Nora (Jenna Dewan) je studentka elitní umělecké akademie a právě hledá partnera pro své taneční vystoupení. Když se do její školy dostane na veřejně prospěšné práce divoký Tyler (Channing Tatum), je rozhodnuto. Všichni v něm vidí pouze mladíka, jenž má problémy se zákonem, ale Nora odhalí jeho neobyčejné taneční nadání... (SPI Film)

Martin741

Mozno budem zniet podivinsky a hlupo, ale na mna funguje ten film Jak Dzexnove /Majkl Dzexn/ klipy - drahew jaxvina, ale Dzexn vzdy vedel jak zarobit prachy. Fajna Jenna Dewan tatum na urovni, bola fakt nadherna . 60 % ()

Pugo

Celkom slušný tanečný film, ktorý ale prináša taký predvídateľný dej, až sa človeku krúti hlava.:) ()

Vojťas

Taková klasická story, která toho moc nového nepřinese. Oproti jiným mi ale nabídla naprosto NEPŘEKONATELNOU hudbu! Tancování obou herců se mi taky moc líbilo a prostě jsem si ten film celkově užil! :o) ()

baaaja

Poslední dobou mi pořád procházej rukama filmy s Channing Tatumem takže sem si na něj nějak zvykla :) typický hlavní postavy- disco princezna a namakanej frajírek nebo taky "model a modelka" a pěkný taneční scénky, jo jasný, sice už je to trošku otřepaný, ale mě se to i tak docela líbilo... :) ()

C0r0ner

Plytký a neoriginální film, kde se většinu stopáže buď tancuje, nebo si někdo vyznává lásku, případně se hádá. Umístění v žebříčku chápu z očividných důvodů, ale člověku mého ražení něco podobného nemá takový film co dát. Taktak dvě hvězdičky. 30% ()

carly

ten film bol jedno veľké klišé, ale také veľmi príjemné. príjemné na pohľad a príjemné na počúvanie. herecké výkony slušné, hlavne Skinny bol super a tanečné ani nehovorím. možno to nebol ten najlepší film na svete, ale splnil do bodky to, čo sľúbil. a to sa už dnes len tak nevidí. a okrem toho - čo si môže romantik ako ja viac priať, než love story s happy-endom? ()

Andre3000

Jakože tyhle teenagerovský taneční libůstky nemusím, tak se mi to fakt líbilo. Soundtrack by nemusel být zrovna k zahození. ()

Biggy

Nevim proc, asi je to tim ze jsem fanda hip-hopu, ale na tomto filmu mě něco zaujalo a nedokážu popsat co. ()

Plangi

Co ke svým čtyřem * dodat? Je to konina s echt nákladem moralizujících facek, do poslední scénečky objetá podle spolehlivého mustru, zajišťujícího jistý divácký zájem, ovšem bez jakékoli snahy o invenci. Nicméně záživně natočený film jest a k dobru jednoznačně připočítávám, že mi cukaly ruce nohy na gauči při těch perfektních tanečních kreacích. Jojo líbivě zabalené klišé jak kráva, na které moje filmové chutě tentokrát přistoupily. 71% ()

c.tucker

Ten film je založen na mrtvém bodě, jelikož by mělo jít o taneční film, ale tance je tu zoufale málo a když už tak je to takové nijaké. Dějovou linku netřeba rozebírat, protože se v podstatě nedá o ničem mluvit, jen bych zmínil, že by mě zajímalo proč kurva nechali zabít toho kluka, tím dosrali už tak pekelnou věc. Finální tanec nádhera, takže to není míň než dva. ()

KajusaK

Ůžasný Channing Tatum po boku namyšlené Jenny. Skvělá zápletka, docela nepředvídatelná (až na ten konec). Perfektní hudba, tanec a vtipy. ()

angel74

Channing Tatum mi zatím k srdci moc nepřirostl, ale po zhlédnutí Step Up se to asi změní. Vůbec jsem netušila, že je tak mimořádně pohybově nadaný, jak tady předvádí. Ač má tento film velmi předvídatelný scénář bez výrazných dějových zvratů a končí klasickým americkým happyendem, já jsem si ho docela hodně užila. Na ústřední dvojici byla radost pohledět. Jiskřilo to mezi nimi natolik, že se v reálném životě vzali a v manželství spolu strávili deset let... Opravdu dobrých tanečních snímků s romantickým vyzněním a vtahující hudbou zase tolik není. A tohle sympatické dílko dle mého názoru patří mezi ně. (80%) ()

czejny

Wow! Doba si žádá swou daň! Hříšný tanec je GAME OVER (hlavně dwojka) a nastupuje nowá éra! A Let's Dance je toho příkladem. Filmík plnej black music s great atmosphérou. Staříky to moc nechytne, ale wíte jak... :-D A když to vemem z té seriózní stránky film, kterému by prospělo trochu vylepšit scénář a dost by přidalo na konečném výsledku, trochu poladit kameru a střih, hlavně při tanečních scénách... Jinak velká pohodovka, která: tanečníky-uchvátí, mladou generaci-pobaví, starší generaci-pohorší. Určitě bych mohl doporučit všem, kteří se zajímají o tanec a mají rádi rhytmickou muziku. Nejlepší scéna: "dancing" v přístavu při západu slunce. Shrnul bych to jedním slovem: COOL! ()

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

31.01.2008

Dnes toho pro vás máme víc, a tak začneme hezky od podlahy. Stephen Sommers, který už v únoru začne v Los Angeles natáčet akční velkofilm G.I. Joe (inspirovaný, stejně jako loňští Transformers, sérií… (více)