Nora (Jenna Dewan) je studentka elitní umělecké akademie a právě hledá partnera pro své taneční vystoupení. Když se do její školy dostane na veřejně prospěšné práce divoký Tyler (Channing Tatum), je rozhodnuto. Všichni v něm vidí pouze mladíka, jenž má problémy se zákonem, ale Nora odhalí jeho neobyčejné taneční nadání... (SPI Film)

Yancl

Myslím, že tenhle film je vytvořen pro jistou věkovou skupinu diváků(spíše divaček). Celé mi to připadalo jako z pohádky, dokonalé, uhlazené, předvídatelné a hlavně nudně nezáživné. Pochvalu si zajisté zaslouží hudba a neokoukaní mladí herci. Ale na druhou stranu si své příznivce 'Let´s Dance' určitě najde, pro mě osobně podprůměr. [39%] ()

shereen

Mam slabost pro tanecni filmy. Za par dobrych tanecnich cisel jsem schopna vydrzet sebestupidnejsi pribeh. Navic tohle vazne v ramci zanru tak spatne nebylo, vydrzela bych i mnohem intenzivnejsi vodopad blbych dialogu a predvidatelnych rozuzleni. ()

Alice02

Příjemný a svižný film, ale pouze z pohledu toho, kdo má rád tanec, někdy se s ním setkal nebo sám tančí. Mně se tenhle film zalíbil hlavně díky spojení dvou odlišných tanečních stylů. I přesto - netřeba vidět vícekrát :) ()

chrispe

Kopec nudy. Vše tu už bylo nejmíň tisíckrát... navíc ten film je místy neskutečně hloupý. Možná kdyby mě okouzlil Channing Tatum, tak dám o hvězdu víc, protože by se alespoň "bylo na co koukat", leč jsem proti němu nějak imunní. ()

Torgal

Toporné herecké ale o to lepšie tanečné výkony. Príbeh je zanedbateľný, je to stokrát omletá story o chudobnom chalanovi a bohatej dievčine blablabla, to je nepodstatné, tu ide o tancovanie. A tancuje sa skoro nonstop a dobre sa na to pozerá. Keby príbeh bol aspoň trochu originálny a herci (vrátane teraz celkom populárneho Tatuma) aspoň niečo hrali, tak by to bolo aj na tri hviezdy. Ale nestalo sa. 5-/10 ()

Jakubik

Jde o normální film kterej nějak neškodí. Herci i choreo v pohodě. Je to takovej mladší odvar Hříšného tance. Cílová skupina publika je jasná a tý se to bude líbit určitě o krapet víc než mě… ()

haWranka

Řekla bych, že je to film na teď už klasické téma. Slušná dívenka a tanečnice se zamiluje do drsného rebela z ulice, který čirou náhodou taky dobře tancuje. Ale líbilo se mi, jak to bylo podaný. Všude plno dobrý hudby (a to tomuhle stylu zrovna neholduju) a perfektních tanečních kreací. Já se bavila. Jediná věc mi ale není jasná - co má sakra znamenat ten "českej" název?! (P.S.: Musím varovat před českým dabingem, je děsivej.) ()

aninaji

Něco tak zbytečného a hloupého jsem už dlouho neviděla. Vedle tohohle filmu působí Hříšný tanec 2 nebo Save the last dance jako veledíla. Street style se mi líbí, ale tomu, co předvádí hlavní hrdina se snad ani tanec říkat nedá....Hvězdičku dávám za Rachel Griffiths, i když nechápu proč tuhle roli vůbec vzala. ()

Bart16

Tento film je mezi mládeží již kultovní.Mám li být,ale spravedlivý,tak se o zase,kdo ví,jaké veledílo nejedná,i když musím uznat,že ústřední dvojice je skvělá a ladí spolu. ()

Šípek

Shodou okolností jsem Step Up 2 the Streets shlédl o den dříve, než Step Up. První jmenované mi přišlo slabé po stránce obsahu i formy. Skutečně sledovat hodinu a půl pouze křepčící, byť šikovné mladé lidi, mi nic dobrého nepřineslo. Dalo by se obecně předpokládat, že jednička z řady bude lepší. Ano, ale ne zde a ne dostatečně, abych mohl s klidem udělit vyšší hodnocení. Zlaté muzikály ze střední, ty mají aspoň nějakou zápletku. A i ten český seriál První krok je minimálně o třídu lepší. ()

Colour

Scenár je viac než prostoduchý, také hlúpe dialógy som dávno nepočula. Jediné pozitívne na tomto filme je hudba a tanec. Scenárista sa pokúsil aspoň o jednu peknú myšlienku – aj keď máme pod nohami len samé prekážky, mali by sme vo svojom sne vytrvať a môže sa to vydariť. Škoda, že táto myšlienka popri všetkému tomu tancu a hudbe zaniká. ()

anela.sydarap

Jsem trochu na vahách, jestli 3 nebo 4 hvězdičky. Dobrá hudba, skvělá taneční choreografie, ale ten děj tak nějak pomalý a nudný. Zas ale závěrečná taneční scéna perfektní.... Dávám tedy 4 * , ale je to tak 70% ()

E lan

Slušná odpočinková taneční podívaná, která si na nic nehraje. Navíc Tatum nehraje špatně na rozdíl od některých jiných představitelů v tomto filmu. ()

Black-star

pěkná hudba, pěkné tanečky.... jednoduchý možná až příliš jednoduchý příběh, ale svůj účel splní dokonale. Obzvlášť u mladšího osazenstva náctiletých atp. ()

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

31.01.2008

Dnes toho pro vás máme víc, a tak začneme hezky od podlahy. Stephen Sommers, který už v únoru začne v Los Angeles natáčet akční velkofilm G.I. Joe (inspirovaný, stejně jako loňští Transformers, sérií… (více)