Nora (Jenna Dewan) je studentka elitní umělecké akademie a právě hledá partnera pro své taneční vystoupení. Když se do její školy dostane na veřejně prospěšné práce divoký Tyler (Channing Tatum), je rozhodnuto. Všichni v něm vidí pouze mladíka, jenž má problémy se zákonem, ale Nora odhalí jeho neobyčejné taneční nadání... (SPI Film)

rafix

Mě se ten film velice líbil. Perfektní hudba a choreografie. No perfektní film od začátku do konce. Doporučuji všem. ()

atrapa

Přiznám se, že tyhle filmy o tancování od dob Hříšného tance 1 mám v oblibě, ale jakoby Hříšňák nasadil příliš vysokou laťku a na filmy typu Let's Dance zbyly jen průměrné příčky...Ano na Let's Dance se podívejte pokud nebudete očekávat překvapivý děj, vyšší myšlenku a excelentní herecké výkony . Na druhou stranu je to odpočinkový film a kdo si neužije děj a vizuální formu, užije si alespoň audio formu. ()

Nikkki

Taneční film, který rozhodně neurazí. V hlavní roli se sejde charismatický pár, který překoná všechny životní překážky a film končí typickým ,,hepáčem,,. Taneční čísla jsou choreograficky velmi dobrá a příjemná hudba vše dokonale podtrhuje. Děj je jednoduchý a celkem předvídatelný, nic zasádního příběh neovlivní. Prostě lehká pohoda. ()

Blazis34

Film, který je ohromně předvídatelný a nalinkovaný jak podle pravítka. V průběhu děje opravdu ničím nepřekvapí. Některé taneční vystoupení byly opravdu pěkné, ale zas tolik jich tam nebylo, abych mohl říct, že to byl nějaký trhák. Mezi to pozitivní patřilo hlavně hlavní herecké duo a pár docela posluchatelých songů. Jinak pro mě docela bída. Dávám 40% - dvě hvězdy. ()

krasomama

Treba vypnúť senzory, ktoré vnímajú kvalitu scenára, herecké výkony, predvídateľnosť deja... a vychutnať si HUDBU A TANEC!!! ()

Paladin25

A čo že sme to už videli? Všetko tu už raz bolo. Tento film je skvelý či už hereckými výkonmi, hudbou alebo tancom... jeden z naj hudobno-tanečných filmov súčasnosti... ()

maxcold

Je to film, ktery opravdu potesi mlade divky. To ja nejsem a tak jsem se u filmu smal. Bylo to tak trapny. Zbytecny cas. Odpad nedavam prave kvuli tomu, ze to bavilo manzelku, i kdyz neni mlada divka. Nejak mi je od te doby, co rekla, ze se ji to libilo, protivna. ()

lobo87

Keď som mal 19, bolo to WAU. Dnes, keď ma mainstream a popkultúra trošku obchádza, zostal priemerný tanečný film (ale jeden z prvých) a nostalgia. Tretia hviezdička aj za to, kam to Channing s Jennou dotiahli... 65% ()

dzules

mám ráda taneční filmy, ale tohle nebylo ani originální a ani to nemělo nejúžasnější taneční scénu ()

blondboss

Pokus o vytvorenie novodobého Dirty Dancingu vyšiel nadmieru obstojne. Neveril by som, že v rámci žánru, z ktorého musia byť uchvátení hádam len teenageri, dokážem zo seba vytasiť štyri hviezdy, ale nedalo mi. Jednoducho je tu cítiť pero Adama Shankmana, čo by producenta filmu a tak ako mi zahral do mojej nôty s Walk to remember, tak sa mu to podarilo aj v Step Up. Áno, viem, toho klišé tam bolo neskutočné množstvo a zápletku aj s koncom som vedel hádam v tretej minúte filmu, ale skvelí Tatum a Tatumová (o pár rokov neskôr) sa mi naozaj páčili. Ja mám proste romantiku rád a tu som si ju vychutnal. Zabite ma :) Slabé štyri hviezdy, nech nežerem......70 % ()

obscurus odpad!

Ach pane bože... čo som to vykonal??? Zabiť 100 minút svojho drahocenného času niečím na čo je jediná vhodná definícia - o ničom... Snažil som sa vžiť do kože 14 ročného synovca, ktorého ten film očividne bral, ale naozaj som okrem tanečných výkonov nenašiel žiadne iné pozitívum. Takže pre fanúšikov tanca 3/10, pre ostatných jednoznačný odpad. ()

teketapa

Vcelku příjemná nenáročná oddychovka. Povedená hudba, dobří tanečníci... Žádné velké umění, ale na vypnutí ideální. ()

mijano

Keď si zoberiete klip z MTV, pridáte tam lacný tuctový príbeh z novinového stánku, pridáte dobrú hudbu a tanečníkov tak máte Step Up. Alebo neslušnými slovami slabá oddychovka, ničím nezaujme, ničím neurazí. ()

l.bejk

No tak tohle byl jedinej film na kterej sem neviděl ukázku ale slyšel sem od kámošky že je hezkej tak sem si ho koupil za 450,- a když sem koukal no supr,herci,hlavně holky ty stojej za to,tance,hudba všechno pasuje prostě bomba. ()

jiricek86

Pěkná amerika. Herec v hlavní roli zvládal jak taneční sekvence, tak i herecky v pohodě. Ze všech složek vyniká především podařená choreografie. Formální stránka bez větších chyb, až na velice průměrný scénář, který tradičně "po americku" nestál za natočení. Hodnocení: 30% a za sympatickýho týpka 15% navíc. ()

Nerajohn

Klasická americká produkce s naprosto jasným dějem dlouho dopředu. Výsledek poloviny rozhovorů se dá krásně domyslet už na začátku. Pro věkovou skupinu 12-16 let ale ideální sousto. ()

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

31.01.2008

Dnes toho pro vás máme víc, a tak začneme hezky od podlahy. Stephen Sommers, který už v únoru začne v Los Angeles natáčet akční velkofilm G.I. Joe (inspirovaný, stejně jako loňští Transformers, sérií… (více)