• Renton

Scénář: Jason Friedberg, Aaron Seltzer .. Katastrofáááá!! Věděl jsem, že tohle jednou zase přijde a můj osobní hodnotící rámec bez 'odpadu' nebude stačit. ___ Křečovitá amatérská parodie (i „parodie“ je silné slovo) bez kladů ba bez nosného děje, bez vtipu, bez mozku a vkusu, kdy jde o sled kratších či delších střípků největších filmových a popkulturních hitů/hvězd posledních roků v tragicky složené, napsané, zahrané, zrežírované mozaice (Armageddon, 10 000 BC, American Gladiators, Amy Winehouse, krkání, Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull, Flavor Flav, zív, No Country for Old Men, Superbad, sračky, Wanted, Juno, Cloverfield, High School Musical, Justin Timberlake, podělané slipy, Hannah Montana, Hancock, Sex and the City, mateřské mléko, You Don't Mess with the Zohan, Toyota Prius, Jumper, zív, Chronicles of Narnia: Prince Caspian, Night at the Museum, Enchanted, plodová voda, Let's Dance, Iron Man, Hellboy, krávy, Hulk, Twister, TUJM, Get Smart, hovna, Alvin and the Chipmunks, Batman, zív, Speed Racer, pedo/zoofilní Michael Jackson v kufru:-)), Beowulf, Kung-Fu Panda, Love Guru, zííív...). ___ Přesto doporučuji: všem masochistům a zejména škarohlídům - alespoň si budete více vážit 40% filmů, nad kterými někdy až moc ohrnujete nos;-)) __ Ještě že jsem tuhle katastrofu viděl v kině zadarmo a datum 29.08.2008, kdy měl přijít domnělý konec světa, mám za sebou. To Už Je Moc.. 0%.(2.10.2008)

• kaylin

Tohle je vážně tragédie. Jsem si říkal, jestli těm hercům vůbec nevadí to, jak moc jsou trapní a hlavně jak málo jsou vtipní a jak je celý film naprostá slátanina. Jasně, je tu Carmen, je tu Kim, ale pokud jste jejich fanoušci, na internetu najdete lepší materiál. Tohle už není ani parodie, protože to ani není komedie.(11.11.2016)

• Campbell

odpad! či 5*? Tohle je fakt děsnej film ale prostě jsem se díky demencí tvůrců naprosto smál. Tvůrci se snažily nacpat do filmu všechny novější blockbustery ale bohužel většina je děsně nevtipných a špatných. Film je špatný jako celek ale u něčeho jsem se i zasmál. Vampires suck je prakticky jen o Shitlingu a je zábavný. Takže je to takový důkaz že parodie mají být o jednom filmu.(10.8.2010)

• MáŠa

Tohle fakt ne, bývám nad věcí a těmhle parodiím dávám běžně třeba o 2 hvězdy víc, než je průměr, ale tenhleten what-the-fuck film nedostane ani jednu. Viděl jsem asi prvních 15 minut a bohatě mi to stačilo, a to už sem s tim bojoval od první scény. To bylo takové to "ježiš, to je trapný", ale tak snad se to rozjede, ty trailery vypadaly celkem vtipně. "Tak se aspoň podívám, jestli je to fakt nejhorší film všech dob." Ne, neměl jsem na to už sílu, zkoumat, jestli je to fakt tak mizerný film. Tohle je taková neskutečná rychlokvaška, kde si někdo myslí, že stačí jen přehrát znova nějakou scénu z jiného filmu, najednou v ní odkázat na nějakou současnou celebritu, nebo tam udělat nějakou fekální pointu, která ani nefunguje, a diváci budou u vytvžení. Pěkný hov.., diváci spíš budou nasr... Jestli jsem dokázal najít nějaká pozitiva na nějakých filmech jako Epic Movie, tak tady fakt něco podobného nehrozí. Tenhleten trend, kdy se třeba ve scéně z pravěku používá notebook s odkazem na nějaký současný fenomén oblíbený mezi teenegery, je fakt cesta mimo.(26.3.2009)

• Gilmour93

Seltzer-Friedberg, Souchotě, Spála, Syfilis... Tolik stručný výsek z obsahu Encyklopedie lidských chorob a nemocí vydaného v roce 2009 odborníky z Massachusettského zdravotního institutu.. Sledování tohoto zhovadilého guláše vyžaduje jistou dávku osobní statečnosti, kterou bych přirovnal k prostrčení vlastního nádobíčka potřeného tapíří krví dírou od suku vprostřed dlouhé fošny a následnému vyplutí na tomto improvizovaném plavidle po proudu Amazonky vstříc hejnu muslimských piraň, kterým zrovna skončil Ramadán. Hlavního představitele doporučuji pro roli Macha v hrané verzi českého animovaného seriálu, protože má naprosto ideální levý ušní blinkr pro sjíždění schodového zábradlí..(30.8.2010)

• - Dle filmu končí svět 29. srpna 2008, tedy v den premiéry filmu. (rafix)

• - Film se natáčel v Sheveportu v americké Louisianě. (rafix)

• - V záverečnej pesničke je 48x použité slovo fuck. (rador)