• tom88

Spomedzi paródií je to asi najväčšia katastrofa za posledné roky. Príšerná vtákovina a zlepenec bez hlavy a päty s takmer neexistujúcim dejom. Film mi pripadal ako krátke vtipné videá polepené k sebe podobne ako v Jackass. Čo sa týka vtipu, tak samozrejme bol humusný, trápny, ale samozrejme sa našli výnimky, pri ktorých som sa aj pousmial, ale nijak k popukaniu. Hercov radšej komentovať nebudem takisto ako aj réžiu, pretože to nemá cenu. Už by v Hollywoode mohli prestať tak často vypúšťať do sveta paródie takéhoto kalibru. Je to pomerne nuda s minimom normálneho vtipu smerujúca do odpadu, ale keďže odpady nedávam, 1* s prižmúreným okom. P.S. V tomto prípade možno stačí vidieť aj len trailer. 15%(20.3.2009)

• Ruuzha

Většinou jsem hodně tolerantní a než dám odpad, tak si to dlouho promýšlím, ale u tohot filmu se jinak nedalo. Za celý film jsem se pousmál asi 3x, zbytek filmu, byl plný extrémně, trapněnudných rádoby vtipů, které byly navíc poněkud dlouhé a snažili se z diváka vymáčknout úsměv, viz. Chipmunkové nebo krkací scéna s Amy Winehouse. Tenhle film se opravdu nevyplatí vidět.(21.1.2009)

• jonyyy

Popis prvních patnácti minut. Hlavní hrdina spadne obličejem do obřího hovna, pak na něj minutu v kuse říhá nějaká hnusná ženská. Pak má hlavní hrdina oslavu, kde do punče chčije bezdomovec. Během dalších pěti minut někdo hodí na Justina Timbrlejka posrané slipy, asi v půce si kámoš hlavního hrdiny rozetře po celým xichtu hovno. A takto to pokračuje furt dál. Jedno se musí ale uznat, vždycky šlo dobře poznat koho zrovna parodujou, dvojníci byli dobří. Hlavní ženská hrdinka v těch jejich oranžových šatičkách to utrpení udělala trochu snesitelnějším. Tak za ni a závěrečnou I fuck písničku 10%(22.2.2009)

• zdepapepa

Parodie v dnešní době klesly skutečně hluboko. Na druhou stranu ovšem ve výběru dvojníků pokročily podezřele daleko. To ale nic nemění na tom, že je tenhle film pln fekálního humoru a skutečné parodie je tam jak šafránu, dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky. (a pro aspoň minimální přehled musíte mít viděno skutečně dost filmů) Za zmínku stojí tak maximálně Beowulf, Juno a Princezna.(2.1.2009)

• ArsenalEagle

Tento film jsem si stáhl v domění, že se trochu pobavím, jako to bylo např. ve Velkej biják, Scary Movie,.. nebo Drsnej Doják a on OMYL, tak nudnou, nesnesitelně trapnou parodii(* pokud se tomu parodie dá vůbec říkat) jsem ještě neviděl! Opravdu byla jen jedna malá scéna, u které jsem se pousmál, a to když přišla Carmen Electra. Toto byl opravdu nejnudnější film co znám. 5%(29.6.2011)

• - Dátum, kedy vo filme zanikne svet, je totožný s dátumom vydania filmu. (rador)

• - Film byl nominován na šest Zlatých malin, a to v kategoriích nejhorší kamera, nejhorší herečka (Carmen Elektra), nejhorší herečka ve vedlejší roli (Kim Kardashian), nejhorší režie, nejhorší scénář a nejhorší prequel nebo rip-off. Herečka Kim Kardashian komentovala svojí nominaci na Zlatou Malinu slovy: "Je to čest být jen nominována." (Terva)

• - Snímek se umístil na 14. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)