Na sv. Valentýna

• USA Valentine's Day (více)

Sledujeme příběhy téměř dvou tuctů lidí, kteří během tohoto svátečního dne prožívají romantické chvíle, nebo trapný neúspěch. Mezi účastníky je například květinář Reed, který právě požádal svou půvabnou přítelkyni Morley o ruku. Jeho nejlepší kamarádka, učitelka Julia, zůstává na Valentýna sama, její přítel kardiolog Harrison odjíždí pracovně do San Franciska. Nadšení svých romantických spoluobčanů nesdílí sportovní redaktor Kelvin, který byl "sesazen" do společenské rubriky a nyní je nucen chodit po městě a dělat rozhovory se zamilovaným obyvatelstvem. Jedním z dotazovaných šťastlivců je i Reed. Díky televiznímu rozhovoru míří do jeho květinářství davy zákazníků. Harrison u něj objedná dvě kytice, jednu pro svou ženu Pamelu, druhou pro Julii, v tu chvíli Reedovi dochází, že jeho kamarádku čeká velké zklamání. Do květinářství přichází i malý chlapec Edison, který kupuje květiny pro svou lásku. Jeho matka je pracovně v zahraničí, a tak chlapce vychovávají prarodiče, Edgar a Estelle, kteří se i po padesáti letech manželství hluboce milují. Den sv. Valentýna se chýlí ke konci a na losangeleském letišti přistává letadlo, kterým přilétá Holden. Během dlouhého letu se seznámil s Kate, důstojnicí americké armády, která se vrací z dlouhé mise domů na pouhý jediný den. Domnívá se, že Kate letí navštívit svého přítele, pravda je ale jiná, Kate letí za svým synkem Edisonem. (TV Nova)

PinkButterfl

Musím povedať, že tento film ma trošku sklamal. Čakala som viac jednak od toľkých známych hercov ako aj od žánru filmu, keďže má podobný námet ako film Láska nebeská - tiež sa vo filme premieta viacero navzájom poprepletaných príbehov. Láska nebeská má ale u mňa 100 %, zatiaľ čo filmu Valentín dávam 80%. Celkovo som sa ale dobre bavila a vždy po opätovnom zhliadnutí sa mi páči viac a viac. ()

tijst

Tak na tohle koukat sám na Sv.Valentýna tak se rozbrečím :D :D :D , pro mě velmi příjemný film s perfektním obsazením, především krásných mladých sexy hereček. Když vám nevadí americký styl romantických konců myslím že se film líbit prostě musí. ()

Flexa

Fajn oddychovka na večer. Uznávám, děj je tak propletený, až se stává téměř nereálným, ale dá se to odpustit. Další (alespoň pro mě) velké plus je rozhodně obsazení. Mám ráda Emmu Roberts (i když neměla moc prostoru), Bradleyho Coopera, Jessicu Biel a Ashtona Kutchera. (SPOILER!) Nicméně tvůrci by podle mě udělali líp, kdyby nechali Ashtona a Jennifer jako kámoše, nebylo by to tak přeslazený. (KONEC SPOILERU) "Stojím za ním! Myslím metaforicky..." ()

Michalinkaa

Milá romantická komedie, která je opravdu výborně herecky obsazená.=) Já zbožňuju tyhle romantické komedie typu Láska nebeská, kde se to rozuzluje až do poslední minutky, i když na tu to samozřejmě nemá. A Bradley Cooper neměl být gay, jediné co mi vadilo, že to neskončilo mezi ním a Julií Roberts. Ale jinak, vždycky se na tuhle oddechovku ráda podívám. ()

Profík

Těžce průměrná a málo vtipná komedie, kde je jen pár životaschopných postav. Vánočnímu britskému originálu Love actually se ani zdaleka nepřibližuje. 50%. ()

Katy007

To bylo tak sladké, až mě z toho rozbolely zuby. Ale co jsem vlastně mohla čekat jiného od sv. Valentýna? A taky jsem nic jiného nečekala. Možná proto se mi to i líbilo. Jen jedna věc a ta mi zkazila dojem z celého filmu. Miluju Taylor Swift a nenávidím Taylora Lautnera!!! A někoho moc chytrého napadlo zrovna z těchhle dvou udělat pár?! No nic, jinak pěkný film. ()

tomkat

Kategorie "Překvapivě dobré" - hlavně tím, že tu ukazují, že i tohle téma se dá podat nepřeslazeně a ... realisticky? Nebo snad cynicky? Negativa multi-zápletkových filmů najdete i tady (není čas se všemu věnovat apod.), ale ukázat mnoho tváří tohohle "nesvátku" se autorům podařilo. Mínus = nedotažený gay polibek: shame on you! ()

Brambory odpad!

Bezduchý, trápny GÝČ! Rovnaká zlátanina ako ktorákoľvek telenovela, ibaže toto nemá 300 dielov. Ale telenovely nie sú až tak nudné, pri nich sa človek aspoň zasmeje na tom, aké sú trápne a absurdné. Škoda času. ()

skodnejtapir odpad!

S přítelkyní jsme na to šli do kina a když po asi 20-ti minutách došlo k nějakému problému s projektorem, tak jsme si opravdu přáli, aby to už nespravili a vrátili nám vstupné. Splnilo se, vrácené peníze jsme utratili v kavárně a film pak s utrpením dokoukali na netu. Ve srovnání s božskou Láskou nebeskou nelze hodnotit jinak, než odpad. ()

sun.eagle

Srovnáním s Love Actually se nevyhnete a musím říct že ve všem pokulhává. Nenabízí moc zajímavé příběhy, ani charaktery s výjimkou snad dvou a ani humor nebo dojemné okamžiky, čili všechno čím se nám Curtis tak zapsal do srdcí. ()

Kateeerina

Klasická ukázka, že někdy méně znamená více...věsměs příjemní herci ve většinou méně příjemných, ale hlavně strašně předvídatelných rolích...některé dějové linky vypustit, jiné rozvinout....prostě takový ten film na nědělní odpoledne. Nic víc, nic míň. ()

mirika39 odpad!

To sa raz dalo dohromady pár amerických hláv a povedalo si "dáme dohromady všetkých hercov čo zaznamenali viditeľnejší úspech v romantických filmoch a spravíme niečo, čo sa bude okolo 14. februára predávať asi ako kvety alebo bonbóny". A ako to už pri takom silenom zgrupnutí producentských hláv býva, vznikla opäť jedna komerčná zlátanina s nudnými dialógmi. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Bradley Cooper je k sežrání

Bradley Cooper je k sežrání

15.02.2010

Každý druhý producent v Hollywoodu chce do svého filmu Sama Worthingtona... a ti ostatní chtějí Bradleyho Coopera. Po tomhle víkendu, kdy Na sv. Valentýna utržilo 52 milionů dolarů a připsalo si tak… (více)