Na sv. Valentýna

• USA Valentine's Day (více)

Sledujeme příběhy téměř dvou tuctů lidí, kteří během tohoto svátečního dne prožívají romantické chvíle, nebo trapný neúspěch. Mezi účastníky je například květinář Reed, který právě požádal svou půvabnou přítelkyni Morley o ruku. Jeho nejlepší kamarádka, učitelka Julia, zůstává na Valentýna sama, její přítel kardiolog Harrison odjíždí pracovně do San Franciska. Nadšení svých romantických spoluobčanů nesdílí sportovní redaktor Kelvin, který byl "sesazen" do společenské rubriky a nyní je nucen chodit po městě a dělat rozhovory se zamilovaným obyvatelstvem. Jedním z dotazovaných šťastlivců je i Reed. Díky televiznímu rozhovoru míří do jeho květinářství davy zákazníků. Harrison u něj objedná dvě kytice, jednu pro svou ženu Pamelu, druhou pro Julii, v tu chvíli Reedovi dochází, že jeho kamarádku čeká velké zklamání. Do květinářství přichází i malý chlapec Edison, který kupuje květiny pro svou lásku. Jeho matka je pracovně v zahraničí, a tak chlapce vychovávají prarodiče, Edgar a Estelle, kteří se i po padesáti letech manželství hluboce milují. Den sv. Valentýna se chýlí ke konci a na losangeleském letišti přistává letadlo, kterým přilétá Holden. Během dlouhého letu se seznámil s Kate, důstojnicí americké armády, která se vrací z dlouhé mise domů na pouhý jediný den. Domnívá se, že Kate letí navštívit svého přítele, pravda je ale jiná, Kate letí za svým synkem Edisonem. (TV Nova)

kenny79

Je neuvěřitelné jak ti amíci žerou svátek sv. Valentýna. Pro mě je nepředstavitelné, abych své drahé polovičce posílal přes agentůru květiny do práce, nebo s obřím plyšákem chodil po městě (do školy) celý den. Přesto se jedná o docela vtipný film, kde si osud s některými "zrovna na tento svátek" zle zahraje. Časem ale hlavní hrdinové zjistí, že vše zlé je pro něco dobré.. 70 % ()

miistr

Nemůžu si pomoct, abych nesrovnal s pro mě nejlepším romantickým filmem Láskou nebeskou. Je to tady podobné, ale kde dokázala Láska nebeská bodovat humorem nebo trošku odlehčenější scénou tak tady to jaksi není. Ani závěr není tak nádherný kromě scény s Julii Roberts. Prostě mi to přijde takové nedotažené a neslané a nemastné. Ono je to vlastně místy takové přeslazené až je to nechutné. Škoda, protože jsem se těšil více, když jsem věděl, že tam mám své dvě oblíbené herečky - Jessicu Biel a Jennifer Garner. ()

Blazis34

Přišlo mi to jako Valentýnská Láska Nebeská od Richarda Curtise. Opravdu s tímto dílem toho mají hodně společné. Hodně podobné příběhy různých párů, ať zapomenutá nevěra, romantická láska, láska se známou osobností či zamilovanost dětských aktérů. To vše byste našli v obouch filmech. Stejně jako v Lásce Nebeské bych pochválil dvě věci. První, že režisér Garry Marshall dokázal zakomponovat do díla trvající něco málo přes dvě hodiny tolik různých historek, a to všechno vlastně v jeden filmový den. Za druhé bych vyzdvihl hereckou složku. Opravdu výběr byl megahvězdný a pro diváka velice koukatelný. Na herečky jako Anne Hathaway, Jessica Alba, Julia Roberts, Jessice Biel či zpěvačka Taylor Swift se dá koukat pořád. Dámy si zase vyberou s enklávy Topher Grace, Bradley Cooper, Ashton Kutcher nebo Jamie "Ray" Foxx. K výběru herců tedy jen samá pozitiva. Celkově shrnuto podtrženo Na sv. Valentýna je tedy krásná romantika a jen to dokazuje, jak tímto svátkem žijí v Americe. Dávám 85% - čtyři hvězdy. ()

Nikkki

Nevím, co sem čekala, ale zklamalo mě to. Asi jsem se těšila na romanci typu Láska nebeská, ale tohle se hemží jenom slavnými osobnostmi a děj opravdu pokulhává. Po prvních 30 min. se naprosto ztrácím, kdo s kým a proč a na naprosto předvídatelný konec se už jenom těším. Prostě nic extra. ()

rogger

Gýč, gýč, romantické klišé, gýč, klíše a takto dokola až po záverečné titulky. Nič originálne, nič zmysluplné. Jediné pozitívum vidím v mladom sympatickom hereckom kolektíve. ()

Kokutek odpad!

V týhle hovadině plné profláklých ksichtů z romantických filmů chybí už jen ten kachní rypák Meg Ryan. ()

lobo87

Americký pokus napodobniť nenapodobiteľné. Láska nebeská je na tomto poli neprekonateľný kus. Garry Marshall si posvietil na typický americký (a už aj tuzemský) sviatok - deň zaľúbených. A presne ako tento sviatok bol aj film - často gýčový a presladený. Niežeby som nebol rád, že so svojou nežnejšou polovičkou máme jeden deň, kedy môžeme aj podľa kalendára oslavovať svoju lásku, ale nepáči si ma komercializácia tohto dňa. Napriek všetkým negatívam scenára a hereckých výkonov si film rád na toho Valentína pustím znova. Najviac sa mi páčili uletení Swift-Lautner, Anne Hathaway s ruským prízvukom a najlepším príbehom filmu je ten s Juliou Roberts a Bradleym Cooperom. Tí si zaslúžili väčší priestor... 65% ()

fimler

Co to ze začátku u mě nenáviděný film, ale jak si ho už pouštím po několikáté tak mi to přijde tím dál víc lepší a zábavnější.Něco asi musíte fakt vidět a slyšet víckrát než se vám to zalíbí. Krásná Jessica Alba, oblíbený Ashton Kutcher, usměvavá Anne Hathaway, kouzelná Julia Roberts s Emmou, pohodový Jamie Foxx, otravná Taylor Swift, milá Queen Latifah, nejlepší Bradley Cooper, stařenky Bates a MacLaine a dkončuje to "vtipný" Patrick Dempsey. Jo a ještě nesmím zapomenout na Biel, kterou obvykle nanávidím, ale musím říct, že v tomhle filmu byla fakt zábavná :D ()

PetraMishka

Špatní herci, špatně hrající dobří herci, nudné postavy, zamilovaný chlapeček, ze kterého by člověk plakal. Tato romantická komedie si hraje na Lásku nebeskou, ale je to tak příšerné, že z toho slézají nehty samy od sebe. ()

ZHODNOTITEL odpad!

Další film, který se snažil být něco jako Láska nebeská. Nicméně jak je v tom Valentýn, tak je to čistě vždy jen marketingový tah. Nic víc, nic míň. Zbytečné. ()

DavidPrague

Aby bylo jasno. Mám rád romantické komedie, mám rád Julii Roberts, ale tohle nebyla romantická komedie a Julia tam naštěstí nehrála (skoro). Takovou povrchní, nudnou a nedotaženou slátaninu by snad nenatočila ani jihoamerická produkce telenovel. Skutečně, srovnávat tenhle film s Láskou nebeskou či čímkoliv jiným, co má hlavu a patu, prostě nejde. Jednu hvězdičku ode mě má film jen díky Anne Hathaway, která mě ve dvou momentech dokázala probrat z letargie připomínající koma a závěrečné vlhké oko Julie. Víc nedám tím spíš, že natočit s takovýmhle obsazením takový paskvil, snad musela být režisérova pomsta. Komu? Doufám, že ne mě! ()

oSiSko

Príjemný film s príjemným obsadením, to som čakal a nevedel som, že či bude niečo naviac ako bolo v Láske Nebeskej, nebolo, takže tri hviezdičky, ale j asom spokojný. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Bradley Cooper je k sežrání

Bradley Cooper je k sežrání

15.02.2010

Každý druhý producent v Hollywoodu chce do svého filmu Sama Worthingtona... a ti ostatní chtějí Bradleyho Coopera. Po tomhle víkendu, kdy Na sv. Valentýna utržilo 52 milionů dolarů a připsalo si tak… (více)