Reklama

Reklama

Vetřelci z hlubin

(seriál)
Drama / Sci-Fi / Mysteriózní
USA, (2005–2006), 10 h 34 min (Minutáž: 41–44 min)

Tvůrci:

Jonas Pate, Josh Pate

Hrají:

Lake Bell, Jay R. Ferguson, Carter Jenkins, Leighton Meester, Ian Anthony Dale, Lou Anne Cooper, Ric Reitz, Eddie Hassell, Michael Harding, Bobby Coleman (více)
(další profese)

Epizody(15)

Obsahy(1)

Čo majú spoločné námorní dôstojníci pri Severnom ľadovom oceáne, vedci z Inštitútu pre oceánológiu v Monterey, rodina vo Wlmingtone a skupina rybárov v Mexickom zálive? Títo všetci boli jedni z prvých, ktorí sa stetli s novou formou života. A je vôbec možné, aby sa nová forma života vyskytla súčasne na celej Zemi? Toto sú príbehy štyroch rôznych ľudí, ktorých nový objav zaviedol na štyri rôzne a predsa tie isté cesty. Oceanologička Lara Daughtery, ktorá objaví tajomstvo. Vládny vedec Dr. Aleksander Cirko, ktorý by všetko najradšej udržal pod pokličkou Poisťovací agent Richard Connelly z Louisianny, ktorý stratil za záhadných okolností v mori svojho brata. A Miles Bennett, ktorý priviedol nový druh k brehu. Na prvý pohľad nádhený druh, ktorý musí byť najmä deťmi zbožňovaný. Lenže na začiatku nikto netušil, že svet stojí pred katastrofou, na konci ktorej bude veľký otáznik... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (32)

cariada 

všechny recenze uživatele

Další z řady nedokončených sci-fi seriálů, tady se vlastně ani nedivím že to nepokračovalo dál. Důvody jsou celkem jasné (a nemyslím tím klasickou sledovanost, která s tím samozřejmě souvisí) bylo to příliš dělané pro mládež, ale tu to evidentně moc nezaujalo a pro dospělé to zase bylo moc pitomé či přesněji naivní. Mě se to celkem líbí, taková příjemná pohodovka. Poměrně zajímavý herci, který působí velice přirozeně a normálně. Postupně děj dává smysl a jak už to bývá v nejlepším to skončí, ale i když to nebyl plánovaný konec, tak se poměrně vše zásadní dozvíme či si to můžeme domyslet. ()

wipeout 

všechny recenze uživatele

Surface neprináša nič nové. Používa všetky osvedčené seriálové klišé v rámci hesla: Fear and conspiracy sells!. A ono to čuduj sa svete aj funguje, teda najmä čo sa hlavnej dejovej linky týka. Už horšie to je s tou nudnou omáčkou okolo a verte, že jej výskyt s postupom seriálu neúnosne stúpa. A tak pomerne veľa času s trávite len čakaním kým sa dej posunie ďalej. Podobne ako u Jericho vás teda budú hrdinovia otravovať svojimi pseudoromantickými techtlemechtle. Napriek všetkým negatívam ale v prípade, že nemáte nič lepšie na práci a hľadáte oddych nie je Surface zase až tak zlou voľbou. 3,5* ()

Reklama

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

--- 1. SÉRIE --- Seriál, který bych asi nejvíc ze všeho přirovnal ke kultovní Invazi.Má to hodně podobný námět, takřka stejnou stavbu příběhu a rodinný feeling. Zpočátku jsem trochu váhal, hlavní postavy mi byly ne zcela sympatické. Naštěstí se jednalo pouze o první dojem a já si je po několika málo epizodách dokázal oblíbit. Líbilo se mi pomalé rozvíjení zápletky a postupná gradace děje. Sledujeme dvě linie - osudy expertky na oceány Lary Daughtery a jednoho mladíka, který nevědomky objeví to, po čem Lara pátrá. Obě linie jsou zcela samostatné, avšak postupně se začnou splétat dohromady a vyvrcholí ve výborném finále, které je na jednu stranu totálním cliffhangerem, ale na druhou působí až neskutečně uzavřeně. Přirovnal bych to k citátu: "Něco končí a něco začíná". Já tyhle konspiračně dobrodružné seriály strašně rád! Hodnocení seriálu: 5/5 ()

Aiax 

všechny recenze uživatele

V jednom ohledu jde o unikátní seriál - tvůrci zde udělali z tradičního triku natahování zápletky téměř umění. V životě jsem neviděl nic tak fascinujícího - fastforwardem jsem přeskočil zhruba 80% každého dílu a stejně jsem nepřišel prakticky o nic. Kromě toho je většina herců extrémně otravná a seriál byl ukončen po první sezóně, aniž by tvůrci pustili do médií plánovaný náčrt děje, takže vlastně nikdo neví, co tím vším chtěl básník říct. Naprostá, absolutní fraška. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Strašně nudný seriál, u kterého mě nedokázala udržet ani fascinace různými mořskými obludami. O těch to sice celé bylo resp. mělo být, ale prostoru dostávaly z mého pohledu až příliš málo. Na druhou stranu když se objevily, tak obstály na chvalitebnou, ale 90% stopáže zabíraly linie neskutečně nesympatických postav, které byly mizerně zahrány stejně nesympatickými herci. Výjimkou je Rade Šerbedžija. 30% za potvory. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (3)

  • Originální název NBC pro tuto serii byl Fathom. Všechny propagační materiály a upoutávky uváděly tento název. Později se seriál přejmenoval na Surface. (TomikZlesa)

Reklama

Reklama