Navěky silný

Forever Strong

Sportovní / Drama

USA, 2008, 105 min

Klasická americká sportovní komedie se silným nádechem teen trapností. Rick je nadějný ragbista,ale díky jeho alkoholovým eskapádám se dostává do nápravného zařízení pro mladé. Kouč si ho vytáhne do svého týmu a rozvíjí jeho talent, aby se nakonec postavil týmu koučovaným Rickovým otcem. Souhlasím se skvělým komentářem "Shita" až na poslední větu.....ragby je mnohem koukatelnější.(12.6.2009)

• Hanys_

Naivní báchorka s přívlastkem "Based on true story", která by šla našroubovat na jakýkoli jiný sport - od fotbalu, přes karate až po tanec. A to, co mohlo udělat tenhle sportovní film trošku zajímavéjším (tzn. sportovní scény), působí hodně amatérsky. P.S - Do teď nějak nemůžu pobrat, proč se rugbyový tým z Arizony snažil vypadat jako reprezentace Nového Zélandu (myslím ty válečné pokřiky).. 3/10(13.5.2010)

Zase raz film o tom, ako sa zlý chlapec zmení na dobrého. Tiež o tom, že chlapci z tímu sa na tej strednej škole asi vôbec neučili, iba hrali rugby. No a v neposlednom rade o jednom dobrom trénerovi, ktorý urobil niekoľkých chlapcov naveky silnými. Bolo to síce také klišoidné, ale dobre sa na to pozeralo a nepopieram, že ja tie maorské tanečky zbožňujem, aj keď nechápem, kde sa tam vzali. A nenechajte si újsť ten záverečný po titulkoch. Videné v rámci Season Challenge Tour (13.12.2015)

• Arius

Jeden z tých typických amerických filmov,malo to aj svetlé stránky,no v konečnom dôsledku dosť zbabraná dráma. "Silné scény" vyznievali až komicky, história postáv napísaná tak aby to ľudia žrali, tvorcovia zrejme chceli dojať...herci ich však zradili. Veľmi mi vadil Sean Astin ktorý mál dva výrazy na všetko,takisto Neal McDonough, myslím že to nebola práve postava pre neho, bol neprirodzený....a aj tá celá pohoda okolo toho na mňa pôsobila akosi umelo...myšlienka pekná no podanie chabé.(13.9.2009)

Skvelý film a zas Sean Faris :).Nie nadarmo je pre mňa hviezda.Je to skvelé a čo je natom že takýchto filmov je veľa ? Batman Superman tiež je ich veľa a nikto sa nesťažuje.Pri tomto filme mi naozaj vyšli slzy.Bavil ma neskutočne je len škoda že Sean teraz nedostáva úlohu v lepších filmoch.Dávam tomu určite 5 hviezd a neľutujem čas strávený pri tomto skvelom filme.(27.11.2012)

• - Sean Faris kvôli filmu behával 6 míľ dvakrát denne, aby sa dostal do formy, často pri viac ako 37°C. (U_S_O)

• - Sean Faris si během natáčení vymknul kotník. (Hal_Moore)