A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

bonovox

Pôvodný seriál som nevidel, ale film celkovo vyznieva veľmi pozitívne a to od skvelého hereckého obsadenia až po strhujúce a vyvážené tempo. Pre mňa príjemné prekvapenie. ()

Ssova

Ach ouvej... Já se fakt těšila!! Akční film a Neeson v hlavní roli! Miluju většinu jeho filmů. Ale tohle?? Proč? ZA co? Změť útržkovitých scén, kde se opět projevuje dnešní moderní "umění" ... Akční scéna = zmatek. Děj byl taky neskutečně chaotický, nikam se nehnul, byl neoriginální... Taková škoda... Prvních asi 15 minut jsem čekala,co bude. Pak jsem si říkala ještě chvíli, že se to snad rozjede,ale po hodině marného čekání jsem se začala hrozně nudit. Málem jsem ten film vypla a přitom to nemám ve zvyku. Dokoukala jsem snad jen ze slušnosti, jinak si to nedovedu vysvětlit. Prostě nuda nuda nuda.... Ani herecké výkony to nezachránili. Nijak mě nezaujaly ani postavy, ani jejich představitelé. Jediný Neeson to svou přítomností a lehkým úsměvem utáhl aspoň na ty dvě hvězdy a ty patří jen jemu. Liame, do čeho ses to pustil??? ()

Johnysman

Domnívám se, že tento film patří mezi ty lepší v akčním žánru. Nicméně některé scény a závěrečný titulek mě drobet odrazovali. Když se podívám kupříkladu na Expandables - tak A team rozhodně vede. Jde o samotné osobité pojetí ač za použití některých z mnoha starých klišé, ale stále nápadité. Divák se baví a film shlédne jako nic. Žádná nuda, žádné prodlevy, žádné extra demnetní dialogy nebo scény, u kterých se divák buší dlaní do čela. ()

Shelby14

Trochu mě zarazily recenze, lidi asi čekali umělecké dílo. Už seriál byl ale přece totálně odlehčený a výborně balancoval na hraně akčního seriálu a parodie, a to se podle mě povedlo i ve filmu. Jasně, je to totálně přemrštěný ( hlavně scéna s tankem ) ale u tohhle filmu jsem to očekával. Výborně jsem se bavil, herci v čele s Liamem Neesonem vytvořili výbornou partu a už se těším na dvojku :-) ()

Scaevola

Akce od začátku do konce, postavy vybroušené k pořezání a scénář nesnažící se mudrlovat (až na chvilky s Gándhím); spousta hlášek a L. Neeson v pro mne nezvyklé roli - leč přesto kraluje šílenec v kšiltovce. ()

SelfishMan

Možná si ani tolik hvězd nezaslouží, ale já jsem se skvěle bavil a o to u filmů podobného kalibru jde především ne? Dobře posbíraná partička ve slušně natočeném akčním thrilleru. Hlavně Liam Neeson, Bradley Cooper a Sharlto Copley byly dobří. Dobrý pocit z tohoto filmu i po delší době a rozležení se v hlavě zůstává, ikdyž už není tak intenzivní jako po shlédnutí. Každopádně se rád podívám na tu jízdu znovu. 80% Ps.uznávám, že pokud budete kritičtější a budete zkoumat detaily tak má film chyb ne málo, to ale neubírá na zábavnosti ()

Hrus

Po dlouhé době jsem viděl film, který si na nic nehraje, děj se překotně valí vpřed, akce je prokládaná hláškami a funny momenty a občasná nadsázka zde vůbec nevadí (řízený pád tankem - LOL). Herci (i ti nepříliš známí) zde perfektně sednou. Celá ústření čtveřice je perfektně vybraná a Jessica Biel je k sežrání. Kdyby se ještě přitlačilo na kvalitě akčních scén, bylo by to super. Takhle je to sympatická jednohubka se silnými 70%. ()

Leffi

Chytrá záležitost, která perfektně dávkuje akci a vtip. K absolutní dokonalosti tomu chybí lepší práce s kamerou. Místy jsem si musel film stopnou a rozluštit cože to vlastně vidím? Kdyby nebylo tohohle, tak bych na to měl rozhodně věší chuť kouknout znovu. ()

morwen

Čekal jsem od toho víc ale rozhodně to nebylo tak špatné,herecké obsazení je rozhodně výborné.Srší to hůmorem což zkrášlí ty chytré Hannibalovi plány a šílené Murdockovy hlášky ()

wray

paradny akcny film :) Kde pod "paradny" mam na mysli vsetko to co frcalo na prelome 80tych a 90tych rokov. Svizna (i ked nerealna) akcia. Nesmrtelni hrdinovia a klasicke akcne hlasky a humor. Vela vybuchov - pekne v sytych farbach a samozrejme happy end. No - a este nejaka pekna zena, aj to zvyklo byvat. A team ma uplne vsetko. A i ked som povodny serial nikdy nevidel, ak bol takyto zabavny mam si to celkom chut pozriet. plny pocet zas dat nemozem, lebo ten film sa neda brat celkom "vazne", ale v tejto kategorii (akcna komedia) je to urcite to najlepsie co som v poslednej dobe videl. urcite odporucujem! ()

dthwinter

Akce dobrá, i když někdy hodně nepřehledná, plánování a složení týmu občas na úrovni Ocean´s Eleven, ale pro mě osobně to byla v několika delších intervalech docela nuda. Nicméně 70 % ()

Wladimir78

Velmi zábavná akční jízda, jejíž hlavní devizou je dokonalej casting a parádní chemie mezi členy týmu. Plus létající tank. Nelze nedoporučit. ()

Bornd

Ničím zvláštní akční film. Popravdě až dost nudné.* navíc za scény z vrtulníkem, jinak film o ničem. ()

jecmen2

Zpočátku to vypadalo velmi slibně, obsazení, originální akční scény... ale jak šel čas, klesala i kvalita, kterou nedokázal pozdvihnout ani Liam Neeson. A když Jessica Biel při zběsilé honičce říká: Tak se chytni toho volantu, ať už tam jsme - místo aby řekla Jeď - za tu dobu už mohla objet pár bloků. A závěrečné scény? Kýč. Americký kýč. Možná si snímek ty dvě * ani nezaslouží. ()

vecneZivec

Tak todle bylo fakt trapné. Čekal jsem teda úplně něco jiného. Jednak mi přišlo, že to bylo až přehrávaný, hlavně postava Hanibala a jednak celkově výběr těch herců byl snad kromě Coopera úplně na prd. Taková ta "chemistry" mezi herci a mezi filmem a divákem se tu nevytvořila. Nehledě na to, že příběh mě absolutně nevtáhnul. Radši se kouknu na 3 filmy se Segalem po sobě než na tento film znovu. ()

FincherD.

Hurónská, divošská, akční teamovka, které vládne čtyřka, okolím soustavně nasíraných chlápků. Chemie funguje na jedničku. Škoda jen, že kamera v akčních sekvencích neubrala trochu na epileptik-metru. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)