méně prostoru než by si zasloužili (chápu -> rozpočet), a herci, kteří jej dostávají místo nich, jsou dost nevýrazní (až na pár výjimek jako mladý Jenkins). Po prvním dobrém díle to sklouzlo k průměru, většina epizod se pohybuje na pomezí dvou a třech hvězd, a když se to konečně stane zajímavějším a dvě hlavní dějové linie se spojí, seriál skončí (respektive tvůrci jej po konci první série utnou). ()

tulen

Dost trapná záležitost - přemleté 100x použité klišé, nelogická vysvětlení, hloupé dialogy, slabé triky ... A úplně nejhorší jsou shrnutí předchozího děje na začátku - blbějším hlasem snad byly namluvené jen úvody zpráv na Nově .. ()