Navěky silný

Forever Strong

Sportovní / Drama

USA, 2008, 105 min

• teutates

Dalo by sa povedať, že športové snímky vyhľadávam a po poslednom výstupe Seana Farisa som sa práve na tento film tešil, avšak opak sa stal pravdou. Ohromne trápny a naivný snímok, kde hlavný hrdina hľadá svoje pravé ja, ktoré v svojom "ukážkovom americkom sne" nemohol bez pomoci určitej skupiny ľudí nájsť... Faris sa herecky snaží asi ako CH. Ronaldo (ista podoba tam je) na ihrisku a celkovo mi tento počin v skutku nič nedal. Rád by som našiel pár kladných momentov, ale nebude to ľahké... takže radšej, asi takto 3/10 + sklamanie...(13.6.2009)

Opět sportovní film, opět skvěle. Sympatický hlavní hrdina (Faris), který pojde klasickou změnou. Trocha osvěty, protože se jedná o rugby, kterému nerozumím. Nicméně potěšilo mě vidět tváře Astina, který hrál vedoucího nápravnýho zařízení a tady McDonougha, který zahrál skvěle otce a trenéra v jedné osobě. Jinak příběh byl klasický, dojemný, nic nového pod sluncem. Někoho tenhle scénář baví u komedií, mne to vyhovuje u filmů, které se honosí nálepkou sportovní.(28.6.2010)

No,nejzajímavější v tomto filmu plném klišé je asi maurský bojový tanec,nebo co to je...Jinak hlavní příběhová nitka je dost ubohá, okoukaná, nic nového pod sluncem, příběh otce a syna vyvrcholí lítostivým a dojemným závěrem, kdy mi už stáli i chlupy na nohou jak moc mě to štvalo....ale jinak pohodová záležitost...(27.9.2009)

Skvelý film a zas Sean Faris :).Nie nadarmo je pre mňa hviezda.Je to skvelé a čo je natom že takýchto filmov je veľa ? Batman Superman tiež je ich veľa a nikto sa nesťažuje.Pri tomto filme mi naozaj vyšli slzy.Bavil ma neskutočne je len škoda že Sean teraz nedostáva úlohu v lepších filmoch.Dávam tomu určite 5 hviezd a neľutujem čas strávený pri tomto skvelom filme.(27.11.2012)

• Torision

Strašně debilní film. Seana Farise mam od Never back down fakt rád (a kvůli němu jsem se na tohle vůbec koukal), ale tady předvádí tak trapnej výkon plnej přehrávání, že se ten film ani v nejmenším nedal brát vážně. Ostatní postavy a herci nesympatičtí, scénář trapně klišovitej, kroky hl. hrdiny se nedaj ani věřit, režie pomalá. Nuda. Znova už ne.(16.6.2009)

• - Sean Faris kvôli filmu behával 6 míľ dvakrát denne, aby sa dostal do formy, často pri viac ako 37°C. (U_S_O)

• - Sean Faris si během natáčení vymknul kotník. (Hal_Moore)