poster

Rozsudek smrti

 • USA

  Death Sentence

 • Slovensko

  Rozsudok smrti

 • Slovensko

  Rozsudok

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 105 min (SE: 111 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  **

  Scénář: Ian Jeffers .. Ba ne Wane. Laťka SAW je pořád v nepřekonatelné výšině a ani jeden z tvých letošních filmů se jí zdaleka nepřiblížil.. Příběhem velice jednoduché - uchopení spravedlnosti do vlastních rukou - podané dynamickou efektní formou s perfektní kamerou. Drsně podaná jatka na konci kdekoho jistě potěší, ale nutné je překousnout několik zkratek a hloupostí ve fázích předtím. Ve výsledku je tak Death Sentence jen tuctovým přírůstkem do početné rodiny filmů s klasickým tématem přetavených pro mladé, (hodně) nenáročné publikum. 50%.(24.12.2007)

 • mysicka
  **

  kdyby v tomhle filmu bylo víc prostoru pro kamenej ksicht nebo pro pár kopů z otočky, mohl by se hlavní role zhostit steven seagal nebo chuck norris (jojo, léňo, taky mi vytanul na mysli a to jsem ještě ani neměla přečtenej tvůj komentář:) a bylo by to myslim celkem slušný béčko.. ale tohle? proboha kevine, to byl fakt trapas a ani to hácéčko na hlavě to nezachránilo..(8.5.2008)

 • Wacoslav1
  **

  Nejslabsi Wanuv film on sam si nad nim vynesl rozsudek smrti kdyz pribeh z tak hustym potencialem opravdu dobre rozjel a pak utopil ve srackach nerikam ze to cely melo bejt komorni psychologicky drama jako v prvni pulce to zase ne ale i tak ta vyvrazdovacka do ktery to spadlo potom byla vylozene lacina smesna a hlavne zoufale neoriginalni nicmene holohlavej Kevin Bacon je cool to je bez diskuze(21.8.2013)

 • kinej
  **

  Dal bych i o bod více, ale strašně mě iritovala hudba. Trapné písničky učinili ze standartně natočených scén jeden velký patos, který navíc neladí s celkem brutálním vyzněním filmu. Jinak ale musím uznat, že Wan umí tvořit napínavé scény. Například scéna honičky v patrových garážích je skvostně nasnímaná, klobouk dolů před kameramanem, a řekl bych asi nejvydařenější z celého filmu. Jinak mi přišlo, že herci v rolích gangsterů si to užívali a moc a trošku přehrávali, zejména ten hlavní. Závěr je přitažený za vlasy a dostává tak film definitivně z vod thrilleru do akční řežby, což je po slibném náběhu na dobrý thriller škoda.(25.3.2011)

 • Le_Chuck
  ****

  Wan potvrdzuje pozíciu jedného z najlepších mladých remeselníkov Hollywoodu (čo ten chalan navarí z vody je neuveiteľné) a čakám, kedy sa mu do ruky dostane opäť poriadny scénár. Death Sentance je prototyp jednoduchej MTV hry na pomstu, a skôr ako k serióznej dráme to má bližšie k akčnej pecke alá Running Scared, ktorú minimálne špnavým vizuálom a brutalitou dorovnáva. Takto by vyzeral americký remake Oldboya v tom lepšom prípade. 75%(4.1.2008)

 • - Role Aishy Tyler byla koncipována pro 50-ti letého muže, který pracoval již dlouho jako detektiv, ale poté, co se na casting přihlásila Aisha, tak byla postava změněna. (viperblade)

 • - Původně se měl film odehrávat v Bostonu ve státě Massachusetts, nakonec se rozhodlo o Columbii v Jižní Carolíně. Kniha se odehrává v Chicagu ve státě Illinois. (TomikZlesa)

 • - Film je založen na knize „Death Sentence“, což je přímé pokračování románu „Death Wish“ který byl též zfilmován jako Death Wish (1974), hlavní roli ztvárnil Charles Bronson. (TomikZlesa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace