Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

fazefakie odpad!

Vezmeme pár neznámých herců přidáme neskutečně dementní příběh a ještě dementnější scény,spatláme to všechno do sebe a výjde Disaster Movie.Spalte ten film.Už kvůli lidstvu.. ()

Jean_Calid

Jsem asi masochista, protože jsem to dokoukal do konce. Opravdu do konce. Pořád jsem trošku doufal, že to bude vtipné. Leč, nebylo. Nevím, proč jsem tomu dal jednu hvězdičku. Možná to bude tím, že jsem viděl filmy, které si hrály na opravdový film a dopadly ještě hůře. Tady alespoň už podle názvu vím, že je to katastrofa. ()

mikinko51 odpad!

TV štúdia, distribučné spoločnosti, producenti, .... vyvíjajú snahu o potlačenie pirátstva s cieľom zabezpečiť ochranu svojich práv. Myslím, že tento film je živým dôkazom toho, že je potrebné schváliť aj zákony na ochranu divákov a autorom takýchto "filmov" proste naparovať obrovské pokuty, resp. ich rovno zatvárať do basy. Myslím, že som prekonal mnohé rekordy pri tomto filme uvedené a vydržal som to sledovať až 20 minút (možno aj preto, že som popri tom čistil zemiaky na obed ....). Videl som už teda všeličo, ale toto je "extra trieda". Komédiou sa to určite nazvať nedá, a paródiou už tobôž nie. Za tých 20 minút tam nebolo absolútne nič, na čom by sa dalo zasmiať, alebo si to aspoň pozrieť bez znechutenia. Jedna trápnosť streida druhú. To ešte aj také odpady ako Kameňák alebo Byl jednou jeden polda sú filmy, kde sa človek aspoň pár krát pousmeje alebo sa tam nájde nejaká vtipná scénka, ale toto ..... A ľudí, ktorí si nechcú pokaziť vkus alebo utrpieť psychickú ujmu varujem, aby sa tomuto "dielu" oblúkom vyhli .... ()

Tomasek.

Koukatelné to je jen 1x , když to vidíte víckrát , je vám ten film akorát pro smích . Dám 2 hvězdičky za některé povedené hlášky. ()

eaglestar odpad!

Patrně jsem kdysi špatně pochopil co je to hardcore anal porno, ballbusting a ballstretching. Ano, toto všechno vám snímek nabídne, sice ne fyzicky, ale po shlédnutí tohoto filmu budete mít asi hodně podobné pocity, jako po výše uvedeném (pokud se vám to však líbí...). Po stránce estetické: hraje tam sice Carmen Electra, ale zase je tam víc achondroplastiků než v Angelice a sexy kříženkyně to fuckt nezachrání. Kdyby jen existovalo hodnocení nižší než odpad, je tahle otřesnost prvním kandidátem. Některé fóry bych po enormní konzumaci piva, vodky, rumu a zelené možná použil na toaletě v zaplivané čtverce a asi by se jim ožralá skvadra mých kamarádů, kteří by zvraceli a zárověň prováděli urinaci (případně defekaci, aniž by o ní věděli), patrně zasmála, ale ve filmu jsou i ucházející vtipy zcela nevtipné. V žaludku mám teď takový divný pocit, jako když vypijete českou whisky, polské pivo nebo když sníte anglickou snídani. Ale, jsem větší hrdina než Meresjev, dodíval jsem se až do konce! (Ne toto není možné, asi se mi to jen zdálo, ne, ne, já se na ten film nedíval, mamííííííí!!!!!) ()

bobeczech odpad!

Změť nejvypatlanějších odporností, které kdy člověk dokázal nablít do scénáře a pak to svinstvo ještě rozmazat po držkách divákům. ()

ronaldmekdon odpad!

Byl to ten film s písničkou "I'm fucking / dating Matt Damon" ?? Tyhle disaster/doják/tupíři parodie mi totálně splývají, všechny jsou zoufale nevtipné a není na nich nic, co by zaujalo (až na tuhle písničku, ale jak vidíte, už si taky moc nepamatuju kde to bylo :D..). Nic s čím by se dal dobře zabít čas. ()

DarthHuzeCZ odpad!

Typická ukázka toho, jak nedělat filmy. Vtipy tak vynucené, že na to koukáte a říkáte si: "proboha, co jsem to zase pustil?" Pokud jste to neviděli, zde je malá rada: NEKOUKEJTE NA TO, ZACHRAŇTE SI ŽIVOT!!! ()

+sfinx+ odpad!

Zvažoval jsem jednu hvězdu kvůli Carmen, ale radši napíšu, že mne opět uchvátila a zbytku filmu dám odpovídající hodnocení..za ho***! ()

Danny71

Disaster Movie byla opravdová Disaster. Myslela jsem, že půjde v celkem dobrých šlépějích od Epic Movie nebo Meet the Spartans, ale bohužel tom tak nebylo. Jediné, co se mi ve filmu líbilo byly ty parodované postavy a ani ty nebyly vždycky vtipné. Jediná část, kdy jsem se opravdu bavila bylo posledních pár minut na konci, kdy se tam zpívalo kdo s kým ... To bylo jediné, co mě pobavilo. Na 90minutový film dost málo ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány