A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

pcarogers

Liam Neeson se svou hlasovou výbavou se mi jako drsňák líbí fakt čím dál víc - zkrátka hustej týpek. Přidejte k tomu další tři mírně, či u jednoho více, bláznivé kolegy a máme zde klasickou akčňárnu. Dále posuňme akci daleko za hranici reality a ty tři týpky nechte tyto situace glosovat a máme zde opravdu hodně hodně vtipnou akčňárnu. Do kupy to zamícháme s poměrně chytrou zápletkou a mi nezbývá než dát pěkné čtyři a litovat, že u nás taky nemáme takové 3D kino jako měli v Německu. ()

mouzi

Megaluxusní řežba, ale chvílemi mi vadila kamera, resp. střih, který jsem prostě nestíhal a to mi trochu kazí celkový dojem. Liam Neeson geniální jako vždy, zbytek jeho týmu jakbysmet. Jessica Biel dokonalá a rád ji zase po nějaké době vidím, navíc v poměrně slušné roli. Podobných filmů by Joe Carnahan mohl natočit více, jen s trochu klidnější kamerou :) 4,4* ()

Budh@

Je mi docela líto, že tento film nevydělal více. Bavil jsem se od začátku do konce. Bohužel se tedy asi nedočkáme dalšího dílu. Jinak herci si to očividně užívali. 85% ()

arcy666

Popadám dech a moc nezvládám kočírovat své poskakující koutky. Myslím že s touhle odechovkou jsem se vrátil zpět do dětství, kde hrdinové byli nesmrtelní a neomylní s hlavou plnou zběsilých nápadů, které jim naivní divák spolkne i s navijákem. No co jsem pořád naivní protože i přes přestřelené digi efekty jsem se bavil vším co mi filmaři podstrčili. Navíc herci skvělí a sehraní, finále očekávávané, prostě nemůžu být zklamaný,tak tentokrát naplno za 5*. ()

sonnycz

akční a dobře obsazený film. U tohoto filmu jsem se dost bavil a ty hlášky...podle mě velmi dobře vyrobený film. Až na pár věcí byl tento film fakt skvělý a doporučuji ho všem filmovým nadšencům a hlavně fanouškům akčních filmů. 85% ()

benqsiemens

Sypačka od začátku do konce, svižná akčňárna plná nesmyslů jakoby z dob, kdy se na filmovým plátně proháněli nasvalený týpci, kteří zvládnou to, čeho se i Superman bojí. Prostě A-Team jak ho známe z televize, ten jak jsme ho měli rádi když jsme přišli ze školy a místo domácích úkolů...... Každopádně zábava, vtipné pokoukání - těch osmi pětek jsem vůbec nelitoval. ()

Patr1k

Ale anoooo, toto mi tu chýbalo už dlho, našlapaný remake so skvelým hereckým obsadením (musím pochváliť tvorcov za scénu, kde sa mihol Dirk Benedict), dialógmi (hláškami) a zvukom, vizuál síce nebol to pravé orechové, ale tak dôveryhodne zobraziť padajúci tank ostrelovaný "dronami", to je iné sústo, o scenári netreba ani debatovať (serióznosť treba hladať inde), pre fanúšikov seriálu nutnosť :) ()

stihac10

naprosto ultimátní film :D skvělé herecké obsazení, vtipné, akční, dobrý příběh - co víc si může člověk přát :) ()

Quasimodo

Tak tohle je akcnak roku. Od zacatku do konce se ani chvilku nenudite, je to proste pecka. Doufam, ze dvojka nebude o moc horsi. ()

veverysiak

Keď som onehdy odsledoval pár dielov kultového seriálu, veľmi rýchlo som ho poslal do zabudnutia kvôli teatrálnosti a prehnanosti hrdinských scén veľkej štvorky, jeho filmová reinkarnácia veľmi nevybočila zo starých koľají, ono v podstate ani nebol dôvod, pridali len viac efektov a akcie, ľudia to žerú, zabávajú sa, otvárajú ústa a tešia sa z toho, že ich hrdinovia furt vyviaznu živí a zdraví z akejkoľvek prekliatej situácie, k tomu zopár dobrých šplechov, nové zbrane, viac akcie a výbušnín a máme o ďalšiu parádnu kultúru viac, všetko by bolo ok, keby tí vycvičení profíci na druhom brehu vedeli strieľať, behať, padať, rozmýšľať a predvídať aspoň zo štvrtiny tak ako naši zlatí geroji, nech je to aspoň trošku vieryhodné, takto je to taká naivná akčná rozprávka, takže 60%. ()

djcremo

No ako som sa na to tešil, tak som bol s toho sklamaný. Pôsobilo to na mňa nudne, chaoticky a bez dynamiky. Akčné scény neprehľadné, že som sa v nich strácal. ()

jopal

Pekne, sama akcia, ziadna nuda. Par pritiahnuti za vlasy to malo, ale odpustam. Edit 01.2019 Dnes, po 9 rokoch sa u na to pozeram ak ona totalnu kravinu. Z5* na 3* ()

david666

Film pro velké kluky. A-Team tvoří 4 sympatické postavy, pro které byli vybrání solidní herci. Některé akční scény fakt berou dech. Namátkou úvodní letecká s vrtulníkem a závěrečná, kde obrovské kontejnery padají jak hromádka karet. Jinak ale film obsahuje všechny klišé akčňáků - pro někoho dobře, pro někoho ne. Já dávám o bod více díky zmíněným velkolepým akcím a vtipné scénce v blázinci při sledování 3D filmu ()

Pete1790

Jedna z nejlepší akcí, kterou jsem za poslední léta viděl! Nejlepší na snímku je střídání tvrdé akce s extra šťavnatými hláškami! Opravdu skvělý film!!! ()

vlasto24

Výborná zábava. Samozrejme aj ja som vyrastal na originále, no remakom zo zásady dopredu nedôverujem. Ale teraz som bol veľmi príjemne prekvapený. Rýchle tempo vydrží od začiatku do konca bez zakolísania a Vám nedá vydýchnuť, čo je na takmer dvojhodinovú stopáž úctihodné. Rovnako úctihodné je aj obsadenie, takže summa summárum, po dlhšom čase mainstream, ktorý nesklame. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)