Do spárů nemilosrdného podsvětí plného peep shows, erotických klubů a sexu po internetu vstupuje ctižádostivý politik David Huxley (Johnathon Schaech Krevní pouto), který tím může ztratit vše. Je totiž tajně natočen během žhavých hrátek se svou snoubenkou Tish (Lori Heuring - Mulholland Drive) a překrásnou mladou modelkou (Zita Görög - Underworld). David teď musí dostat vyděrače, který po něm chce za negativy nehorázné peníze. Ale když honba za vyděračem končí vraždou a David je unesen, jeho snoubence Tish nezbývá než výkupné 5 milionů sehnat. Jinak přijde její milenec o slibnou kariéru nebo dokonce o život. (oficiální text distributora)

Vojťas

Jako milovník thrillerů se cítím ošizen, možná i naštván! U filmu jsem trpěl a měl sto chutí ho vypnout! Asi by se nic nestalo, kdybych tak učinil, ale na druhou stranu posledních 15 minut (i když silně předvídatelných) mé znechucení trochu zmírnilo! ....... Rozhodně filmu neodpustím název 8MM 2! (Kdyby se to jmenovalo jinak, možná bych 1* přihodil) ... Nebyl to ale ani dobrý thriller a ani (i když chvílemi člověk nevěděl, co si to vlastně pustil) porno! Když si budu chtít pustit thriller, pustim si thriller, když porno tak porno! ... Tohle ale znovu NE! ()

TO

Přijatelný béčkový erotický thriller, trochu zdlouhavý, ve druhé půlce i napínavý a také trochu přiblblý, ale závěrečných pár minut celkový dojem vylepší. Lori Heuring je hodně fajn herečka, do takovéhoto filmu jako dělaná. Pokračování Cageových osmi milimetrů to samozřejmě není. Prostě béčko jak vyšitý. ()

tron

Ježiši, to bolo akože čo?! Že sa dvojka robila rovno na DVD, to je mi fuk. Ale že nemá s originálom Joela Schumachera (jedným z najmajstrovskejších trilerov desaťročia) NIČ SPOLOČNÉ, to mi fuk nie je. Tým pádom názov vnímam ako podvod Samozrejme, nechcem, aby sa vrátil Nicolas Cage a druhý raz pátral po tvorcoch snuff. Ale pomenovať film 8MM 2 a pritom o žiadny snuff (a dokonca ani o súkromných detektívov!) nejde, to už je úbohé svinstvo. Lacná (finančne, ale aj inak) snímka sa môže "pochváliť" odpudivo lacným vizuálom, trápnymi hereckými výkonmi (ústredný snúbenecký pár je nesympatický už fyzicky) a o úbohosti scenára (s kreténskou poslednou „šokujúcou“ scénou v metre) sa radšej ani nevyjadrujem. Kladne vnímam stopy po temnej atmosfére a niekoľko minút prekvapivo odvážnych erotických scén. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/mladezi-nepristupne/92-8mm-2-40- ()

mira007

S prvním 8mm to nemá absolutně co společného, ale přišlo mi to upřímnější než ta americká šaškárna s Cagem. Bylo to uhozený, ale aspoň se člověk mrkl na nahatý maďarský pornoherečky v mainstreamovým filmu. Když jsem to viděl poprvé, nenudil jsem se , proto 2 hvězdy, až na konci jsem si říkal, že to byla docela kravina. ()

sedm.1

Totální směs klišé,již mnohokrát viděné scény,nuda,tisíckrát omletá pointa,MIZERNÉ herecké výkony.Nenechte se omámit názvem,který slibuje nepřímé pokračování výborných Cageových 8mm,tohle je totálně nepovedená kriminálka bez špetky napětí,bez jakékoliv slibované erotické dusnosti,po temnotě,která se dala v jedničce přímo krájet,zde není ani památky,prostě provar,a prvních 8mm si skutečně zasluhovali lepší zastoupení(ikdyž on je vlastně vůbec nesmysl,že 8mm má vůbec nějaké pokračování!!!) ()

• Natáčelo se v Budapešti (Maďarsko). (BMW12)
  • Tvůrci chtěli nejprve snímek pojmenovat The Velvet Side of Hell. (Terva)

Pekelná a prokletá pokračování

Pekelná a prokletá pokračování