Lee Adama sa vydáva na svoju prvú misiu ako veliteľ hviezdnej lode Pegasus. (SkyShowtime)

trpaslixx

Viděno 3 měsíce po dokoukání celého seriálu a musím říct, že to bylo takové nostalgické. A i přesto, že tam téměř nevystupovaly hlavní postavy, báječně jsem se bavila. BSG je zkrátka ten nejlepší seriál, jaký jsem viděla a snad si dobře povede i Caprica. ()

Maki89

prijemne spestrenie serialu a objasnenie par veci... pre nefanusika velmi chaoticke, hodnotim ako TV film, v tom pripade velmi dobre... 4/5 ()

majxik

Poměrně povedený doplněk pro fanoušky BSG. Drží si nasazený průměr serie, vice toho asi není. Pokuď nejste fanoušky tak vá nejspíše nezaujme. ()

Brandon odpad!

Při pleši všemohoucího Picarda a modrých očích Sedmé z devíti, za takovou "scifi" zrůdnost bych stávkující scénaristy vyrazil a hercům nedal ani peny. ()

sochy.zirafka

Trochu slabší dvoudíl BSG zaměřený na osudy BS Pegasus a jeho (její?) posádky. Nedovíme se nic nového ani převratného, přesto je to nutnost pro fanoušky. 70% ()

Philoun1

Nic extrémního, ale po tak dlouhé pauze sem se vážně těšil až si zase budu moct vychutnat chvíle strávené ve společnosti posádky z Battlestar Galacticy a film mě potěšil už se těším na pokračování seriálu. ()

bruceman7

Jako další boční dovysvětlení k seriálu to posloužilo dobře, o tom žádná. Na druhou stranu mi to ale přijde dost patetický. Bacha SPOILER! Navíc - skrze série BSG Adamovci nedaj na flotilu dopustit, život civilisty nade vše. A teďkon by Lee - zrovna on - poručil své milé Starbuck spáchat sebevraždu? Ale no tak...75% ()

Seti

Film určený především pro fanoušky (před jeho shlédnutím je nezbytná znalost událostí 2. série), který zajímavě doplňuje ústřední seriálovou linii. Jedná se v podstatě o takový prodloužený spinoff, jehož hodnota netkví ve své samostatnosti (hlavní zápletka filmu není nic moc), nýbrž právě v provázanosti se seriálem. Přináší tak odpovědi na otázky, které každému divákovi přišly při sledování druhé série ve spojitosti s osudem Battlestar Pegasus na mysl. ()

Milan25

Pro mě zklamání. Neco tomu chybí, nemělo to vůbec šmrnc. Sice sme se dozvěděli co se dělo jinde v době útoku, ale celkový dojem byl slabý. ()

Drirr

Zákaz vstupu pro odpůrce nebo neobeznámené s alespoň prvními dvěma sériemi BSG. Pro ty ostatní - povinnost ;)) ()

geimz

Potenciál pôsobivého zaujímavého majora Kendry Shaw v podaní vcelku sympatickej Stephanie Chaves - Jacobsen ako aj admirála Cainovej nebol rozvinutý naplno, čo zamrzí, pretože na to bol priestor. Vložka medzi druhou a treťou sériou, ktorá ničím neprekvapí ani neohúri, aj keď na to mala. Rozhodne by som neoľutoval, keby som túto vsuvku odignoroval, a to vravím ako veľký fanúšik seriálu. ()

Cement73

Zaujímavý doplnok k osudom Pegasu... Vôbec ma nepresvedčil, že bývalá admirálka konala dobre... Bolo to taktické prasa :) ()

Simgal

Skvělý celovečerák. Ukázal to, co jsem si o posádce Battlestar Pegasus myslel už dřív. Admirála Cainovou jsem nikdy moc rád neměl a po shlédnutí tohoto filmu se to rozhodně nezlepšilo. Těch informací a situací, které nám Razor předvedl, by podle mě vystačilo i na vlastní minisérii. ()

Lucillle

Skvělý pokoukáníčko. Admirál Cainová je naprosto dokonalá, fakt skvěle zahraná postava, hustá ženská. Škoda, že razor nepřináší nic moc novýho překvapivýho o Pegasusu pod její krutovládou, všechno už jsme věděli předem, teda kromě toho, že si to rozdávala se cylonkou.. ()

Illy

Trochu úkrok stranou, nicméně výborné doplnění děje BSG. Časové skoky v ději vyvolají možná lehký zmatek, ovšem svižnost ho vynahradí. Kdo neviděl alespoň dvě sezony seriálu ať to ani nezkouší! ()